Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Hospitalizace v nemocnici
18.09.
přehled chorob

Smutné prvenství Čechů. Na tuto nemoc umíráme nejvíc z Evropanů

Statistický úřad Evropské unie Eurostat zveřejnil údaje o příčinách úmrtnosti obyvatel členských států. Česká republika se například řadí mezi země s nejvyšším počtem úmrtí způsobených rakovinou, ale také mezi státy s největším počtem odborných lékařů.

Motorová pila - ilustrační foto
aktualizováno 07.09.
Bylo mu jen 15 let

Pavel neunesl prohru v počítačové hře, uřízl si hlavu motorovkou!

Rusko šokoval příběh patnáctiletého Pavla Matveeva z vesnice Mogochino v Tomské oblasti. Mladíka našli na zahradě mrtvého. Podle ruských médií si způsobil smrtelná zranění motorovou pilou. A nešlo o náhodu, Pavel si pilou doslova uřízl hlavu.

Sanitka. Ilustrační foto
05.09.
Neuvěřitelný postřeh

Nadlidské reflexy: Záchranář chytil ženu padající z okna ve 4. patře!

Nervy z oceli a neuvěřitelný postřeh prokázal ve středu dopoledne záchranář v Hradci Králové. V posledním okamžiku totiž dokázal chytit ženu, která se chtěla zabít a vyskočila z okna ve čtvrtém patře.

Prásk.tv píše:

Takahiro Shiraishi - 1
čtěte o tématu sebevražda na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sportovní výkony bez bolesti a umazaných rukou – Voltaren Emulgel s inovativním aplikátorem

Bezbolestná rekonvalescence zní skoro jako utopie. Zraněné místo vysílá do mozku signály, že není něco v pořádku. Jakmile ale ošetříte poranění, můžete si hned také ulevit od bolesti.

Záhadné úmrtí ve Vratislavicích nad Nisou
aktualizováno 05.09.
Záhadné úmrtí

Sousedi měli strach: mladého muže našli v bytě mrtvého!

Obyvatelé ze sídliště ve Vratislavicích nad Nisou mají strach - došlo tam totiž k záhadnému úmrtí mladého muže. Případ provázelo podrobné a složité vyšetřování a zkoumalo se, zda se jedná o vraždu nebo sebevraždu. Policisté už ale přišli na to, proč k úmrtí došlo.

Zemřel Jan Kalous hlas Kevina ze Sám doma
aktualizováno 31.08.
smutná zpráva

Jan Kalous spáchal sebevraždu! Daboval Kevina ze Sám doma

Konec srpna se stal osudným devětatřicetiletému Janu Kalousovi, dětskému herci a později úspěšnému dabérovi. Spáchal sebevraždu. Jeho hlas nás ale bude provázet každé Vánoce - nadaboval totiž postavu Kevina z rodinného filmu Sám doma. Informaci přinesl internetový portál deníku Blesk.

Tragédie ve Zlíně - 3
aktualizováno 29.08.
Odložený případ

Zvrat v případu mrtvé rodiny ve Zlíně! Policie řekla, jak lidé zemřeli

Kriminalisté odložili únorový případ úmrtí tří lidí ve Zlíně. Vyloučili spáchání trestného činu, rodina podle nich spáchala sebevraždu. Původně zahájili trestní řízení pro podezření z vraždy, nyní ho zastavili.

Hra Momo
aktualizováno 26.08.
Je i v Česku

Sebevražedná hra Momo má další oběť! Chlapec (18) se oběsil

Nebezpečné online "hře" Momo podlehl další teenager, bohužel ho to ale stálo život. Teprve osmnáctiletého Manishe z Indie našli v kůlně poté, co se oběsil. Za zády měl vyrytá hesla jako "ilumináti" nebo "ďáblovo oko". Nejde přitom o první oběť této hry.

žena chtěla spáchat sebevraždu
20.08.
pokus o sebevraždu

Žena se chtěla utopit. Když ji vytáhli z vody, chtěla vlézt zpět

Na život si chtěla sáhnout Polka v pondělí dopoledne u Mladé Boleslavi. Snažila se utopit v řece Jizeře, strážníci ji v tom ale zabránili.

DJ Loutka - 5
20.08.
Dojemné vzkazy

DJ Loutka se oběsil u přítelkyně! "Furt mi tečou slzy," smutní kolega

Smrt dýdžeje Loutky oplakávají fanoušci i kolegové z hudební branže. Michal Maudr se měl v 51 letech oběsit v pražském bytě. Jeho přítelkyně a další blízcí teď posílají Michalovi dojemné vzkazy.

DJ Loutka působil v klubu Roxy
aktualizováno 19.08.
Veličina elektronické hudby

Legendární DJ Loutka se v Praze oběsil, bylo mu 51 let!

Legendární český dýdžej Loutka je po smrti. Loutka, občanským jménem Michal Maudr, se v noci ze soboty na neděli oběsil v pražských Záběhlicích. Bylo mu 51 let.