Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Vozíčkář
včera 17:24
tragická smrt

Vozíčkář zemřel po pádu ze 6. patra! Policie prověřuje sebevraždu

Ve středu dopoledne došlo v Litevské ulici v Kladně k tragédii. Muž (67) upoutaný na invalidní vozík zemřel po pádu ze šestého patra panelového domu.

Chester Bennington a jeho žena Talinda Celebrities - 1
18.09.
nové video

Poslední video před smrtí Chestera z Linkin Park: Smál se a užíval si

Manželka Chestera Benningtona, frontmana skupiny Linkin Park, sdílela video se svým manželem a synem jen několik hodin před tím, než spáchal sebevraždu. Na záběrech se zpěvák směje a vypadá, že je v dobré náladě.

Policie - Ilustrační foto
aktualizováno 17.09.
Naléhavé pátrání

Úleva! Krásnou Janu našli v Praze! Je vyčerpaná, ale v pořádku!

Pražští policisté od pátečního dopoledne pátrali po šestadvacetileté Janě V. Mladá žena byla ve velmi špatném psychickém stavu a hrozilo riziko, že se pokusí o sebevraždu. Navíc by to nebylo poprvé. Naštěstí ji nakonec našli na Praze 8, byla v pořádku, ale vyčerpaná a potřebovala odbornou psychickou pomoc.

Prásk.tv píše:

Zaměstnanci Applu
čtěte o tématu sebevražda na Prásk.tv
Obchodní sdělení

České čistící prostředky s padesátiletou tradicí

Výrobky pod značkou Larrin začalo družstvo Styl vyrábět již v 80. letech minulého století a v té době patřily mezi špičku československé produkce, jak svou kvalitou, tak i vzhledem. Tehdy výrobní družstva obvykle výrazně oživovala svými výrobky běžnou produkci státních podniků.

Pátrání - TADEÁŠ S.
aktualizováno 13.09.
pomozte s pátráním

Muž vyhrožoval, že se chce zabít. Pak se sám přihlásil policii

Po 29letém muži z Prahy pátrali od úterního odpoledne policisté. Mladík zavolal na tísňovou linku a oznámil, že se chce zabít. Jako důvod uvedl, že byl svědkem špatné události.

Sebevražda - ilustrační foto - 1
aktualizováno 11.09.
česko je na špici

Sebevražd stále přibývá: Každých 40 vteřin se zabije jeden člověk

Více než 800 tisíc lidí na světě si ročně vezme život vlastní rukou. Vyplývá to z údajů Světové zdravotnické organizace (WHO). Česko se řadí počtem sebevražd vysoko nad světový i evropský průměr.

Mladá maminka zemřela kvůli útoku na sociální síti - 3
11.09.
týrání online

Matka (23) spáchala sebevraždu v den narozenin. Nezvládla šikanu!

Mladá maminka Leanne Morrisonová z Cambusbarronu ve Skotsku spáchala sebevraždu v den svých 23. narozenin. Vše nasvědčuje tomu, že nezvládla šikanu na sociálních sítích. Dokonce jí byl vytvořen fiktivní účet na Tinderu, z něhož měli jeho autoři kontaktovat online různé muže.

Těhotná dívka trpěla na chodbě
07.09.
Hrozivý případ

Rodina jí zakázala císařský řez, zoufalá žena skočila z okna

Přestože několikrát utekla z porodního sálu, prosila své příbuzné, ať jí dovolí porod císařským řezem, rodina šestadvacetileté Fang Maové z Číny takový porod zakázala, trvala na tom, že žena musí porodit přirozeně. Jenže plod měl abnormálně velkou hlavičku a žena zažívala tak nesnesitelné bolesti, že se rozhodla raději spáchat sebevraždu!

Muž se zbraní
aktualizováno 07.09.
sebevražda seniora

Senior přišel na policejní stanici a beze slova se střelil do hlavy

Ve čtvrtek, krátce po osmé hodině ranní přišel na služebnu Městké policie v Budějovicích senior, který beze slova vytáhl zbraň a střelil se do hlavy. Strážnice se ho ani nestačila zeptat, jestli něco potřebuje.

FN Brno Bohunice
05.09.
Sáhl si na život

Senior, který se u nemocnice postřelil, zemřel! Motiv není jasný

Senior, který se v pondělí dopoledne střelil do hlavy přímo před brněnskou fakultní nemocnicí v Bohunicích, svým zraněním v úterý po poledni podlehl. Policie motiv činu stále nezná.

Požár výškového bytového domu v londýnské čtvrti White City - 4
05.09.
požár v Londýně

Trauma z požáru Grenfell Tower: Sebevraždy, drogy a alkohol

Minimálně dvacet lidí, kteří přežili požár londýnského věžáku Grenfell Tower, spáchalo sebevraždu. Další přeživší se potýkají s vážnými psychickými obtížemi způsobenými posttraumatickým syndromem. Někteří se dokonce uchylují k alkoholu nebo drogám.