Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Povodně ve Francii
16.10.
Přírodní katastrofa

Francie sčítá škody po povodních. Macron navštívil vyplavená místa

Francie sčítá škody po ničivých bleskových povodních, které se v noci na pondělí přehnaly přes region Aude na jihu země. Nejméně třináct lidí přišlo o život. Tisíce domácností byly bez proudu, elektřinu se už ale na většině míst podařilo obnovit. Do záchranných operací se zapojily stovky hasičů.

Miloš Zeman - 2
aktualizováno 16.10.
anketa Prezident Miloš Zeman

Zemanovy šokující výroky: "Do příště nastuduji další vulgarismy!"

K*nda, zm*d, pitomec, zk*rvit. Český prezident Miloš Zeman rád zaujme své posluchače košilatým slovníkem, ale i různými kontroverzními prohlášeními. Při poslední příležitosti v Českém rozhlase oznámil, že vyznamená bojovníky proti zm*dům. Jakými hláškami ale obohatil veřejný prostor v posledních letech?

Miloš Zeman hovoří před velvyslanci
aktualizováno 16.10.
zm*d v přímém přenosu

Zeman rozdělil národ! Hulvát, tvrdí jedni. Má "koule", chválí ho druzí

Prezident Miloš Zeman v pondělním pořadu Českého rozhlasu 20 minut Radiožurnálu opět šokoval. Znovu si totiž neodpustil vulgární výrazy a v přímém přenosu řekl, že vyznamená bojovníky proti ekonomickým zm*dům. Reakce lidí na sebe nenechaly dlouho čekat.

Prásk.tv píše:

Donald Trump
čtěte o tématu prezident na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ÚKLID PEVNÝCH PODLAH SNADNO A RYCHLE

Hladká dlažba i plovoucí a dřevěné podlahy vyžadují specifickou péči.

Miloš Zeman v Přerově
aktualizováno 15.10.
Vulgární výrazy

Prezident v rádiu opět mluvil sprostě. Po ku*dách vytasil zm*dy!

Prezident Miloš Zeman v rozhovoru pro Český rozhlas už podruhé mluvil vulgárně. Poté, co před několika lety sprostě urazil ruskou skupinu Pussy Riot (ku*da sem, ku*da tam), nyní řekl, že vyznamená bojovníky proti zm*dům.

Setkání prezidentů V4 v Tatrách
12.10.
důležité setkání

Summit V4 v Tatrách, prezidenti řešili nejen budoucnost EU

Prezidenti Česka, Slovenska, Maďarska a Polska se v rámci summitu Visegradské čtyřky setkali ve slovenských Tatrách. Během dvoudenní schůzky se bavili třeba o budoucnosti Evropské unie i sociální a ekonomické politice. A stihli se i pobavit, lídři se totiž proletěli v americkém vrtulníku a zavzpomínali na staré časy.

Hurikán
aktualizováno 10.10.
Přírodní živel

Hurikán Michael zabil už 13 lidí. V blízkých hodinách udeří na Floridě

Florida se připravuje na příchod hurikánu Michael, který může dosáhnout rychlosti 180 km/h. O víkendu si již vyžádal 13 obětí z Hondurasu, Nikaragui a Salvadoru. Hurikán může napáchat obrovské škody, především na pobřeží. Některé školy i letiště musely být na Floridě uzavřeny.

Brazilský prezidentský kandidát Jair Bolsonaro
08.10.
Brazílie

Tropický Trump si v prvním kole voleb odnesl téměř polovinu hlasů

V Brazílii se v neděli konaly prezidentské a parlamentní volby, označované za nejdůležitější od konce diktatury v roce 1985. V prvním kole vyhrál s téměř polovinou všech hlasů krajně pravicový politik Jair Bolsonaro, který svými radikálními postoji rozdělil brazilskou společnost.

Miloš Zeman, Tomáš Petříček
aktualizováno 04.10.
Jednání na Hradě

Zeman se sešel s Petříčkem. Jmenovat by ho mohl za týden

Prezident Miloš Zeman na Pražském hradě přijal kandidáta na ministra zahraničí Tomáše Petříčka. Ten po jednání novinářům oznámil, že by ho prezident mohl jmenovat příští týden.

Briefing Miloše Zemana
04.10.
Rozhodnutí ČIŽP

Hrad dostal za pálení trenýrek napomenutí. Porušil zákon

Hrad dostal za pálení rudých trenýrek od České inspekce životního prostředí (ČIŽP) napomenutí. Prezident Miloš Zeman podle vyšetřovatelů porušil zákon, jedná se prý ale spíše o "banální záležitost". Rozhodnutí není pravomocné.

Tomáš Petříček
03.10.
Místo tajemníka poradcem

Petříček chce pravidelné schůzky se Zemanem. Poche může radit

Kandidát na ministra zahraničí Tomáš Petříček (ČSSD) počítá s pravidelnými konzultacemi s prezidentem Milošem Zemanem. Na čtvrteční schůzce chce s hlavou státu probrat své priority v oblasti zahraniční politiky a vyslechnout prezidentovy názory, včetně jeho pohledu na další uplatnění Miroslava Pocheho (ČSSD).