Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Penny Market - ilustrační foto
aktualizováno 13.06.
Další zvýšení

Další řetězec zvyšuje mzdy! Penny Market přidá pokladním 2 tisíce

Obchodní řetězce působící v České republice pokračují v navyšování mezd. Den potom, co přidání zaměstnancům oznámilo Tesco, zveřejnil zprávu o zvýšení mezd také Penny Market. Pokladní budou od srpna brát minimálně 20 tisíc korun.

Pokladní v Tescu - ilustrační foto
12.06.
Lepší výplaty

Dobrá zpráva pro pokladní! Tesco výrazně zvýší platy, přidá i 24 %

Obchodní řetězec Tesco Stores ČR následuje kroky dalších řetězců a od 1. července svým zaměstnancům výrazně zvyšuje mzdu. Někteří zaměstnanci dostanou přidáno téměř o čtvrtinu (24 %). V průměru si pracovníci v Tesku přilepší o 17 %.

Prodavačka - ilustrační foto
15.05.
Mají podobný zákon

Slováci vymysleli, jak obejít zákaz prodeje o svátcích! Je to snadné

Podobně jako v Česku nesmí být ani na Slovensku o svátcích obchody otevřeny. Sousedé ale mají zákon jinak formulovaný - za kasu nebo prodejní pult se nesmí postavit prodavačka, ale manažer ano. Některé prodejny se tak naučily zákaz obejít.

Prásk.tv píše:

Emily Lock - 1
čtěte o tématu prodavačka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Zhodnocení financí zajímá stále více Čechů

V současné době je každý sedmý Čech investorem a stále více lidí se přiklání k investování do podílových fondů, které může vést k opravdu zajímavému zhodnocení peněz – například ING fondy zhodnotily v loňském roce investici v průměru o 17,2 %.

Prodavačka - ilustrační foto
06.05.
Těžký život za kasou

Útok na prodavačku: Muž nadával, plival, házel rajčata a onanoval

Z výtržnictví viní ostravští policisté čtyřiatřicetiletého muže. Do těžko pochopitelných rozměrů vygradoval jeho konflikt s prodavačkou v jedné z prodejen. Muž začal ženě nadávat, pak svůj útok stupňoval, až nakonec před ženou začal masturbovat. Teď mu hrozí dva roky.

Mzda pokladních
aktualizováno 03.05.
velký přehled

Více peněz, řada výhod! Obchody se rvou o pokladní! SROVNÁNÍ

Nejen Kaufland, ale i další obchodní řetězce reagují na nedostatek pracovních sil. Nové zaměstnance se snaží nalákat na vyšší mzdy a nabízejí i řadu benefitů. Nejvíc peněz v současnosti svým zaměstnancům poskytuje Lidl, kde se průměrný plat prodavačky šplhá téměř k třiceti tisícům korun.

Zaměstnankyně Kauflandu
aktualizováno 02.05.
nástupní mzdy

Kaufland razantně zvyšuje mzdy! Prodavačky láká i na další výhody

Společnost Kaufland shání nové zaměstnance, od 1. června se proto rozhodla navýšit nástupní mzdy nejen pokladním, ale i pracovníkům v logistice nebo masozávodu. Plánuje zvýšení o 26 procent. Minimální nástupní mzda v provozu tak bude činit 24 tisíc korun hrubého.

Ochranka v obchodním centru - ilustrační foto
aktualizováno 15.04.
Smrt prodavačky

Prodavačky se zlobí: Pauzy nám hlídají, feťáky ale ven nevyhodí

Prodavači kritizují špatnou kvalitu ostrahy v nákupních centrech. Reagují na vraždu své kolegyně z pražských Letňan. V úterý večer ji v obchodě podle policie utloukl mladý muž. Ačkoliv křičela, nikdo jí na pomoc nepřišel. Údajný vrah se pak v klidu převlékl do obleku a odešel. O den později skončil v poutech.

Vražda v nákupním centru
aktualizováno 12.04.
smrt v letňanech

Drsné detaily vraždy prodavačky: Ženu v kaluži krve našel její syn

Českem otřásla úterní vražda prodavačky v obchodním domě v pražských Letňanech. Podezřelého se policistům podařilo dopadnout hned následující den. Až nyní ale vyplouvají na povrch hrůzné detaily činu.

Vražda v nákupním centru
aktualizováno 12.04.
je ve vazbě

Přiznal se k vraždě prodavačky v Letňanech! Mladíkovi hrozí 20 let

Policie obvinila šestadvacetiletého mladíka z vraždy prodavačky v pražských Letňanech. Muž se k činu přiznal, nyní je ve vazbě. Hrozí mu až 20 let za mřížemi.

Vražda v nákupním centru - 14
aktualizováno 11.04.
skončil v bohnicích

Detaily ze zadržení možného vraha prodavačky! Běhal nahý mezi lidmi

Muže podezřelého z vraždy prodavačky v pražském obchodním centru pomohli dopadnout záchranáři. Že mají v rukou možného pachatele zjistili poté, co ho ráno převezli do Psychiatrické léčebny v Bohnicích. Předtím totiž vběhl nahý do administrativní budovy v Karlíně.