Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Střety fanoušků Baníku a Opavy před zápasem v Opavě - 1
Aktualizováno 14.4. 2017 20:45
výtržnosti na zápase

Další chuligáni z "bitvy o Slezsko" čelí obvinění! Nejsou poslední

Policie obvinila další dva muže a to v souvislosti s nedávným řáděním fotbalových chuligánů při bitvě o Slezsko mezi Baníkem a Opavou. Celkem už stíhá osm lidí. Počet obviněných ale nespíš ještě poroste.

Fanoušci na fotbale
Aktualizováno 27.3. 2017 15:39

Střepiny: Fotbaloví chuligáni

Když se v davu rozvášní a podpoří alkoholem, nemají respekt před zákonem natož pak zásady slušného chování. Jak dokáží být agresivní ukázal naposled před týdnem zápas Opavy s Ostravou.

Česká premiéra

Policisté poprvé použili zvukové dělo, chuligáni radši utekli!

Při potyčkách fanoušků Baníku a Opavy zasahovali těžkooděnci, členové jízdní policie, ale také specialisté s akustickou zbraní. Zvukové dělo používali američtí vojáci například v Iráku. V České republice měla zbraň premiéru. Zvuk, který vydává, je tak nesnesitelný pro ucho, že lidé raději utíkají.

Obchodní sdělení

Střechu, kterou Vám budou závidět?

Nový dům si zaslouží střechu s moderní střešní krytinou, která se bude moci pochlubit unikátním vzhledem, vysokou odolností a trvalou krásou. Ne nadarmo se říká „Střecha dělá dům“. Takovou je střecha z pravých pálených tašek TONDACH.

Muž skopl ženu ze schodů
Aktualizováno 8.12. 2016 18:30
Nepochopitelný čin

Grázlové se bavili v metru, jeden skopl ženu ze schodů! VIDEO

Skupina chuligánů se sešla ve stanici berlínského metra, kde popíjeli a kouřili. Když kolem procházela nevinná dívka, jeden z grázlů udělal něco nepochopitelného. Kopl ji do zad, až žena spadla po schodech a musela do nemocnice.

Fanoušci Baníku Ostrava řádili ve Zlíně
Aktualizováno 16.8. 2015 16:54
Fotbalové násilí

Ostravští hooligans řádili ve Zlíně, rvali sedačky a házeli dýmovnice

Sobotní utkání 4. kola první fotbalové ligy mezi Zlínem a Ostravou bylo v 70. minutě za stavu 1:0 přerušeno kvůli výtržnostem hostujících fanoušků. Zasahovat musela policie a hasiči, hrát se znovu začalo asi za 20 minut.

Výtržníci

VIDEO: Fotbaloví chuligáni útoky plánují, nejsou bezhlavé!

Policie dnes televizi Nova poskytla videozáznamy, které ukazují, jak důkladně fotbaloví chuligáni připravují útoky na fanoušky jiných týmů. Záběry ukazují přípravu dosud nevyřešeného útoku, který se stal loni v listopadu v Praze.

Řádění chuligánů na zápase Slovan - Sparta - 7
Aktualizováno 27.10. 2014 21:32
Novela o přestupcích

Chuligáni? Zahalené bude čekat pokuta 10 tisíc!

Stát vytáhl do boje s drobnou kriminalitou - chce si došlápnout třeba na zloděje, chuligány a vandaly. Zkrátka na ty, kteří svoje prohřešky často opakují. Nově by se měly zapisovat v centrálním registru přestupků a za recidivu platit vysoké pokuty. Alespoň s tím tedy počítá novela zákona, kterou podpořila vláda.

válka s hooligans

Stop násilí na stadionech! Fotbalové chuligány rozpoznají speciální kamery

Kamerové systémy, které dokážou rozpoznat obličeje fanoušků, se podle šéfa českého fotbalu Miroslava Pelty už v příštím roce objeví na stadionech. Cílem tohoto opatření je vyhnat z prvoligových tribun výtržníky a rváče, píše dnešní vydání MF Dnes.

1633862
Aktualizováno 28.3. 2014 21:05
Výtržnosti na stadionech

Ministr vnitra se pustil do fotbalového svazu: S chuligány vůbec nebojují!

Fotbalové kluby a FAČR podle ministra vnitra Milana Chovance nástroje k boji s chuligány a násilím na stadionech dávno mají, pouze je však nevyužívají. Na dnešní tiskové konferenci mimo jiné prohlásil, že databázi problémových příznivců měly prvoligové celky zavést už v roce 2008.