Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Dům z 3D tiskárny - 1
11.02.
galerie (r)evoluce?

Budoucnost stavebnictví? Dům z 3D tiskárny má stát už letos!

Americká architektonická společnost nedávno představila první dům vyrobený 3D tiskárnou. Zatím se jedná o projekt, stát by však měl už do konce tohoto roku!

Nehoda sanitky - 3
aktualizováno 20.06.
galerie nehoda v Praze

Sanitka vezla pacientku, když do ní vrazilo auto. Napálila do domu!

Policisté prošetřují nehodu sanitky s osobním vozem v pražské ulici Náchodská. Záchranářské vozidlo zrovna převáželo pacientku, když do něj najel řidič za volantem vozu hyundai. Sanitka narazila do domu. Jeden ze záchranářů a řidič osobního vozu se lehce zranili.

Dům z Boeingu 747
26.01.
galerie neobvyklá stavba

Bydlení pro milovníky létání: Tento dům je postavený z Boeingu 747!

Bývalý dealer automobilů Francie Rehwald chtěl neobvyklý dům s ženskými křivkami. Hledal tak dlouho, až se mu v hlavě zrodil skvělý nápad – využít při stavbě křídla z opravdového letadla!

Prásk.tv píše:

Roman Vojtek - 1
čtěte o tématu barák na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Tradiční Vánoce propojte s moderními prvky

Jistě, Vánoce jsou spojeny s řadou tradic. Zpívání koled, krájení jablka, lodičky z ořechových skořápek nebo lití olova. To jsou činnosti, které děláme už několik desetiletí, mnohdy i staletí.

Stromové domky můžete mít i na pokojových rostlinách - 22
10.12.
krásná práce

Nádhera! Stromové domky můžete mít i na pokojových rostlinách

Existuje vůbec někdo, kdo by netoužil mít svůj vlastní domek na stromě? Většině z nás se tento sen asi nikdy nesplnil, ale to neznamená, že ho musíme hodit za hlavu. Umělec vytváří kuriózní stavby domků na květinách v květináči, které mohou být aspoň malou náhradou za ty opravdové.

Luxusní dům ve tvaru rejnoka
09.10.
galerie bydlení na pláži

OBRAZEM: Neskutečný dům ve tvaru rejnoka plave po moři

Tenhle dům vás dostane! Luxusní nemovitost ve tvaru mořského rejnoka z vás udělá někoho opravdu výjimečného. V případě zájmu si ale budete muset připravit nejspíš pořádný balík!

Mrakodrap Ponte Tower
aktualizováno 01.03.
šílené bydlení

Panelák hrůzy: Tady byste bydlet určitě nechtěli! GALERIE

Česko je paneláková velmoc. Spousta Čechů si na bydlení v "králíkárnách" stěžuje. To ale nejspíš ještě neviděli tento dům, stěžování by si pak nejspíš rozmysleli!

Dům anglického stylu v Těptíně
04.02.
galerie lepší bydlení

Tenhle dům kousek od Prahy vypadá jako z anglického hrabství!

Představte si, že jdete lesem a najednou se před vámi otevře prostranství a na něm stojí tento dům. Říkáte si "musím být někde v Anglii". Omyl, tuto stavbu najdete ve středních Čechách, nedaleko Jílového u Prahy!

Freedomek
aktualizováno 20.10.
foto+video

V jednoduchosti je krása aneb jak se bydlí ve Freedomku

Toužíte po hezkém a jednoduchém bydlení v baráčku a zároveň za něj nechcete dát majlant? Tohle je Freedomek, modulový dům, který si objednáte a za pár týdnů vám ho doručí, kam si poručíte!

Nejmenší dům v Praze - 1
aktualizováno 08.06.
video UNIKÁT

Nejmenší dům v Praze sloužil jako nevěstinec a má jen 2 m! FOTKY

Máte pocit, že je váš byt či barák příliš malý a že se do něho nevejdete? Pak se podívejte na tento dům na pražském Starém městě. Bývalý nevěstinec v Anežské ulici je nejmenším domem v Praze!

Růžička, Palaščák
aktualizováno 13.04.
HOKEJOVÁ KAUZA

EXKLUZIVNĚ: Takhle bydlí muž, který dal Růžičkovi půl milionu!

Jak si žije majitel stavební firmy Miroslav Palaščák, který přinesl trenéru Růžičkovi půl milionu, aby pomohl do sestavy svému synovi Davidovi? Podívejte se na exkluzivní fotky a video.