Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Bratři Darryl a Dylan - 1
18.07.
Vlna sebevražd

Bratři se oběsili jen tři týdny po sobě! Zabili se i jejich kamarádi

Během několika dní musela rodina pohřbít dva bratry. Oba se oběsili, přátelili se navíc s dvojicí, která si také vzala život. Obyvatelé městečka jsou z přibývajících sebevražd otřesení.

Beachy Head
01.07.
Smrt u moře

Prokletý útes: Za pár dní pod ním našli 10 mrtvol. Zemřelo i dítě!

Nedaleko přímořského města Eastbourne v anglickém hrabství Východní Sussex jsou obyvatelé v šoku. Během 14 dnů se našlo kolem útesu Beachy Head 10 mrtvých těl. Policie případy úmrtí prošetřila a tvrdí, že vyloučila cizí zavinění.

Tragická událost se odehrála v horním patře nového rodinného domu
aktualizováno 01.07.
neštěstí u Prahy

Muž zapálil pokoj v rodinném domě a pak se zabil

Požár v rodinném domě v Psárech na Praze-západ se v sobotu večer proměnil v tragédii. Ukázalo se, že oheň úmyslně založil muž, který vzápětí spáchal sebevraždu.

Prásk.tv píše:

Ellie Campbell - 1
čtěte o tématu sebevražda na Prásk.tv
Policejní zásah v zahrádkářské osadě Český Újezd na Ústecku
30.06.
konec vyšetřování

Vyšetřování brutální vraždy a sebevraždy ve Střížovicích končí

Policie ukončila vyšetřování velmi brutální vraždy manželů ze Střížovic na Ústecku. Došlo k ní letos v lednu a kromě zabitého muže a ženy měl pachatel znásilnit i jejich dvě nezletilé dcery. Motivem se bude zabývat soud, policie pracuje s verzí, že si organizátor přepadení, který spáchal vzápětí po činu sebevraždu, přišel do chaty pro osm milionů korun, které údajně měla rodina zdědit.

Dobrovolný hasič Tomáš
aktualizováno 28.06.
smutná zpráva

Příběh ochrnutého hasiče Toma lidi zasáhl. Zemřel, zřejmě se zabil!

Velmi smutná zpráva přišla ze Širokého Dolu na Svitavsku. Ve středu odpoledne si vzal život dobrovolný hasič Tomáš Jílek. Jeho smutný příběh zasáhl spoustu lidí. Před pěti lety skočil do vody tak nešťastně, že si poranil míchu a kromě hlavy byl celý ochrnutý. Léta snášel nepřízeň osudu statečně, teď ale nejspíš spáchal sebevraždu.

Policie na místě činu - ilustrační foto
14.06.
Sebevražda

U Kutné Hory se zabil policista, jeho smrt vyšetřuje GIBS!

Kolem čtvrtečního poledne se u křižovatky Skalka u Kutné Hory objevilo velké množství policejních aut. Později odpoledne policisté přestali případ komentovat s tím, že už ho má na starosti Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS).

Slovenská policie - Ilustrační foto
13.06.
Na hlavě měla igelitku

Hrůzný nález! Svázaná Silvia (†40) visela na vratech od garáže

Slovenští policisté vyšetřují podivné úmrtí v obci Veľký Meder v okrese Dunajská Streda. Manžel s malou dcerou našli v úterý čtyřicetiletou Silvii oběšenou na vratech od garáže. Žena měla přes hlavu igelitovou tašku.

Damilya Jossipalenya
12.06.
Tragická událost a vydírání

Přítel jí vyhrožoval, že zveřejní její erotická videa a fotky. Zabila se

Mladá studentka Damilya Jossipalenyová (24) skočila ze svého apartmánu v Londýně poté, co jí přítel Alessio Bianchi (26) vydíral, že jejich společná erotická videa a fotky rozešle rodině.

Kuchař Anthony Bourdain
10.06.
Příčina smrti

Policie už ví, jak zemřel slavný kuchař. Jeho matka promluvila

Kuchař a moderátor Anthony Bourdain se v hotelovém pokoji oběsil na pásku od županu. Informoval o tom prokurátor. Pro média mezitím promluvila jeho matka, která by si prý nikdy nemyslela, že by zrovna Anthony mohl spáchat sebevraždu.

Kuchař Anthony Bourdain
aktualizováno 08.06.
Co se to děje?

Další sebevražda v showbyznysu! Slavného kuchaře našli mrtvého

Další slavná osobnost spáchala sebevraždu! V hotelovém pokoji nalezli mrtvého kuchaře a moderátora Anthonyho Bourdaina. O jeho smrti informovala televizní stanice CNN, na které se Bourdainův pořad vysílal.