Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Mark Cropp - 3
12.01.
Proslavil se

Muž si kvůli tetování nemohl najít práci. Teď dostal překvapivé místo

Muži z Nového Zélandu se kvůli tetování smál celý svět. Mark Cropp se neblaze proslavil díky obrovskému nápisu, který se mu táhl přes půlku obličeje. Kvůli němu si také nemohl dlouhou dobu najít práci. Teď ho zaměstnali na opravdu překvapivé pozici.

Arabské nápisy na billboardech
10.11.
češi, děkujeme

Nápisy na billboardech vyděsily lidi. Konečně se ví, co znamenají!

Velkou pozornost vzbudily v posledních dnech billboardy s nápisy v cizích jazycích. A některé lidi i hodně vyděsily. Ukázalo se ale, že jde o dobrou věc a za vším stojí organizace Člověk v tísni.

Zákaz prodeje alkoholu
24.07.
varování ČOI

Protikuřácký zákon: Budeme rozdávat další pokuty, varuje ČOI

Česká obchodní inspekce varuje podnikatele, kteří používají dosud běžný nápis "Zákaz prodeje alkoholických nápojů a tabákových výrobků osobám mladším 18 let“, tento nápis není dostačující a není v souladu se zákonem.

Prásk.tv píše:

Muž v tričku
čtěte o tématu nápis na Prásk.tv
Obchodní sdělení

AAA AUTO snížilo ceny ojetých aut před koncem roku až o 80 000 Kč

Český spotřebitel je již řadu let zvyklý, že hned po vánočních svátcích prodejci razantně snižují ceny svých produktů. Zákazník si může od dnešního dne pořídit s výraznou úsporou nejen elektroniku či oděvy, ale také lepší automobil. Největší prodejce ojetých automobilů u nás, AAA AUTO, zahajuje novoroční výprodejovou akci se snížením cen až o 80 000 Kč ještě před koncem roku. Důvodem poklesu cen poloviny modelů je, stejně jako v uplynulých letech, blížící se zestárnutí o rok, ke kterému dojde po prvním lednu.

Bomba se vzkazem pro ISIS
aktualizováno 26.05.
Odveta v Sýrii

Pomsta za útok: Z Manchesteru s láskou, napsali na bomby na ISIS

Alespoň nějak pomstít teroristický útok v Manchesteru chtěli členové britského Královského letectva. Na jednu z bomb proto napsali "S láskou z Manchesteru" a vypálili ji na pozice Islámského státu v Sýrii. Fotka střely se téměř okamžitě začala šířit sociálními sítěmi.

Sídlo vlády osvítil nápis
aktualizováno 03.04.
Neznámí aktivisté

Sídlo vlády osvítil nápis: "Nebuď blbej, plať daně jak Andrej!"

Právě dnes máte poslední šanci odevzdat daňové přiznání za loňský rok. Svůj názor na to během uplynulé noci vyjádřili zatím neznámí aktivisté a promítli ho na fasádu Strakovy akademie.

Boeing 777
aktualizováno 22.05.
hrozba

"Sestřelíme toto letadlo!" Tento nápis vyškrábali do trupu airbusu

Na letadle společnosti EgyptAir byl už před dvěma roky vyškrábán nápis "Sestřelíme toto letadlo!" O této skutečnosti informoval portál deníku New York Times.

Co ukrývají loga známých firem
09.03.
Šifrovaná sdělení

Loga známých firem ukrývají utajené symboly! Najdete je taky?

Loga velkých společností bývají notoricky známé, přesto si většina lidí nevšimne "zakódovaného" sdělení. Podívejte se na nejznámější firmy, které se snaží svou značkou působit na naše podvědomí. Jsou mezi nimi i giganti jako Amazon nebo Wikipedie.

Poničená vila Vratislava Mináře
aktualizováno 13.02.
policii to nehlásil

Na Mynářovu vilu někdo napsal sprejem nápis "LHÁŘ"!

Vilu Vratislava Mynáře v pražských Strašnicích poškodili nezmámí vandalové. Na zeď domu nastříkali nápis "Lhář".