Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Smutný příběh

Osud? Před 10 lety hledala Miss v Egyptě štěstí, teď tam zemřela!

Šokující zpráva o smrti krásné Henriette obletěla svět. Bývalá Miss Saska zemřela za záhadných okolností v Egyptě. Trpěla anorexií a její organismus zřejmě nezvládl změnu klimatu. Právě v Egyptě přitom Henriettiny zdravotní i psychické problémy před deseti lety odstartovaly.

Henriette Hömkeová

Další záhadná smrt v Egyptě: Miss oplakává i známý brankář!

V Egyptě za záhadných okolností zemřela další krásná blondýnka. Německá miss Henriette Hömkeová odjela k moři na doporučení lékařů. Místo toho, aby se jí ulevilo, stal se pravý opak. Henriette trpěla anorexií a prožila románek s fotbalovým brankářem Ralphem Fahrmannem.

Gessica Notaro - 1
Aktualizováno 21.4. 2017 17:03
galerie smutný osud

Expřítel ji polil kyselinou, modelka poprvé ukázala znetvořenou tvář!

Dostala se až do finále miss, pak ale italskou krásku zohavil její bývalý přítel. Nyní se poprvé po brutálním útoku z počátku roku ukázala na veřejnosti, zároveň popsala trápení, které jí Jorge Edson Tavares kyselinou způsobil.

Prásk.tv píše:

Henriette Hömke - 1
čtěte o tématu Miss na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Letní festivaly lákají na hudbu i lepší zázemí

Letní hudební festivaly v sobě spojují stanování v přírodě, koncerty českých i zahraničních kapel a bohatý doprovodný program. V Česku se jich pravidelně koná asi tři sta a každý rok jich několik přibude.

Rachel Crawley
Aktualizováno 15.3. 2017 12:00
Velká proměna

Dívku trápilo šílené akné. Jediná věc ji dostala do finále Miss

Dvaadvacetiletá Angličanka trpěla potížemi s akné, které jí na obličeji způsobilo velké jizvy. Dívka přestala jíst cukr, a to jí pomohlo až do finále Miss 2017.

šlo jim o život

Vážná nehoda na D1: Za volantem seděla známá modelka se synem!

Jedné z nejkrásnějších českých žen šlo o život. Miss roku 2000 a slavná dýdžejka, modelka a moderátorka Michaela Salačová měla se svým synem vážnou nehodu. Upozornil na to Blesk.cz

Miss Helsinky je černoška
Aktualizováno 6.1. 2017 14:32
Galerie miss helsinky

Šok na finské Miss! Žádné blond vlasy, modré oči a pleť jako sníh

Ve finské soutěži krásy Miss Helsinki s velkým překvapením zvítězila dívka tmavé pleti. Devatenáctiletá Sephora Ikalabaová byla z vítězství překvapená a slíbila, že se jako miss bude chovat úplně jinak, než všechny dosavadní královny krásy.

obrovská částka

SKANDÁL: Vítězka Miss prodala panenství Arabům! Teď zmizela

Prestižní soutěž Miss Moskva provází pořádný skandál. Korunovaná královna krásy Anna Feschenko (17) totiž utekla z domova do Spojených arabských emirátů, aby tam prodala své panenství. Nyní už ale neozývá, zoufalá matka má strach o její život.

GALERIE Nápad Miss Anglie

Super proměna! Veřejné WC, ve kterých by chtěl bydlet každý

Továrny nebo kostely přestavěné na komfortní bydlení už dnes nikoho příliš nepřekvapí. Finalistka britské soutěže krásy ale zrekonstruovala mnohem menší a pro většinu populace i podstatně méně přitažlivou stavbu - bývalé veřejné záchodky.

Kráska za mřížemi

Bývalá bosenská miss byla odsouzena za plánování atentátu

Bývalou bosenskou miss a bývalou dívku měsíce časopisu Playboy odsoudil soud ke dvěma a půl roku vězení za plánování atentátu. Podle portálu Telegraph se objetí měl stát známý bosenský mafián.

Všem ukázala

Šikanovaná dívka porazila posměváčky, je z ní královna krásy!

Osmnáctiletá Britka Shola Harriman přišla o veškeré sebevědomí, protože ji vrstevníci šikanovali a posmívali se jí kvůli velkému čelu. Teď se ovšem může smát ona. Vyhrála totiž titul nejkrásnější dívky.