Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

nezvěstná maminka

Pátrání po zmizelé Pavle nekončí! Policie prohledává nové místo

Pátrání po Pavle Zálešákové z Hodonínska, která před měsícem záhadně zmizela, stále pokračuje. Žena doma nechala svým dvěma dětem dopis na rozloučenou a od té doby ji nikdo neviděl. Kriminalisté nemají jedinou stopu a dnes dopoledne proto vyrazili se speciálně cvičeným psem prohledat zahradu jejího domu.

brutální čin

Další online vražda! Muž oběsil 11měsíční dcerku, pak sám zemřel

Na sociálních sítích se objevilo další hrozivé video brutální vraždy odvysílané online. Muž zabil svou teprve jedenáctiměsíční dceru, pak si sám vzal život. Facebook dál čelí tvrdé kritice kvůli tomu, že není schopen zveřejňování podobných videí zabránit.

Pád z výšky - Ilustrační foto
Aktualizováno 15.4. 2017 21:23
Sebevražda?

Mladík (†18) v Havířově spadl z 8. patra. Prověřují i Modrou velrybu!

Osmnáctiletý mladík vypadl v pátek v Havířově z okna! Pád z osmého patra panelového domu nepřežil. Případ řeší policie, která prověřuje, jestli šlo o sebevraždu, nebo nešťastnou náhodu.

Prásk.tv píše:

Wuttisan Wongtalay - 1
čtěte o tématu sebevražda na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Hledáte kvalitní a spolehlivé ojeté auto se zárukou?

Pořízení ojetého vozu skýtá spoustu nástrah. Velmi často není známý a nijak hodnověrně doložený ani jeho původ, ani jeho historie.

VIDEO Skočil z balkonu

Znásilnil dívenku, pak zabil ji i její prarodiče! Takhle se vyhnul soudu

Na internetu se objevilo děsivé video, které natočily kamery u soudu v Ohiu. Místo toho, aby čelil spravedlnosti, se násilník rozhodl sám ukončit život. Když ho policisté vedli do soudní síně, skočil z ochozu ve 4. patře.

smrtící hra

Odborníci: Modrá velryba je lákavá a pohltí účastníka jako droga

Do Modré velryby se mladí zapojují z touhy po dobrodružství. „Hra vzbudí vlnu zájmu, nejdříve je to zážitek, potom nás to ale pohltí“, tvrdí odborníci. Rodiče si musí s dětmi promluvit a upozornit je. Mladí jsou aktivní už v 9 letech a musí si chránit osobní údaje.

Dívka, která hrála Modrou velrybu
Aktualizováno 14.4. 2017 12:21
zpověď a foto nebezpečná hra

První česká oběť Modré velryby! Dominika popisuje, jak ji vydírají

Modrá velryba už je v České republice. Čtrnáctiletá Dominika z Ústeckého kraje hru vyzkoušela. "Je horší, než jsem si myslela," tvrdí. Nyní se snaží varovat své vrstevníky: "Nehrajte ji. Skončit s velrybou je velmi těžké!"

Hra Modrá velryba
Aktualizováno 13.4. 2017 18:19
Nebezpečná hra

Policie: Modrá velryba je v Česku! Prověřujeme podezřelá úmrtí dětí

Před hrou Modrá velryba už varují čeští policisté. Potvrdili, že se hra vyskytuje i u nás, berou ji jako vážnou hrozbu zejména pro mladé lidi. Zároveň kriminalisté prověřují, jestli s Modrou velrybou nesouvisí některé sebevraždy dětí z poslední doby.

Modrá velryba
Aktualizováno 12.4. 2017 14:39
vyjádření policie Experti varují

Tohle jsou pravidla Modré velryby! Dětem ničí životy. Nehrajte ji!

Hra Modrá velryba se šíří rychlostí laviny. V Rusku si už vyžádala desítky dětských životů, jeden případ řeší i na Slovensku. Hráči plní až drastické úkoly, které vedou k sebevraždě. Odborníci radí, aby si nikdo s touto hrou nezačínal! Pozorně si pročtěte úkoly, pokud budete mít podezření, že Modrou velrybu někdo hraje, okamžitě kontaktujte policii.

Oběť vlakového neštěstí - Mlékojedy - 4
Aktualizováno 11.4. 2017 11:23
vše plánovaly?

Poslední vzkaz před smrtí: Děsivá slova dívek, které srazil vlak

Šestnáctileté dívky, které zemřely po střetu s vlakem, svou smrt zřejmě plánovaly. Na sociálních sítích zanechaly děsivý vzkaz, ve kterém svůj úmysl prozrazují. Že nešlo o nešťastnou náhodu, potvrzují i svědectví z tragického dne.

Vlak srazil dvě dívky v Mlékojedech - 6
Aktualizováno 9.4. 2017 19:23
galerie smrt v Mlékojedech

Dívky srazil vlak: Svědci řekli, co tragédii u Neratovic předcházelo!

Tragická smrt dvou dívek u Mlékojed na Mělnicku hluboce zasáhla nejen rodinu obou obětí, ale i strojvůdce vlaku, který dívky srazil. Zdrcený muž musel po nešťastné události vyhledat pomoc odborníků, z toho, co viděl, opravdu mrazí.