Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Muž spáchal sebevraždu podomácku vyrobenou gilotinou
aktualizováno 10.03.
tragický případ

Ladislava našli mrtvého. Usekl si hlavu doma vyrobenou gilotinou

Velmi neobvyklý způsob sebevraždy si zvolil Ladislav (49). Doma si vyrobil gilotinu a usekl si s ní hlavu. Mrtvého muže doma našli synové, strašlivý případ se stal v obci Okulka ve Vranově nad Toplou na východním Slovensku.

Oprátka
05.03.
vražda v olomouci

Šílená smrt: Muž strčil hlavu do oprátky. Věřil, že ho přítel odřízne!

Po téměř třech letech se podařilo policistům objasnit vraždu jednoho ze svých kolegů, která se stala začátkem roku 2015 v Olomouci. Původně to vypadalo, že si policista sáhnul na život sám, nakonec se ale ukázalo, že nezemřel vlastní rukou.

Anastasia Kysluk
aktualizováno 01.03.
spáchala sebevraždu

Modrá velryba je zpátky! 12letou dívenku našli oběšenou ve stodole

Modrá velryba je nejspíš znovu zpátky! Její poslední obětí je podle policie 12letá Anastasia Kysluková z Ukrajiny. Její prarodiče ji našli oběšenou ve stodole.

Prásk.tv píše:

Kevin Carter - 1
čtěte o tématu sebevražda na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ULTRA MUSIC festival přitáhl za dvacet let už více než dva miliony posluchačů

Dvacátý ročník festivalu elektronické hudby, ULTRA MUSIC FESTIVAL 2018, letos přesáhne návštěvnost dvou milionů posluchačů. Začátek nejočekávanější sestavy v historii akce, Phase One, byl vypuštěn právě včas, aby zahájil nadcházející prázdninovou sezónu. Festival proběhne v závěrečné fázi Miami Music Week.

Výbuch na americké ambasádě v Černé Hoře
aktualizováno 22.02.
Útok a sebevražda

Muž hodil granát na ambasádu USA v Černé Hoře, pak se zabil

Hodně rušno je v černohorské metropoli Podgorici. Na areál americké ambasády tam v noci ze středy na čtvrtek zaútočil neznámý útočník. Podle všeho hodil ruční granát, který následně explodoval. Pak si sáhl na život.

Diana Bestuzhev
20.02.
nechtěla žít

Diana (17) přežila pád ze 14. patra. Potom se ubodala nožem

Diana Bestuzhevová z Moskvy snila o tom, že se stane herečkou, až dokončí střední školu. Její sen se však rozplynul, když se s ní rozešel přítel. Dívka se začala utápět v depresi, která vyústila v sebevraždu. Poté, co skočila ze 14. patra a jako zázrakem přežila, se zvedla, odešla zpátky do domu a ubodala se nožem.

Dominika, Karolína, Nina
13.02.
podivné okolnosti

Slovensko čelí vlně sebevražd! Mladí lidé umírají jako před 3 roky

Slovensko má za sebou mimořádně tragický víkend, během kterého policisté našli těla zastřelené Karolínky (14), oběšené Alex (15) a muže (24) sraženého vlakem. Ke všem případům vyšetřovatelé přistupují jako k sebevraždám. Podobné zprávy přitom už zasáhly Slovensko před třemi roky a to zhruba ve stejnou dobu.

Jiří Laštovka v Ordinaci v růžové zahradě
aktualizováno 12.02.
smutné okolnosti

Tragické úmrtí Jiřího Laštovky (†39): Záchranáři řekli, jak zemřel

Úmrtí mladého a oblíbeného herce Jiřího Laštovky halí celá řada nejasností. Herec si měl sáhnout na život sám, nikdo si ale nedokáže vysvětlil, proč se k zoufalému činu odhodlal.

Slovenská policie
10.02.
Záhadná smrt

Horor v tělocvičně: Na žebřinách našli oběšenou Alexandru (†15)

Slováky šokoval další případ sebevraždy mladé dívky. Jen pár hodin poté, co našli na Popradsku čtrnáctiletou Karolínu, která se zastřelila, objevili ve škole v Bratislavě oběšenou dívku. Tělo 15leté Alexandry viselo na žebřinách v tělocvičně!

Zoufalý muž
08.02.
Nešťastná výhra

Muž vyhrál v loterii milion, pak spáchal sebevraždu. Ztratil totiž tiket

Štěstí mu dlouho nevydrželo. Dvaačtyřicetiletý muž vyhrál v loterii téměř milion liber, o pár měsíců později však spáchal sebevraždu. Při oslavě výhry totiž ztratil vítězný tiket a následně začal trpět depresemi.

Žena košického policisty se zastřelila
aktualizováno 03.02.
Tragédie v Košicích

Manželka policisty se zastřelila! Svědkyně popsala hrůzné detaily

Slovenskem otřásla sebevražda ženy košického policisty. Měla se zastřelit v meziposchodí manželovou služební zbraní. Sousedé tragédii stále nedokážou pochopit, šlo podle nich o slušnou rodinu a mezi manžely nebyly žádné viditelné rozepře.