Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Gessica Notaro - 1
Aktualizováno 21.4. 2017 17:03
galerie smutný osud

Expřítel ji polil kyselinou, modelka poprvé ukázala znetvořenou tvář!

Dostala se až do finále miss, pak ale italskou krásku zohavil její bývalý přítel. Nyní se poprvé po brutálním útoku z počátku roku ukázala na veřejnosti, zároveň popsala trápení, které jí Jorge Edson Tavares kyselinou způsobil.

Rachel Crawley
Aktualizováno 15.3. 2017 12:00
Velká proměna

Dívku trápilo šílené akné. Jediná věc ji dostala do finále Miss

Dvaadvacetiletá Angličanka trpěla potížemi s akné, které jí na obličeji způsobilo velké jizvy. Dívka přestala jíst cukr, a to jí pomohlo až do finále Miss 2017.

šlo jim o život

Vážná nehoda na D1: Za volantem seděla známá modelka se synem!

Jedné z nejkrásnějších českých žen šlo o život. Miss roku 2000 a slavná dýdžejka, modelka a moderátorka Michaela Salačová měla se svým synem vážnou nehodu. Upozornil na to Blesk.cz

Prásk.tv píše:

Dayana Valenzuela - 10
čtěte o tématu Miss na Prásk.tv
Obchodní sdělení

LEGENDY - největší motoristická slavnost v ČR

Ve dnech 10.-11. června letošního roku proběhne v areálu Psychiatrické nemocnice v Praze Bohnicích již čtvrtý ročník významné motoristické slavnosti LEGENDY, která loni přilákala do rozlehlého parkového areálu bohnické nemocnice za více jak jedním tisícem automobilových a motocyklových exponátů z minulosti i současnosti přes 35 tisíc návštěvníků.

Miss Helsinky je černoška
Aktualizováno 6.1. 2017 14:32
Galerie miss helsinky

Šok na finské Miss! Žádné blond vlasy, modré oči a pleť jako sníh

Ve finské soutěži krásy Miss Helsinki s velkým překvapením zvítězila dívka tmavé pleti. Devatenáctiletá Sephora Ikalabaová byla z vítězství překvapená a slíbila, že se jako miss bude chovat úplně jinak, než všechny dosavadní královny krásy.

obrovská částka

SKANDÁL: Vítězka Miss prodala panenství Arabům! Teď zmizela

Prestižní soutěž Miss Moskva provází pořádný skandál. Korunovaná královna krásy Anna Feschenko (17) totiž utekla z domova do Spojených arabských emirátů, aby tam prodala své panenství. Nyní už ale neozývá, zoufalá matka má strach o její život.

GALERIE Nápad Miss Anglie

Super proměna! Veřejné WC, ve kterých by chtěl bydlet každý

Továrny nebo kostely přestavěné na komfortní bydlení už dnes nikoho příliš nepřekvapí. Finalistka britské soutěže krásy ale zrekonstruovala mnohem menší a pro většinu populace i podstatně méně přitažlivou stavbu - bývalé veřejné záchodky.

Kráska za mřížemi

Bývalá bosenská miss byla odsouzena za plánování atentátu

Bývalou bosenskou miss a bývalou dívku měsíce časopisu Playboy odsoudil soud ke dvěma a půl roku vězení za plánování atentátu. Podle portálu Telegraph se objetí měl stát známý bosenský mafián.

Všem ukázala

Šikanovaná dívka porazila posměváčky, je z ní královna krásy!

Osmnáctiletá Britka Shola Harriman přišla o veškeré sebevědomí, protože ji vrstevníci šikanovali a posmívali se jí kvůli velkému čelu. Teď se ovšem může smát ona. Vyhrála totiž titul nejkrásnější dívky.

Zemřel gynekolog Dušan Mašura
Aktualizováno 15.4. 2016 15:56
galerie náhlá smrt

Celebrity přišly o gynekologa (†59): Miss se ze zprávy zhroutila!

Prominentní gynekolog Dušan Mašura (†59) je po smrti. Tato zpráva zasáhla před několika dny přední slovenské moderátorky i modelky. Nejvíce smutná událost poznamenala bývalou Miss Denisu Mendrejovou (29), které lékař přivedl na svět dvě dcerky.

Natalie Gentle
Aktualizováno 22.12. 2015 17:21
co se stalo?

Tragický konec: Bývalou Miss našli mrtvou ve vlastním domě

Ve Velké Británii našli mrtvou bývalou vítězku jedné z tamních soutěží krásy. Natalie Gentle z Plymouthu měla již dříve problémy s drogami a několikrát se ocitla před soudem.