Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Olga Menzelová a Jiří Menzel
aktualizováno 26.01.
zánět mozku

Nové zprávy o Jiřím Menzelovi! Manželka Olga řekla, jak je na tom

Zdravotní stav režiséra Jiřího Menzela se zlepšil! Potvrdila to jeho manželka Olga, která zároveň poděkovala fanouškům za jejich přání. Menzel je od konce listopadu v pražské nemocnici, kde se kvůli zánětu mozku podrobil náročné operaci a několik týdnů byl v umělém spánku.

Jiří Menzel v nemocnici
14.01.
Režisér v nemocnici

Exkluzivní rozhovor s manželkou Jiřího Menzela: Jak je na tom?

Televizi Nova poskytla exkluzivní rozhovor manželka Jiřího Menzela Olga. Oscarový režisér je od konce listopadu v pražské nemocnici, kde se kvůli zánětu mozku podrobil náročné operaci a několik týdnů byl v umělém spánku. Olga Menzelová poslala také vzkaz fanouškům svého muže.

Jiří Menzel na křtu knihy spisovatele a publicisty Ondřeje Suchého
aktualizováno 23.11.
filmová legenda

Co předcházelo Menzelovu kolapsu? Přechodil vážnou nemoc

Legenda českého filmu režisér Jiří Menzel je už několikátý den v nemocnici v pražských Střešovicích, kde se zotavuje po akutní operaci mozku. Tu musel podstoupit podle zdrojů TV Nova kvůli zánětu mozkových blan. Potíže však pociťoval již během pracovní cesty, která hospitalizaci předcházela.

Prásk.tv píše:

Ulice
čtěte o tématu režisér na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Plešivec – přehledné sjezdovky pro malé i velké

Krušnohorský Plešivec je moderní ski areál, který nabízí zábavu jak pro dospělé lyžaře, tak pro jejich malé ratolesti. Místní specialitou jsou bezesporu názvy sjezdovek. Všechny totiž nesou ženská jména. Momentálně je v provozu polovina sjezdových tratí i skvěle vybavený dětský park.

Jiří Menzel
aktualizováno 21.11.
kritický stav

Režisér Jiří Menzel bojuje o život! V umělém spánku leží v nemocnici

Český oskarový režisér Jiří Menzel leží v kritickém stavu v nemocnici. Podle informací televize Nova byl převezen do pražských Střešovic a je v umělém spánku. Jeho zdravotní stav se dramaticky změnil po návratu z dovolené, měl by mít za sebou náročnou mnohahodinovou operaci.

Troška a Šmíd
aktualizováno 15.11.
rozhovor dojemná zpověď

"Byl to úžasný kamarád a člověk," vzpomíná Troška na herce Šmída

Jaroslav Šmíd byl sluníčkem, které dokázalo rozzářit den. Navíc byl skvělým kamarádem. Tak vzpomíná na zesnulého herce režisér Zdeněk Troška, kterého zpráva o jeho náhlé smrti zasáhla. Tvrdí, že měl v plánu natočit s ním ještě pokračování Doktora od jezera hrochů. Nakonec svůj záměr neuskutečnil, teď si marně láme hlavu nad tím, co se vlastně stalo.

Jiří Mádl a Jan Tříska
25.09.
život jde dál

Mádl natočí film Na střeše i bez Třísky. Jako poctu zesnulému

Film Na střeše, který se měl dnes začít natáčet s náhle zesnulým hercem Janem Třískou, jeho autoři chtějí i přes tragickou událost natočit. Rozhodli se jej vytvořit jako poctu Janu Třískovi, který dokázal ostatní inspirovat svou nezměrnou vůlí, odpovědností a odhodláním nikdy se nevzdat. Uvedla to mluvčí projektu Uljana Donátová.

Výměna manželek: Rvačka během osmi očí - 23
30.08.
smutná zpověď

Drsná Výměna zasáhla i režiséra: Měl jsem potom 14 dní deprese

Dnes večer se můžete těšit na premiérový díl oblíbené reality show Výměna manželek. A tentokrát to bude hodně drsné. Dokonce tak, že to otřáslo i otrlým štábem, který Výměnu natáčí od samého začátku. Podle režiséra to byl jeden z dílů, které ho nejvíc zasáhly.

George A. Romero
17.07.
slavný režisér

Zemřel otec oživlých mrtvol ve filmu George A. Romero (†77)

Ve věku 77 let zemřel americký režisér George A. Romero, který je považován za tvůrce oživlých mrtvol, čímž se mu povedlo přivést zájem lidí zpět k hororu. Nečekaný úspěch snímku Noc oživlých mrtvol inspirovala celou řadu jeho následovníků.

Vladimír Drha
aktualizováno 21.06.
smutná zpráva

Zemřel režisér Vladimír Drha. Byl blízký přítel hvězdy seriálu Ulice

Zemřel známý režisér Vladimír Drha, který žil v registrovaném partnerství s hercem Filipem Rajmontem. Hvězda nekonečného seriálu Ulice oznámila smrt přítele na Facebooku.

Rocky
17.06.
John G. Avildsen

Stallone smutní! Zemřel oscarový režisér filmu Rocky, měl rakovinu

Ve věku 81 let zemřel filmový režisér John G. Avildsen. Mezi jeho nejznámější díla patří Rocky, za kterého si odnesl Oscara za nejlepší režii, či tři první filmy Karate Kid.