Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pokladní v Tescu - ilustrační foto
aktualizováno 07.12.
Co chystají

Kaufland zavádí minimální mzdu, takhle reagují ostatní řetězce

Obchodní řetězec Kaufland zavede příští rok minimální interní mzdu, kterou budou mít jistou všichni zaměstnanci pracující na plný úvazek bez ohledu na pozici. Redakce TN.cz oslovila i ostatní řetězce. Podobné opatření zvažuje také Globus.

Muž zaútočil nožem na prodavačku
04.12.
Útok v cukrárně

"Chtěl jsem vraždit!" přiznal muž, který pobodal v Praze prodavačku

Pražští policisté změnili právní kvalifikaci útoku na dvaapadesátiletou prodavačku ve vršovické cukrárně. Zadržený muž se totiž k činu přiznal a policistům při výslechu řekl, že chtěl vraždit. Případ si teď převzali kriminalisté z oddělení vražd. Policisté žádají, aby byl muž poslán do vazby.

Loupežné přepadení obsluhy čerpací stanice na Mělnicku - 5
aktualizováno 04.12.
Noční služba

Kolega zavraždené prodavačky z pumpy: Udivuje mě ta brutalita

Asi jedna z nejhorších nočních služeb dnes čeká kolegu zavražděné prodavačky. Ten pracuje na benzinové stanici stejné firmy, která je od místa tragédie vzdálena jen několik kilometrů. S čerpadlářem mluvil reportér TV Nova.

Prásk.tv píše:

Emily Lock - 1
čtěte o tématu prodavačka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Víme, jak získat půjčku se sazbou hypotéky

Přijde vám, že spotřebitelské úvěry i hypotéky neustále zdražují? Uvažujete o půjčce na vybavení domácnosti, vzdělávání dětí nebo novou kuchyň, ale úroky se vám zdají příliš vysoké? Víme, jak najít výhodnou půjčku s úrokem hypotéky.

Muž zaútočil nožem na prodavačku
aktualizováno 03.12.
Nebezpečné profese

Prodavačky, taxikáři, záchranáři: U těchto povolání jde často o život!

Prodavač v provozovnách, které jsou otevřené v noci, patří k nejrizikovějším zaměstnáním u nás. Na vrcholu žebříčku jsou ale i taxikáři nebo záchranáři.

Pobodání - ilustrační foto
02.12.
Ozbrojený útočník

Měl pořezat prodavačku v obličeji! Podezřelého zadrželi policisté

Pražské policii se v neděli podařilo zadržet muže, který měl v pátek vytáhnout nůž na prodavačku v cukrárně v Praze Vršovicích. Žena skončila v nemocnici s pořezaným obličejem.

Muž zaútočil nožem na prodavačku
aktualizováno 30.11.
Odporný čin

Drama v pražské cukrárně! Muž pořezal prodavačce obličej nožem

V pátek ráno pražská policie vyjížděla k případu pořezané prodavačky v cukrárně ve Vršovicích. Zraněná žena skončila v nemocnici a v okolí probíhá pátrací akce po pachateli.

Muže obvinili z vraždy prodavačky. Podle policie neunesl rozchod
aktualizováno 30.10.
Přihlásil se sám

Obviněný z vraždy prodavačky jde do vazby. Prý neunesl rozchod

Kriminalisté na Vysočině obvinili 40letého muže z vraždy prodavačky, soud ho poslal do vazby. K neštěstí došlo v sobotu dopoledne v Moravských Budějovicích na Třebíčsku. Důvodem byly zřejmě vzájemné osobní spory. Muži hrozí mnohaleté vězení.

Napadení ve večerce
13.09.
policejní pátrání

Muž místo placení udeřil ženu teleskopem přímo do spánku!

Muž vkročil do večerky a vzal si dvě krabičky cigaret a pití. Když ale přišlo na placení, místo peněz vytáhl teleskopický obušek a prodavačku za pultem najednou silně udeřil přímo do spánku. Když se dál bránila, udeřil ji ještě několikrát pěstí do obličeje. Podezřelý si nabral ještě nějaké zboží a z místa odešel, jako by se vůbec nic nestalo.

Změny od srpna 2018
aktualizováno 31.07.
co bude jinak?

ZMĚNY OD SRPNA: Půjčky za hubičku i zvyšování mezd o tisíce!

Levné půjčky pro mladé, vyšší povolená rychlost na dálnicích v Rakousku nebo třeba poslední šance pro podnikatele, aby odevzdali přehled o příjmech a výdajích - to všechno s sebou přináší měsíc srpen. Je toho ale ještě daleko víc! A někteří si dokonce přijdou na slušné peníze.

Penny Market - ilustrační foto
aktualizováno 13.06.
Další zvýšení

Další řetězec zvyšuje mzdy! Penny Market přidá pokladním 2 tisíce

Obchodní řetězce působící v České republice pokračují v navyšování mezd. Den potom, co přidání zaměstnancům oznámilo Tesco, zveřejnil zprávu o zvýšení mezd také Penny Market. Pokladní budou od srpna brát minimálně 20 tisíc korun.