Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Vlak srazil dvě dívky v Mlékojedech - 2
Aktualizováno 24.5. 2017 13:04
PROKLETÝ PŘEJEZD

Už pátý mrtvý na kolejích u Mlékojed! Vlak zabil 23letého muže

K další tragické nehodě došlo ve středu brzy ráno ve středočeských Mlékojedech. U železničního přejezdu srazil vlak třiadvacetiletého mladíka. Ten na místě vážným zraněním podlehl. Jen pár metrů od místa nehody srazil vlak na začátku dubna dvě školačky. V květnu zemřeli na stejné trati další dva lidé.

Nehoda u Tiché u Frenštátu pod Radhoštěm
Aktualizováno 21.5. 2017 21:34
smrtelná nehoda

Sebevražda? Auto u Tiché narazilo do domu, řidič na místě zemřel!

Policisté prošetřují smrtelnou nehodu v obci Tichá na Novojičínsku, kde řidič (36) Škody Superb narazil do domu. Svým zraněním na místě podlehl, podle policie může jít o sebevraždu.

nové okolnosti

Expřítel o smrti Magdy v Egyptě: "Když jsem přijel, byla naživu!"

Polští i egyptští vyšetřovatelé se už více než dva týdny pokoušejí objasnit smrt 27leté Magdy v egyptské Hurghadě. Dívka zemřela za velmi podivných okolností po pádu z okna v nemocnici, její expřítel přiznal, že za ní v Egyptě byl.

Prásk.tv píše:

Muk
čtěte o tématu sebevražda na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bydlicí gramotnost: Chystáte se kupovat nemovitost? Finance plánujte s předstihem

Bydlet ve svém a dostatečně zabezpečit do budoucna sebe a své děti je takovým životním evergreenem.

tragický osud

Ben radši spáchal sebevraždu, měl se totiž vrátit do ústavu!

Patnáctiletý Benjamín spáchal sebevraždu, protože se nechtěl vrátit do výchovného ústavu. V té době se však jeho život obracel k lepšímu. Matka promluvila o tragickém osudu syna, který provází souhra nešťastných událostí. Žena po smrti darovala jeho orgány.

Magdalena Zuková
Aktualizováno 12.5. 2017 14:38
záhadná smrt

Vražda?! Lékaři v Egyptě mají nové důkazy k smrti Magdy (†27)

Smrt Polky Magdy Zuk (†27) v egyptské Hurghadě je jednou velkou záhadou. Podle prvních zpráv dívka skončila v nemocnici, kde řádila jako smyslů zbavená. Nakonec vyskočila z okna. Teď se ale ukazuje, že možná nešlo o sebevraždu. Podle tamních lékařů byla totiž dívka při pádu v bezvědomí.

Smrt ženy ve Strašnicích - 4
Aktualizováno 12.5. 2017 21:21
galerie brutální čin

Vražda ve Strašnicích: Matku dvou dětí ubodali, zatkli podezřelého!

V pražských Strašnicích v pátek dopoledne zasahovali policisté. Podle prvotních informací z místa tu zemřela 46letá žena a matka dvou dětí. Vyšetřování prokázalo, že zemřela násilnou smrtí. Policie na místě činu zadržela podezřelého muže.

podivné okolnosti

Záhadná smrt Magdy (†27): Lékař z Egypta řekl, co se zřejmě stalo!

Smrt 27leté Polky Magdy Zukové v egyptském letovisku v Hurghadě halí velké tajemství, které se snaží rozplést vyšetřovatelé i přední lékaři. Dívka skočila z okna v nemocnici, její chování před sebevraždou bylo ale nanejvýš podivné. Vypadala, jako by zešílela a lékař Tarek Ahmed už tuší, proč.

podivné okolnosti

Další záhadná smrt v Egyptě! Magda (†27) chtěla domů, zemřela

V slzách volala svému příteli, ať ji odveze z egyptského letoviska v Hurghadě, vzápětí skončila v nemocnici. Případ Polky Magdaleny Zukové, která zemřela ve stejné destinaci jako Klárka s Monikou a čtyřletý chlapeček Issac, je stále zamotanější. Podle všeho spáchala sebevraždu, okolnosti smrti mladé ženy jsou ale velmi podivné.

podivné okolnosti

Policie zastřelila chlapce (†15), který chtěl spáchat sebevraždu

Policisté v Kalifornii zastřelili chlapce, který na ně mířil airsoftovou zbraní. Muži nevěděli, že se jedná o maketu pistole a cítili se v ohrožení. Vyšlo najevo, že se student rozhodl touto cestou skončit se životem - nechal u sebe dopis na rozloučenou.

Hra Modrá velryba
Aktualizováno 9.5. 2017 14:39
Nebezpečná hra

Policie prozradila, proč varovala veřejnost před Modrou velrybou

Česká policie čelila v uplynulých dnech kritice, že informováním o nebezpečí, které představuje internetová hra Modrá velryba, způsobila zbytečně paniku. Na případ se informoval i ministr vnitra Milan Chovanec. Policisté se teď brání, že k varování veřejnosti měli pádné důvody.