Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Dopravní nehoda měla být sebevraždou
Aktualizováno 22.3. 2017 20:56
Nehoda na Českolipsku

Řidička se chtěla zabít, vyvázla se zraněním! Nadýchala 2,6 promile

Policisté na Českolipsku vyšetřují dopravní nehodu, která byla možná sebevraždou. Mezi obcemi Žandov a Starý Šachov havarovala silně opilá žena. Lidem, kteří se jí po nehodě snažili pomoci, vysvětlovala, že chtěla nárazem do stromu ukončit svůj život. Vyvázla s lehkým zraněním.

Policie vyšetřuje úmrtí - 11
Aktualizováno 15.3. 2017 21:51
proč?

Smrtelný pád Kristýny (14) v Kladně: Byla za tím nešťastná láska?

Proč zemřela Kristýna (14) z Kladna? V pondělí večer ji našli ležet pod okny domu, kde bydlela. Pomoc už byla marná. Policie sice stále pracuje s verzí, že dívka vypadla z okna, ale podle všeho si na život sáhla nejspíš sama.

Záhadná smrt

Oblíbený kněz zmizel. Našli ho mrtvého na půdě!

V obci Bíňa na jižním Slovensku našli mrtvého kněze. Způsob, jakým přišel o život, všechny překvapil. V posledních měsících byl prý nesvůj a mše bývaly vždy kratší.

Prásk.tv píše:

Carla a Matthew Murtagh - 1
čtěte o tématu sebevražda na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Pořádná velikonoční nadílka čeká v Albertu na 35 šťastlivců

Velikonoce už klepou na dveře. A v obchodním řetězci Albert vědí, jak vám je pořádně zpříjemnit.

za 24 měsíců

Epidemie sebevražd v Kladně! 9 mladých lidí si sáhlo na život

V pondělí večer zemřela školačka v Kladně po pádu z okna. Policie případ vyšetřuje, mohlo však jít o sebevraždu. Pokud se sebevražda potvrdí, bude to už třetí podobný případ za posledních 11 měsíců. Celkem si za poslední dva roky vzalo, nebo pokusilo vzít, život už 9 lidí.

Pád z výšky - Ilustrační foto
Aktualizováno 14.3. 2017 14:33
nezletilá dívka

Tragédie zasáhla Kladno, školačka zemřela po pádu z okna

Neštěstí se stalo v pondělí večer v Kladně. Mladá dívka se zabila při pádu z velké výšky, pravděpodobně spadla z okna nebo balkonu panelového domu. Případem se zabývá policie, zatím není jasné, zda šlo o náhodu, sebevraždu nebo něco jiného.

Smrt v Řeporyjích
Aktualizováno 13.3. 2017 10:40
tragická událost

Záhadná smrt v Praze: V areálu firmy našli lidské tělo

V pondělí ráno šokoval zaměstnance jedné z pražských firem nález mrtvého těla. Na místo okamžitě vyrazila kriminálka s podezřením, že by mohlo jít o vraždu.

poporodní deprese

Pár dní před porodem ji našli oběšenou. Napsala smutný vzkaz

Obrovská tragédie se stala loni v létě v Londýně. Kate Willcocksová neunesla poporodní deprese a oběsila se ve skříni. Stalo se to přitom jen pár dní předtím, než měla porodit své druhé dítě.

galerie bolestná ztráta

Srdceryvný moment: FOTO dcery před smrtí má všechny varovat!

Ačkoliv měsíce čelil svému strachu a odmítal se podívat na poslední fotografie své dcery těsně před smrtí, potřeba varovat a chránit ostatní zlatého paralympionika donutila snímky zveřejnit. Adrian Derbyshire tak udělal po téměř dvou letech od bolestné ztráty. A má k tomu velmi dobrý důvod.

bylo mu pouhých 40 let

Fotograf celebrit skočil z okna! Smrt Václava Širce halí záhada

Zpráva o tragické smrti Václava Širce (†40) zasáhla nejen svět modelingu. Muž, kterému pózovala třeba Hanka Mašlíková či Andrea Verešová ukončil minulý týden svůj život skokem z okna. S informací přišel Blesk.cz.

Yulia Konstantinova, Veronika Volkova
Aktualizováno 28.2. 2017 14:27
děsivý hit

Dívky zemřely kvůli internetové hře. "Modrá velryba" se rychle šíří!

Rusko řeší vážný problém! Hru s názvem "Modrá velryba", která se šíří na sociálních sítích jako lavina. Jen za posledních 7 dní si dobrovolně vzaly život dvě mladé školačky. Další dívka se zranila.