Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Tiket
09.08.
nová hra sazky

V Česku se denně hraje o milony. A nemusíte ani trefit čísla! NÁVOD

Chcete se stát milionářem? Díky nové hře Sazky se vám to může snadno splnit. A nemusíte ani trefit výherní čísla. Stačí, když vsadíte plný tiket, tedy 10 sloupců a doplňkovou hru Šance, místo čísel ale vyhrává kód sázenky. Při každém losování Sportky získá vždy pět sázejících po dvou milionech korun.

Rekordní suma v loterii
aktualizováno 13.06.
Obří jackpot

Sázkové šílenství je tu, v pátek se hraje o více než dvě miliardy!

Evropu zachvátilo sázkové šílenství. Už v pátek se bude v jedné z loterií hrát o rekordní sumu téměř dvou a půl miliardy korun. A stále stoupají i částky, které se dají vyhrát v dalších pořadích.

Eurojackpot Ilustrační foto
09.02.
Obří výhra

Eurojackpot padl! Miliardy vyhrál Fin, Češi jen paběrkovali

Sedm, osm, dvacet čtyři, třicet čtyři, čtyřicet šest a dodatková čísla čtyři a osm. To je kombinace, díky které při pátečním tahu padl obří Eurojackpot přesahující dvě a čtvrt miliardy korun!

Prásk.tv píše:

Účtenková loterie
čtěte o tématu sázení na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Víme, jak získat půjčku se sazbou hypotéky

Přijde vám, že spotřebitelské úvěry i hypotéky neustále zdražují? Uvažujete o půjčce na vybavení domácnosti, vzdělávání dětí nebo novou kuchyň, ale úroky se vám zdají příliš vysoké? Víme, jak najít výhodnou půjčku s úrokem hypotéky.

Co můžete koupit
aktualizováno 07.02.
Eurojackpot

Ostrov, batmobil či stíhačka. To vše se dá koupit za obří jackpot!

Každý asi někdy uvažoval o tom, co by si koupil, pokud by vyhrál jackpot v loterii. Nové auto, dům či snad plavbu kolem světa? To nic není - za obří Eurojackpot, o který se bude již v pátek hrát, se toho dá pořídit mnohonásobně víc.

Pěstování salátů na balkoně
aktualizováno 10.04.
zahrádka v bytě

Chcete mít úrodu i na balkóně? Zkuste 'zázračná' barevná semínka

Jaro je v plném proudu a zahrádkáři mají plné ruce práce. Pokud se totiž v létě a na podzim chtějí těšit z úrody, zasadit musejí už nyní. Chutnou zeleninu si přitom můžete vypěstovat i na balkóně. Stačí vědět, jak na to.

Tiket
aktualizováno 06.03.
pohádkové bohatství

To je šťastlivec! Muž vsadil tiket za 90 korun, vyhrál přes 90 milionů!

Obrovskou radost musí mít muž z Trnavského kraje na Slovensku. Při nedělním losování hry LOTO vyhrál jackpot. V přepočtu si přišel téměř na 94,5 milionu korun.

Bylinky
19.02.
LÉČIVÉ ÚČINKY

Zdravé bylinky do vaší kuchyně! Je nejvyšší čas sázet! PŘEHLED

Inspirujte se a založte si malou bylinkovou zahrádku. Některé druhy můžete bez problémů pěstovat v truhlíku nebo v květináči. Kdo dnes zaseje, může už za několik měsíců sklízet první plody svého úsilí.

Vaše téma - s Ivem Valentou
aktualizováno 03.12.
Vaše téma

Ivo Valenta: Vracíme se do dob, kdy jsme muslimům platili výpalné

Moderátorka Michaela Šmídová si tentokrát do pořadu Vaše téma pozvala senátora a majitele firmy Synot Iva Valentu. Řeč přišla na loterijní zákon, jeho práci v Senátu, uprchlickou krizi a také na životní styl jednoho z nejbohatších Čechů.

Výherní automat Ilustrační foto
aktualizováno 23.07.
sázení a hazard

Šokující STUDIE: V Česku je 100 tisíc závislých na automatech!

V Česku přibývá lidí se závislostí na hraní automatů, hazardních on-line her či na sázení. Loni jich bylo kolem 100.000. Problémy s hraním mělo pak 440.000 osob.

Babiš - sázení
19.12.
Šťastná nebo nešťastná čísla

Babiš dříve sázel, teď bojuje proti hazardu! ZNÁME JEHO ČÍSLA

Ministr financí Andrej Babiš chce pořádně zkasírovat hazard, podle návrhu jeho úřadu by měli provozovatelé hazardu platit až dvojnásobné daně. Babiš ale prozradil, že sám sázel a dokonce dlouhá léta. Řekl i jaká byla jeho (ne)šťastná čísla ve sportce.