Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Miloš Forman
aktualizováno 09.05.
pocta režisérovi

Odstartoval slavný filmový festival v Cannes! Na úvod uctili Formana

Ve francouzském Cannes v úterý večer začal 71. ročník slavného filmového festivalu. Přehlídku oficiálně zahájili americký režisér Martin Scorsese a australská herečka Cate Blanchettová. V oblíbeném kině na pláži nedaleko festivalového paláce pořadatelé jako poctu zesnulému režisérovi Miloši Formanovi promítli jeho snímek Hoří, má panenko.

Nehoda autobusu a náklaďáku na Slovensku
aktualizováno 24.04.
Byl i spisovatel

Známý režisér zemřel při nehodě autobusu! Natáčel i s Trojanem

Při pondělní nehodě autobusu s kamionem na středním Slovensku zemřel i známý spisovatel a režisér Peter Krištúfek. Spolupracoval i s českými herci - například Ivanem Trojanem a Janou Hlaváčovou. Bylo mu 44 let.

Výměna manželek: Agrese pokračovala i během „osmi očí“! - 5
20.04.
Výměna manželek

Roman obvinil štáb: "Nalévali mě alkoholem!" Režisér řekl, jak to je

Středeční Výměna manželek šokovala především strkanicí mezi Janou a náhradním manželem Romanem. Proti agresorovi musel dokonce zasáhnout režisér, kterého pak Roman obvinil, že vše zinscenoval. Teď filmař popsal svou verzi.

Prásk.tv píše:

Leonid Kanter - 1
čtěte o tématu režisér na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sportovní výkony bez bolesti a umazaných rukou – Voltaren Emulgel s inovativním aplikátorem

Bezbolestná rekonvalescence zní skoro jako utopie. Zraněné místo vysílá do mozku signály, že není něco v pořádku. Jakmile ale ošetříte poranění, můžete si hned také ulevit od bolesti.

Miloš Forman
aktualizováno 16.04.
poslední sbohem

Tajný pohřeb: Rodina se v Americe rozloučila s Milošem Formanem

Ve Spojených státech se v neděli konal tajený pohřeb režiséra Miloše Formana. Poslední rozloučení bylo podle jeho přání v úzkém rodinném kruhu. Informaci o pohřbu zvěřejnila vdova Martina na sociální síti.

Miloš Forman
aktualizováno 14.04.
Filmový velikán

Po krátké nemoci zemřel režisér Miloš Forman. Legendě bylo 86 let

V USA zemřel oscarový režisér Miloš Forman. Jeho manželka Martina Formanová dnes telefonicky ČTK řekla, že zemřel náhle 13. dubna po krátké nemoci. Čáslavskému rodákovi bylo 86 let.

Režisér Juraj Herz
aktualizováno 09.04.
smutná zpráva

Zemřel režisér Juraj Herz, který natočil klasiku Spalovač mrtvol

Ve věku 83 let zemřel v neděli filmový režisér Juraj Herz, známý autor snímků s přídechem hororu i specifického humoru. O jeho úmrtí informoval na sociální síti slovenský herec Andrej Hryc.

Olga Menzelová a Jiří Menzel
aktualizováno 23.02.
Poslala vzkaz

Režisér Menzel slaví osmdesátku! Manželka má skvělou zprávu

Český Oscarový režisér Jiří Menzel slaví 80. narozeniny. Tvůrce filmů Na samotě u lesa nebo Vesničko má středisková se ale zotavuje po operaci mozku. Daří se mu ale lépe a před dvěma dny mohl opustit nemocnici. Teď je ve specializovaném rehabilitačním zařízení. Štábu TV Nova to řekla manželka režiséra Olga.

Olga Menzelová a Jiří Menzel
aktualizováno 26.01.
zánět mozku

Nové zprávy o Jiřím Menzelovi! Manželka Olga řekla, jak je na tom

Zdravotní stav režiséra Jiřího Menzela se zlepšil! Potvrdila to jeho manželka Olga, která zároveň poděkovala fanouškům za jejich přání. Menzel je od konce listopadu v pražské nemocnici, kde se kvůli zánětu mozku podrobil náročné operaci a několik týdnů byl v umělém spánku.

Jiří Menzel v nemocnici
14.01.
Režisér v nemocnici

Exkluzivní rozhovor s manželkou Jiřího Menzela: Jak je na tom?

Televizi Nova poskytla exkluzivní rozhovor manželka Jiřího Menzela Olga. Oscarový režisér je od konce listopadu v pražské nemocnici, kde se kvůli zánětu mozku podrobil náročné operaci a několik týdnů byl v umělém spánku. Olga Menzelová poslala také vzkaz fanouškům svého muže.

Jiří Menzel na křtu knihy spisovatele a publicisty Ondřeje Suchého
aktualizováno 23.11.
filmová legenda

Co předcházelo Menzelovu kolapsu? Přechodil vážnou nemoc

Legenda českého filmu režisér Jiří Menzel je už několikátý den v nemocnici v pražských Střešovicích, kde se zotavuje po akutní operaci mozku. Tu musel podstoupit podle zdrojů TV Nova kvůli zánětu mozkových blan. Potíže však pociťoval již během pracovní cesty, která hospitalizaci předcházela.