Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Sex v okně
19.10.
Nevhodné místo

Pár si užíval sex u okna! Viděly je při tom tisíce lidí! VIDEO

Nevhodné místo na sex si vybral pár z Liverpoolu ve Velké Británii. Intimní chvilku si užíval u okna domu, který se nachází na rušné ulici. Jejich akt tak mohlo sledovat tisíce lidí. Jeden z přihlížejících vše natočil a video se stalo hitem na sociálních sítích.

Pomníček Alfieho Evanse
aktualizováno 18.05.
Odsouzeníhodný čin

Další rána pro rodiče zesnulého Alfieho! Jaká hyena to udělala?

Příběh téměř dvouletého Alfieho Evanse dojal celý svět. Rodiče se soudili, aby ho lékaři neodpojili od přístrojů, ale prohráli. Alfie zemřel v dubnu, byl pohřben tento týden. Teď přišla další rána.

Alfie Evans - 1
30.04.
smrt malého bojovníka

Poslední minuty Alfieho v objetí s tátou. Lidé viděli jeho tvář v nebi

Otec Alfieho Evanse strávil poslední chvíle života svého syna zoufalými pokusy o jeho oživení. Dýchal mu z úst do úst dlouhých deset minut, než pochopil, že ho nemůže zachránit.

Prásk.tv píše:

Eduardo Berizzo - 1
čtěte o tématu Liverpool na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Plovoucí vinylová podlaha RS-click

Rychle a snadno bez lepení!

Alfie Evans - 2
aktualizováno 28.04.
Smutná zpráva

Alfie po odpojení od přístrojů bojoval čtyři dny. V noci zemřel

Britský chlapec, jehož příběh sledoval celý svět, v noci na sobotu zemřel. Rodiče Alfieho Evanse se soudili o to, aby nebyl odpojen od přístrojů, spor ale prohráli. Jejich syn dokázal přežít čtyři dny, brzy si ho chtěli vzít domů, aby mu co nejvíc zpříjemnili poslední dny.

Matka (98) pečuje o syna (80)
03.11.
mateřská láska

Žena zůstane matkou navždy, řekla Ada (98), která pečuje o syna (80)

Tom Keating (80) z britského Liverpoolu žije v domově pro seniory od roku 2016, protože potřeboval péči, kterou mu rodina nemohla poskytnout. O rok později se k němu přistěhovala matka Ada (98), aby se o své nejstarší dítě mohla starat a být mu po boku. Dvojice je skutečně nerozlučná.

Obézní manželé se propadli domem
aktualizováno 03.11.
Nevydržel nápor

Obézní pár se při sexu propadl celým domem! Z 3. patra do sklepa

Že mileneckou vášeň někdy nevydrží postel nebo gauč, není nic neobvyklého. Aby se ale pod partnery zhroutil celý dům, to se nestává každý den! Přesně to ale zažil obézní pár z Liverpoolu.

Matka táhla dítě na vodítku
aktualizováno 27.10.
šokující video

Žena táhla syna na vodítku po ulici. Teď vysvětlila proč

Video, na kterém matka táhne po zemi bezvládné dítě na vodítku, obletělo sociální sítě a zaujalo i pozornost liverpoolské policie. Matka dítěte nyní promluvila do médií. Tvrdí, že ji lidé odsuzují neprávem, a že je ve skutečnosti dobrou matkou. Její čtyřletý syn totiž trpí autismem a je nezvladatelný.

Matka táhla dítě na vodítku
aktualizováno 26.10.
týrání dítěte

Žena za sebou táhla bezvládné dítě na vodítku. Šokující video

Šokující video z Liverpoolu obletělo Twitter. Doposud neznámá žena táhne bezvládné dítě na vodítku, zatímco kráčí ulicí. Přestože se objevují spekulace, jestli se skutečně jedná o dítě nebo o atrapu, autor videa, který ženu natočil, přísahá, že jde o dítě, které upadlo.

Anthony Morgan
21.03.
Odporná zrůda

Tenhle grázl znásilňoval dívku od šesti let! Zneužil ji 225x!

Obrovské trauma způsobil Anthony Morgan dívce, kterou zneužil až 225krát. Nalákal ji na sladkosti a když ji zneužil, vyhrožoval jí!

Floyd, nejsmutnější pes na světě - 1
aktualizováno 24.06.
Začarovaný kruh

Nejsmutnější pejsek: Stále se vrací do útulku, protože moc miluje lidi

Šestiletý Floyd je prý nejsmutnější pes na světě. Do útulku se vrátil už několikrát, jediným problémem je přitom to, že pejsek příliš miluje lidi. Možné majitele podle ošetřovatelů odrazuje právě i Floydův smutný výraz.