Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Abrahamm Lincoln a John F. Kennedy
Aktualizováno Včera 12:36
5. díl Náhoda či osud?

Podivná úmrtí: 10 paralel mezi atentáty na Kennedyho a Lincolna

Asi každý ví, že američtí prezidenti Abraham Lincoln a John Kennedy zemřeli rukou atentátníků. Co se ale tolik neví, jsou podivné paralely v životech i smrti těchto amerických státníků.

Miloš Zeman
Aktualizováno Předevčírem 21:12
Královéhradecký kraj

"Nejsem čínský agent!" bránil se prezident při návštěvě kraje

Klopýtnutí prezidentova vyslance, velká bezpečnostní opatření i lekce masáže srdce. Taková byla prezidentova třídenní návštěva Královéhradeckého kraje. Dnes se Miloš Zeman například podíval na záchranu pacienta z podvěsu vrtulníku, ale jelikož pršelo, bylo to jen z tepla hangáru.

Miloš Zeman - Hradec Králové - 3
Aktualizováno 16.2. 2017 21:39
program návštěva kraje

Včera Zeman zkoušel auto, dnes dohlíží na těsnění! Co bude dál?

Prezident Miloš Zeman má třídenní návštěvu Královéhradeckého kraje opravdu pestrou. Zatímco včera usedl za volant nového modelu Škoda Kodiaq, dnes si prohlíží těsnění aut. Ještě ho čeká několik setkání a hurá do Jaroměře.

Prásk.tv píše:

Melania Trump
čtěte o tématu prezident na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Spojte lyžování s kulturním zážitkem a navštivte unikátní Špindlerovské ledárium

Již druhou zimní sezónu můžete v největším krkonošském středisku navštívit unikátní Špindlerovské LEDÁRIUM u horní stanice šestisedačkové lanovky Pláň. Tématem ledových soch je letos „Čtvero ročních dob".

nová zjištění

Trumpovi lidé jednali s ruskými agenty! Důkaz mají být nahrávky

Členové volebního týmu Donalda Trumpa byli během prezidentské kampaně v kontaktu s představiteli ruských tajných služeb a ruské vlády. Podle dnešní zprávy amerického listu The New York Times (NYT) to vyplývá z nahrávek telefonních hovorů, o kterých ho informovali čtyři současní i bývalí vysoce postavení představitelé Spojených států.

Miloš Zeman_kouření
Aktualizováno 14.2. 2017 13:42
kuřáků se nezastal

Zeman podepsal zákaz kouření v hospodách. Začne platit v květnu

Prezident Miloš Zeman podepsal protikuřácký zákon. Od konce května se tak nebude smět kouřit ve vnitřních prostorách restaurací, divadel či kin.

Frank-Walter Steinmeier
Aktualizováno 12.2. 2017 21:03
jasné vítězství

Novým německým prezidentem bude Steinmeier. Nahradí Gaucka

Příštím německým prezidentem bude Frank-Walter Steinmeier. Exministra zahraničí dnes jasnou většinou zvolilo Spolkové shromáždění.

Volby německého prezidenta
Aktualizováno 12.2. 2017 14:28
prezidentské volby

V Berlíně volí nového prezidenta, odstupujícímu tleskali ve stoje

Ve Spolkovém sněmu v Berlíně se v poledne sešlo na 1260 volitelů, kteří vyberou příštího německého prezidenta. Měl by se jím stát bývalý ministr zahraničí Frank-Walter Steinmeier ze sociální demokracie. Současný prezident Joachim Gauck se rozhodl převážně reprezentativní funkci neobhajovat a v březnu ji po pěti letech předá svému nástupci.

KLDR testovala střelu z ponorky - 9
Aktualizováno 12.2. 2017 09:45
střela středního doletu

KLDR hrozí arzenálem! Režim otestoval raketu středního doletu

Severokorejský režim provedl v neděli další test balistické střely, cituje portál CNN jihokorejského ministra obrany. Střela středního doletu uletěla přibližně 500 kilometrů a poté spadla do Východního moře.

Miloš Zeman - 2
Aktualizováno 11.2. 2017 20:50
Prohlídka Na Bulovce

Prezident Miloš Zeman musel do nemocnice na vyšetření!

Prezident Miloš Zeman byl v nemocnici Na Bulovce. "Pan prezident přijel na vyšetření," potvrdil mluvčí nemocnice Na Bulovce Martin Šalek. Podle hradního mluvčího šlo o preventivní prohlídku.

soudní proces

Zrušení dekretu o imigraci? Trump zvažuje vydání nového

Americký prezident Donald Trump zvažuje vydání nového příkazu ohledně imigrace poté, co jeho dřívější nařízení dočasně zablokoval soud. Trump na palubě prezidentského letadla Air Force One uvedl, že nový příkaz by se zřejmě příliš nelišil od původního nařízení, které dočasně zmrazuje uprchlické programy a zakazuje občanům sedmi muslimských států vstup na území USA.

Obchodní sdělení

Komunikujte se svým vozem