Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nabouraný autobus u Šternberku
aktualizováno 13.07.
Video Dopravní nehoda

U Šternberka narazil autobus do stromu! 11 osob se zranilo

V obci Hraničné Petrovice u Šternberka dnes kolem třetí hodiny odpoledne havaroval linkový autobus. Naboural do stromu, řidiče museli vyprošťovat hasiči. Ti teď ve spolupráci s policí zajišťují havarovaný autobus. Celkem se zranilo 11 lidí.

Dodávka na Zlínsku při nehodě sjela ze srázu do potoka - 3
30.06.
Večerní nehoda

Dodávka sjela ze srázu do potoka, ven ji tahal jeřáb. FOTO

Hodně rušný páteční večer za sebou mají hasiči ze Zlína a Vizovic. Museli totiž z potoka Lutoninka vytahovat dodávku Volkswagen Transporter, která se do vody zřítila z blízkého svahu.

Osobní automobil po sřetu s dalším vozem začal hořet
aktualizováno 16.04.
galerie vážná nehoda

Boj o každou minutu: V hořícím autě zůstal zaklíněný člověk!

Vážná nehoda zkomplikovala provoz na Svitavsku. Po čelním střetu se jedno auto přetočilo na střechu, ve druhém autě, které rychle začaly pohlcovat plameny, zůstal zaklíněný řidič. Hasičům se ho naštěstí podařilo dostat včas ven. Velmi netradiční vyprošťování zažili hasiči i o den dříve.

Nehoda Vrbčany
aktualizováno 09.04.
nehoda na kolínsku

Při srážce autobusu a dodávky se zranili 4 lidé, řidiče vyprošťovali

Celkem čtyři lidé se v pondělí zranili při srážce auobusu s dodávkou u obce Vrbčany na Kolínsku, jednoho z nich museli vyprošťovat hasiči. Co přesně se na místě stalo, není jasné.

Záchrana uvězněné ženy - 7
27.03.
kuriózní záchrana

Drama na Slovensku: Žena spadla do hluboké šachty a uvízla tam!

Slovenští policisté v úterý vyjížděli ke kurióznímu případu. Na tísňovou linku se dovolala žena, která nedaleko Žiliny spadla do hluboké šachty. S poraněnou nohou se doplazila k úzkému východu, ve kterém se však zasekla. Ženu tak vyprostili až přivolaní policisté s lopatou.

Nehoda kamionu a autobusu na Pražském okruhu
aktualizováno 17.03.
Řidiči měli štěstí

Kamion s autobusem se srazily v Praze! Náraz utrhl kabinu

Vážně vyhlížející nehodu kamionu s autobusem vyšetřují od sobotního rána pražští dopravní policisté. Řidiče autobusu museli ze zdemolované kabiny vyprostit hasiči, jezdilo se jen jedním jízdním pruhem.

Autobus na Smíchovském nádraží srazil ženu
12.01.
Na místě zemřela

Autobus v Praze srazil ženu! Tělo vyprostili z podvozku hasiči

Na pražském Smíchovském nádraží srazil autobus chodkyni. Žena utrpěla mnohočetná zranění, kterým na místě podlehla. Podle svědků přecházela silnici a nevšimla si přijíždějícího kolosu.

Dopravní nehoda autobusu u Přerova
11.01.
skvělá reakce

Řidič autobusu jednal perfektně, strhl řízení a zabránil zranění

Jen díky perfektní reakci řidiče autobusu se při nehodě mezi Dluhonicemi a Rokytnicí nikomu nic nestalo. Řidič v poslední chvíli strhl řízení do strany kvůli jinému autu v protisměru a skončil v příkopu. Chvíli to podle svědků vypadalo, že se autobus převrátí, naštěstí se ale udržel.

Sprchový kout
27.11.
skončil v nemocnici

Muž se zasekl ve sprchovém koutě. Vyprostili ho až hasiči

Ke kurióznímu případu vyjížděli dnes ráno hasiči na pražský Chodov. Starší muž se tady zaklínil ve sprchovém koutě, nakonec skončil v nemocnici.

Záchrana mývala v Praze - 3
aktualizováno 01.11.
Dramatická záchrana

Mýval se schoval ve světlíku domu v Praze! Ven mu pomohli hasiči

Zvědavý medvídek mýval vlezl do světlíku obytného domu v Praze. Schovával se tam zřejmě celou noc a nedokázal se odtud vyprostit. Nakonec mu pomohli hasiči.