Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Tablo jihlavských gymnazistů
aktualizováno 18.05.
Kontroverzní snímky

Maturanti z Jihlavy pobouřili Česko! Takhle se vyfotili na tablo

Velmi kontroverzní maturitní tablo si vyrobili studenti jedné z jihlavských středních škol. Jsou na něm vyobrazeni jako oběti sebevraždy. Někoho tablo pobuřuje, podle jiných ale jde o velmi originální nápad. Co si myslíte vy? Hlasujte v anketě.

Policisté zachránili tonoucího muže
aktualizováno 18.05.
dramatická záchrana

Policisté neváhali a skočili pro sebevraha pod nebezpečný jez!

V drama se proměnil výjezd policejní hlídky ve Strakonicích. Starší muž se u řeky Otavy rozhodl ukončit svůj život. Po příjezdu policistů skočil do řeky pod jez, kde se už v minulosti utopilo několik lidí. Ochránci zákona na nic nečekali a pro muže skočili.

Muž na kolejích
16.05.
tragédie na slovensku

Lucián měl maturovat, místo toho si lehl na koleje. SMS před smrtí!

Obrovská tragédie se stala v pondělí večer v Michalovcích na Slovensku. Gymnazista Lucián si lehl na koleje, srážku s vlakem neměl šanci přežít.

Prásk.tv píše:

Sebevražda v dnešní ULICI - 1
čtěte o tématu sebevražda na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Pro koho jsou elektrokola?

Dávno nejde o okrajový segment cyklistického průmyslu, a dávno nejde o cenově neodstupnou záležitost.

Australská policie - Ilustrační
aktualizováno 11.05.
strašlivý případ

Krveprolití v Osmingtonu! Policie našla těla tří dospělých a čtyř dětí

Australská policie od pátečního rána vyšetřuje krveprolití ve městě Osmington, při kterém zemřelo celkem sedm lidí. Podle všeho se pravděpodobně jedná o vraždu s následnou sebevraždou, policie po pachateli nevyhlásila pátrání.

Seriál Ulice: Adriana bojuje o život - 13
aktualizováno 03.05.
sebevražda v Ulici

Adriana se pokusí zabít! Přežije? Herečka prozradila, co bude dál

Už dnes večer čeká diváky Ulice hodně dramatický díl. V rodině Peškových totiž podruhé v tomto týdnu půjde o život! Na Adrianu se sesypalo hned několik špatných zpráv. A jako jediné východisko vidí sebevraždu.

Vražda v Plzni
aktualizováno 02.05.
našli její mrtvolu

Nešlo o řádění vraha! Pitva o smrti pobodané dívky prozradila více

Kriminalistům se podařilo zjistit více o záhadné smrti dívky, jejíž tělo našli lidé v pondělí večer nedaleko Papírenské lávky v Plzni. Vedle jejího těla ležel nůž, a tak se vyšetřovatelé domnívali, že by mohlo jít o vraždu. Tuto verzi tragického příběhu ale výsledky pitvy vyvracejí.

Avicii - 12
aktualizováno 01.05.
sáhl si na život

Příčina smrti odhalena! Už se ví, jak Avicii spáchal sebevraždu

To, že slavný dýdžej Avicii spáchal sebevraždu, už potvrdila před několika dny jeho rodina. Až nyní ale poprvé vypluly na povrch bližší okolnosti jeho smrti. Hudebník měl vykrvácet poté, co se podřezal střepem z lahve. Zprávu zveřejnil jako první portál TMZ odkazující se na zdroje obeznámené s průběhem vyšetřování.

Londýnské metro - ilustrační foto
30.04.
Leželo tam 14 hodin

Horor v metru! Tělo muže přejelo 300 vlaků. Mysleli si, že je to liška

Neuvěřitelný případ se na konci minulého roku stal v londýnském metru. Na trati Piccadilly Line srazil vlak sedmačtyřicetiletého muže. Manažer, který byl prověřit hlášení automatického systému ale uvedl, že jde o sraženou lišku. Tělo tak přejelo dalších zhruba 300 vlaků. Že jde o člověka, zjistili až za 14 hodin.

Policejní zásah v zahrádkářské osadě Český Újezd na Ústecku
aktualizováno 29.04.
Vyšetřovací verze

Motiv dvojnásobné vraždy u Ústí? Chatař prý tvrdil, že zdědí miliony!

Případ dvojnásobné vraždy v zahrádkářské kolonii na Ústecku šokoval na začátku roku Česko. Pachatel měl zabít manžele, kteří v chatce žili se svými dětmi, poté se zastřelil. Policie dopadla jeho komplice, podle nějž měly být v chatě miliony. A mohly o nich mluvit samy oběti.

Oprátka
aktualizováno 27.04.
neodřízl ho

Fingované oběšení se zvrhlo, muži hrozí za vraždu policisty až 20 let!

Kvůli vraždě policisty stanou dva muži, z toho jeden bývalý policista, před soudem. Případ, který se stal před třemi lety, byl původně vyšetřován jako sebevražda. V průběhu vyšetřování se však ukázalo, že se policista zabít nechtěl. Dvojici mužů teď hrozí vysoké tresty.