Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Důchodkyně - ilustrační
dnes 09:43
babička hrdinka

Babičku (88) přepadli v Plzni! Agresora přeprala a předala policii

Bezbrannou stařenku si jako oběť vybral 37letý muž z Plzně. Důchodkyni nějakou chvíli sledoval, v příhodném okamžiku jí skočil po krku a strhnul jí zlatý řetízek. S tím, co se stalo potom, ale nepočítal!

Mladík (15) chtěl znásilnit stařenku (81)
aktualizováno 13.09.
nechutný útok

Mladík (15) chtěl znásilnit stařenku (81). Zachránilo ji, že nosí pleny!

Nehoráznou drzost měl 15letý mladík ze Slovenska. Ten se v noci vloupal do domu 81leté ženy a chystal se ji znásilnit. Zastavil se až ve chvíli, kdy si všiml, že nosí pleny! Policisté ho dopadli během dvou hodin. Informovala o tom televize Markíza.

Důchodkyně - ilustrační foto
23.08.
ušla 4 kilometry

Stařenka si chtěla v noci odskočit. Spletla si dveře a bloudila městem

Na několik kilometrů dlouhý výlet nočním Brnem se vydala zmatená stařenka, která chtěla jít doma na záchod. Spletla si ale dveře a vyšla na ulici. Nakonec se dostala až k hlavnímu nádraží, kde narazila na hlídku strážníků. Ti odvezli 82letou ženu do jejího bytu, který zůstal po jejím odchodu otevřený.

Prásk.tv píše:

Peníze v motoru - 3
čtěte o tématu stařenka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

České čistící prostředky s padesátiletou tradicí

Výrobky pod značkou Larrin začalo družstvo Styl vyrábět již v 80. letech minulého století a v té době patřily mezi špičku československé produkce, jak svou kvalitou, tak i vzhledem. Tehdy výrobní družstva obvykle výrazně oživovala svými výrobky běžnou produkci státních podniků.

Stará paní čekala na prince Harryho
08.06.
velká fanynka

Stařenka (97) čekala hodiny v dešti, aby znovu políbila Harryho

Princ Harry je v těchto dnech na návštěvě v Austrálii. I přes nepřízeň počasí na něj fanoušci hodiny čekali. Mezi nimi byla i stará žena, která chtěla oblíbeného člena královské rodiny políbit - už podruhé.

Spící muž - ilustrační foto
aktualizováno 17.02.
Hrozí mu dva roky

Ženu (73) v Uhřiněvsi čekal šok: V posteli našla cizího mladíka!

Kuriózní případ řešili ve čtvrtek pražští strážníci a policisté. Na linku 156 zavolala třiasedmdesátiletá žena, která v ložnici našla neznámého mladíka. Toho strážníci zadrželi a předali policejní hlídce z místního oddělení. Teď mu hrozí až dva roky.

Zbitá stařenka Júlia a Patrik
aktualizováno 22.01.
Dobrý skutek

Dojemný příběh: Díky Patrikovi se zbité stařence změnil život!

Příběh slovenské stařenky, kterou přepadl agresivní mladík, má dobrý konec. Osud 86leté babičky se šířil sociálními sítěmi, až se našel Patrik, který se rozhodl i pomoct. A další se přidali.

Zmlácená babička
aktualizováno 18.01.
Nedala mu peníze

Grázl přepadl bezmocnou stařenku (86)! Takhle ji zřídil

Otřesný případ vyšetřují policisté na Slovensku. Stařenku, která si sotva vyžebrá na jídlo, přepadl v noci agresivní mladík. Když mu nedala peníze, surově ji zbil, až musela do nemocnice.

Pátrání po muži, který okradl seniorku
26.10.
Surové přepadení

Grázl zmrzačil stařenku kvůli pár stovkám. Pomozte ho najít!

Pražští kriminalisté se už déle než měsíc snaží bez úspěchu zjistit totožnost lupiče, který 15. září surově přepadl v Praze 3 stařenku, která právě šla na poštu.

Vyšetřování na hřbitově - ilustrační foto
27.07.
nechutný útok

Uprchlík se v Německu vrhnul na stařenku. Znásilnil ji na hřbitově!

Německo musí řešit další sexuální skandál spojený s uprchlíky. Muže původem z Eritrey zatkla kvůli sexuálnímu napadení seniorky na hřbitově.

Stařenka tančila v Bílém domě
22.02.
životní šance

Bílý dům roztančila 106letá stařenka! Obama jen zíral! VIDEO

Virginia McLaurin (106) si splnila dlouholetý sen. V rámci oslav Měsíce černošské historie (Black History Month) se podívala do Bílého domu. A rozhodně se nedržela zpátky. S prezidentským párem to pěkně rozjela!