Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Mluvčí Bílého domu Sean Spicer
Aktualizováno Včera 19:46
kvůli nesouhlasu

Rána pro Donalda Trumpa. Jeho mluvčí Sean Spicer rezignoval!

Mluvčí amerického prezidenta Donalda Trumpa Sean Spicer dnes rezignoval. S odvoláním na své zdroje o tom informoval deník The New York Times.

Miloš Zeman, Karel Srp
Aktualizováno Včera 13:41
Karel Srp

Zeman chce Srpa v radě Ústavu totalit. Rozhodne o tom Senát

Prezident Miloš Zeman navrhl do rady Ústavu pro studium totalitních režimů dlouholetého předsedu Jazzové sekce Karla Srpa. O návrhu bude rozhodovat Senát. Počátkem roku Zeman neprosadil Srpa do Etické komise pro ocenění účastníků protikomunistického odboje.

Jaroslav Kubera
Aktualizováno Včera 00:10
kandidát na hrad

Kubera už může kandidovat na prezidenta! Má dostatek podpisů

Místopředseda horní komory parlamentu Jaroslav Kubera z ODS může kandidovat na prezidenta republiky. Získal totiž podpisy sedmnácti senátorů, ke kandidatuře je jich ale potřeba pouze deset. Jinak musejí kandidáti shánět 50 000 podpisů od svých voličů. Jestli skutečně bude Kubera kandidovat, ale zatím neprozradil.

Prásk.tv píše:

Trump
čtěte o tématu prezident na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Proč nosí kosmonauti skafandr?

Snad každé dítě zatouží stát se kosmonautem. Co všechno to obnáší? Odpovědi má film Astronaut.

Miloš Zeman uděluje vyznamenání
Aktualizováno Předevčírem 12:36
co na to prezident?

Lékaři, sportovci i zpěváci: Senát navrhl vyznamenat 26 osobností!

Pěvkyně Eva Urbanová, cestovatel Miloslav Stingl, ekonom Milan Zelený či folklorní zpěváci Jožka Černý a Jarmila Šuláková patří k 26 osobnostem, které ve středu Senát navrhl na státní vyznamenání. Nominace nyní dostane prezident Miloš Zeman, který návrhy může, ale nemusí akceptovat.

proti režimu

Střelba do lidí, protesty i stávky: Venezule hrozí vznik další vlády!

Venezuelská opozice plánuje po neoficiálním referendu zasadit autoritářskému režimu prezidenta Madura další úder. Na čtvrtek vyhlásila stávku a příznivci opozice chtějí obsadit budovu nejvyššího soudu. V zemi, ve které hrozí další pouliční násilnosti, by tak mohla vzniknout paralelní vláda.

Krize v USA

"Trump odstoupí, aby nešel do vězení," tvrdí poradce prezidentů!

Americký prezident Donald Trump rezignuje, aby zachránil své děti i sám sebe před vězením. Myslí si to uznávaný profesor práva z prestižní Kolumbijské univerzity. Trump čelí obrovskému skandálu poté, co jeho syn přiznal, že byl před volbami v kontaktu s právničkou napojenou na Rusko.

Motorkáři se loučili s legendou
Aktualizováno 12.7. 2017 18:08
Poslední rozloučení

Motorkáři se loučili s legendou, vyprovodilo ji burácení harleyů

Zvuk motorek dnes doprovodil na poslední cestu Josefa Müllera,dlouholetého prezidenta pražského motorkářského klubu. V obřadní síni dokonce nechyběla ani jeho "stroj".

Donald Trump a Angela Merkelová
Aktualizováno 6.7. 2017 22:24
společné jednání

Merkelová jednala s Trumpem, řešili sporné otázky

O sporných otázkách volného obchodu nebo ochrany klimatu jednali dnes v Hamburku německá kancléřka Angela Merkelová a americký prezident Donald Trump. Při schůzce se dotkli také napjaté situace kolem Severní Koreje nebo bojů v Sýrii a na Ukrajině.

Prezidentská flotila vyplula
Aktualizováno 6.7. 2017 21:39
zemanova dovolená

Prezidentská flotila vyplula. Zeman v plavkách mával fanynkám

Prezident Miloš Zeman si užívá dovolenou na Vysočině. Dnes došlo na tradiční vyjížďku ve žlutém člunu na rybník v Novém Veselí. Doprovázeli ho bodyguardi v dalších loďkách. Na hladině se tak objevila celá prezidentská flotila.

šokující montáž

Kontroverzní video hýbe světem, Trump na něm bije do CNN

Prezident Spojených států Donald Trump všechny šokoval kontroverzním videem, které uveřejnil na sociální síti. V něm napadl muže, který má místo tváře logo americké zpravodajské stanice CNN. Klip pobouřil nejen novináře pracující pro CNN, ale i další média.