Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Vyhlášení vítěze Eliška a Tereza
12.06.
kompletní přehled

Překvapivé výsledky hlasování! Novou SuperStar mohla být Eliška

Vítězství Terezy Maškové v pěvecké show SuperStar 2018 bylo velmi těsné. Dokazují to odtajněné výsledky hlasování, ze kterých je patrné, že kdyby se ukončilo hlasování jen o chviličku dřív, finále by dopadlo úplně jinak.

Vítězové Tvojí Tváře
aktualizováno 20.11.
Tvoje tvář má známý hlas

Kdo měl vyhrát a kdo je nejlepším vítězem vůbec? HLASUJTE

Čtvrtou řadu populární soutěže Tvoje tvář má známý hlas vyhrála herečka Berenika Kohoutová. Její výkony chválily i hvězdy velkého formátu a pozitivní reakce na vystoupení sklízela po celou dobu soutěže. Získala si však i vaše srdce nebo podle vás měl vyhrát někdo jiný? A kdo je podle vás nejlepším vítězem soutěže ze všech řad?

Dívka léta
13.09.
Krásky v plavkách

Druhé kolo soutěže o dívku léta zná vítězky! Hrajte také!

Druhé kolo soutěže o dívku léta zná své vítězky. Hrát ale můžete dál. Stále jsou ve hře dvě týdenní ceny i cena hlavní.

Prásk.tv píše:

Emma Drobná - 2
čtěte o tématu vítězka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sezóna alergií v plném proudu - co dělat, aby vám bylo lépe?

Léto je pro někoho krásné období, kdy vše kvete, avšak pro řadu jiných nepříjemné období plné smrkání, slzení, kýchání a dalších nepříjemných projevů alergií. V dnešním článku si povíme něco o tom, jak si můžete letní sezónu užít naplno, i pokud patříte k té druhé skupině.

1. místo - Aneta Doskočilová
05.09.
Dívka léta

Vítězka 1. kola ukázala sexy tělo! Máte lepší? Soutěžte také!

První kolo soutěže o dívku léta zná svého vítěze. Hrát ale můžete dál. Stále jsou ve hře tři týdenní ceny i cena hlavní.

Iris Mittenaere
aktualizováno 30.01.
líbí se vám?

Blondýnám odzvonilo! Miss Universe ovládly brunety! FOTKY

Svět zná novou vítězku soutěže krásy Miss Universe 2016. Ovládla ji 24letá Francouzka Iris Mittenaereová, studentka zubní chirurgie z Lille. Druhá skončila 25letá Haiťanka Raquel Pélissierová, na třetím místě se umístila 23letá Kolumbijka Andrea Tovarová.

Miss Helsinky je černoška
aktualizováno 06.01.
Galerie miss helsinky

Šok na finské Miss! Žádné blond vlasy, modré oči a pleť jako sníh

Ve finské soutěži krásy Miss Helsinki s velkým překvapením zvítězila dívka tmavé pleti. Devatenáctiletá Sephora Ikalabaová byla z vítězství překvapená a slíbila, že se jako miss bude chovat úplně jinak, než všechny dosavadní královny krásy.

Anna Feschenko - 3
23.09.
obrovská částka

SKANDÁL: Vítězka Miss prodala panenství Arabům! Teď zmizela

Prestižní soutěž Miss Moskva provází pořádný skandál. Korunovaná královna krásy Anna Feschenko (17) totiž utekla z domova do Spojených arabských emirátů, aby tam prodala své panenství. Nyní už ale neozývá, zoufalá matka má strach o její život.

Řidička najela v Las Vegas do davu lidí
aktualizováno 21.12.
museli ji utěšovat

Trapas: Korunku dostala špatná Miss! To ale NENÍ VŠECHNO

Novou Miss Universe se stala Filipínka Pia Alonzová Wurtzbachová. Málem se ale korunky nedočkala, moderátor totiž špatně přečetl výsledek hlasování a vítězku udělal z Kolumbijky. Když se Ariadna Guiterrezová dozvěděla, že její zvolení byl jeden velký omyl, rozplakala se.

Miss World 20115 - 2
aktualizováno 20.12.
anketa soutěž krásy

Tahle krásná Španělka je novou Miss World. Líbí se vám?

Nejkrásnější ženou světa je po včerejšku půvabná blondýnka Mireia Lalaguna Royo ze Španělska. V soutěži o korunku krásy na čínském ostrově Chaj-nan porazila 114 soutěžících. Češka Andrea Kalousová se nedostala ani mezi nejlepších dvacet.

Emma Drobná vyhrála SuperStar
aktualizováno 10.12.
jedinečné CD

Emma vydává své první album! Na trhu bude už příští pátek

Vítězka letošního ročníku SuperStar Emma Drobná vydává své první CD. Vyjde už příští pátek a obsahovat bude všech devět populárních písní, které si vystřihla v soutěži.