Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Autobus na Smíchovském nádraží srazil ženu
12.01.
Na místě zemřela

Autobus v Praze srazil ženu! Tělo vyprostili z podvozku hasiči

Na pražském Smíchovském nádraží srazil autobus chodkyni. Žena utrpěla mnohočetná zranění, kterým na místě podlehla. Podle svědků přecházela silnici a nevšimla si přijíždějícího kolosu.

Dopravní nehoda autobusu u Přerova
11.01.
skvělá reakce

Řidič autobusu jednal perfektně, strhl řízení a zabránil zranění

Jen díky perfektní reakci řidiče autobusu se při nehodě mezi Dluhonicemi a Rokytnicí nikomu nic nestalo. Řidič v poslední chvíli strhl řízení do strany kvůli jinému autu v protisměru a skončil v příkopu. Chvíli to podle svědků vypadalo, že se autobus převrátí, naštěstí se ale udržel.

Sprchový kout
27.11.
skončil v nemocnici

Muž se zasekl ve sprchovém koutě. Vyprostili ho až hasiči

Ke kurióznímu případu vyjížděli dnes ráno hasiči na pražský Chodov. Starší muž se tady zaklínil ve sprchovém koutě, nakonec skončil v nemocnici.

Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Záchrana mývala v Praze - 3
aktualizováno 01.11.
Dramatická záchrana

Mýval se schoval ve světlíku domu v Praze! Ven mu pomohli hasiči

Zvědavý medvídek mýval vlezl do světlíku obytného domu v Praze. Schovával se tam zřejmě celou noc a nedokázal se odtud vyprostit. Nakonec mu pomohli hasiči.

Tramvaj srazila v Praze ženu
aktualizováno 30.10.
tragická nehoda

Tramvaj srazila na zastávce v Praze ženu! Po vyproštění zemřela

Policisté zasahují u vážné dopravní nehody, která se večer stala na pražské zastávce Poštovka. Tramvaj tam za doposud neobjasněných okolností srazila ženu. Hasiči ji vyprostili, její zranění ale podle mluvčí záchranářů byla smrtelná.

Tiské skály
aktualizováno 27.10.
uklouzl

Muž spadl do průrvy v Tiských skalách. Vracel se z hospody

V noci ze čtvrtka na pátek Policie ČR vyprošťovala šestatřicetiletého muže, který spadl do průrvy v Tiských skalách. Na místě mimo jiné zasahovala i letecká policejní služba, dvě jednotky hasičů a lezecký oddíl. Zraněný muž byl převezen do nemocnice.

Bagr skončil po nehodě mimo silnici
aktualizováno 23.10.
tvoří se kolony

Na obchvatu Pelhřimova vypadl z náklaďáku bagr. Doprava kolabuje

Řidič nákladního vozidla, které vezlo dvacetitunový bagr, nezvládl řízení a vozidlo i s bagrem se převrátilo. Hasičům se podařilo odstranit z vozovky nákladní automobil. Kvůli nehodě však musela být odkloněna doprava přes Pelhřimov, kde se vytvořily dlouhé kolony. Na místě stále probíhá vyprošťování bagru.

Záchrana krávy - 5
aktualizováno 17.07.
Kuriózní případ

Šťastný konec! Kráva si po pádu zlomila nohu, zachránili ji jeřábem

U netradičního případu zasahovali o víkendu zlínští hasiči. Museli z příkopu pomáhat krávě, která si při pádu zlomila nohu. K její záchraně potřebovali jeřáb.

Požár výškového bytového domu v londýnské čtvrti White City - 5
aktualizováno 14.06.
požár v Londýně

Naděje umírá poslední: Hasiči z hořící budovy vyprostili i 65 živých

Hasiči už prohledali téměř celou budovu na západě Londýna, kde v plamenech zemřelo nejméně 12 lidí. Vyprostili 65 živých obyvatel domu. Novinářům to řekl jeden z velitelů londýnských hasičů Steve Apter, podle něhož oheň dosud přetrvává na těžko přístupných místech.

Nehoda v Dalovicích - 7
22.05.
Nad propastí

Auto po nehodě zůstalo viset ve srázu přímo nad domy!

Obrovské štěstí měla řidička osobního auta, která v pondělí dopoledne havarovala v Dalovicích u Karlových Varů. Vůz totiž vyjel mimo silnici a zůstal viset mezi stromy nad srázem.