Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Tragická nehoda na Slovensku
aktualizováno včera 14:52
tragický osud

Budu tvým andělem, napsala Míša (28). Pak si šla stoupnout na trať

Obrovské neštěstí se stalo začátkem týdne v Michalovcích na Slovensku. Krásná Míša (†28) se rozhodla skoncovat se svým životem. Postavila se před přijíždějící vlak. Před smrtí napsala sms na rozloučenou.

Věznice - ilustrační foto
aktualizováno 15.01.
Smrt za mřížemi

Nejen Dahlgren. Zemřela žena, která si ve vazbě sáhla na život

Policie vyšetřuje už druhou sebevraždu ve vězeňské cele během krátké doby. Poté, co se minulý čtvrtek ve Valdicích oběsil čtyřnásobný vrah Dahlgren, vyšlo najevo, že další člověk spáchal sebevraždu v olomoucké vazební věznici.

Tragická nehoda v Šakvicích
aktualizováno 15.01.
tragické okolnosti

Žena zemřela na přejezdu. Svědci: Před smrtí se loučila s dětmi

Smrtí řidičky skončila v neděli srážka rychlíku s autem u Šakvic na Břeclavsku. Tragédii vyšetřují kriminalisté, kteří nevylučují sebevraždu. Podle informací TN.cz měla žena projet kolem aut a prorazit závory.

Prásk.tv píše:

Olivia Nova - 1
čtěte o tématu sebevražda na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Tragická smrt v Českých Budějovicích
13.01.
soudní pitva

Tragickou smrt páru v Českých Budějovicích stále halí nejasnosti

Závažný případ tragické smrti páru z Českých Budějovic stále nemá jednoznačné řešení. Jihočeští kriminalisté se po vyhodnocení všech nových poznatků přiklání k verzi vraždy a sebevraždy. Případ podle nich ale stále není jednoznačně vyřešený, vyhodnocování stop ještě zdaleka není na konci.

Kevin Dahlgren u soudu
aktualizováno 11.01.
Vyvraždil rodinu

Čtyřnásobný vrah Kevin Dahlgren spáchal ve vězení sebevraždu!

Čtyřnásobný vrah Kevin Dahlgren spáchal ve věznici Valdice na Jičínsku sebevraždu. Dahlgren vyvraždil v květnu 2013 v Brně-Ivanovicích celou rodinu, u níž bydlel, odsouzen byl na doživotí.

Amy Everett
11.01.
velká ztráta

Dětská modelka (14) spáchala sebevraždu. Ve škole ji šikanovali

Bylo jí teprve 14 let a už byla v Austrálii hvězdou modelingu. Amy Everett přezdívaná Dolly se dokonce stala tváří značky klobouků Akubra. V soukromí však trpěla kvůli šikaně. A ta byla taky důvodem pro její sebevraždu.

Policejní zásah v zahrádkářské osadě Český Újezd na Ústecku - 5
09.01.
Horor na Ústecku

U chaty hrůzy zapalují lidé svíčky. Policie o dvojnásobné vraždě mlčí

Policisté z Ústí nad Labem se vrátili na místo pondělní dvojnásobné vraždy a sebevraždy v zahrádkářské kolonii ve Střížovicích. Prohledávali široké okolí, aby zajistili případné stopy, které po sobě mohl pachatel zanechat. Na informace z vyšetřování ale krajské policejní ředitelství uvalilo embargo.

V Českých Budějovicích našli dvě těla! Není vyloučená sebevražda
aktualizováno 09.01.
policejní vyšetřování

V Českých Budějovicích nalezli dvě těla, není vyloučena vražda

Od pondělního odpoledne vyšetřují jihočeští kriminalisté nález dvou těl v jednom z domů v Českých Budějovicích. Zatím není jasné, co přesně se stalo, policie, která byla na místě činu až do pozdních hodin, ale nevyloučila násilný čin ani sebevraždu.

Vrbatův mlýn - Emmonsovi
aktualizováno 05.01.
foto uvnitř samota v lesích

Tajemný mlýn: Dům s puncem smrti patří slavnému páru!

V malebném údolí na Rokycansku se nachází starý mlýn s pohnutou minulostí. Na první pohled nenápadná budova má v dnešní době už druhé slavné majitele.

Lilia Botusheva - 4
aktualizováno 04.01.
mladí satanisté

Podřezané žíly, nůž v srdci! Milenci se zabili při satanistickém rituálu

Zoufalá rodina dlouho neměla žádné informace o pohřešované Lilii. Po měsících policie našla její tělo – spáchala sebevraždu se svým přítelem při satanistickém rituálu.