Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Modelka Fabianny Zambrano
27.08.
Ukázala víc, než chtěla

Pikantní trapas: Modelce vykouklo v přímém přenosu ňadro! VIDEO

Přímé přenosy mohou být pořádně zrádné. Své už o tom ví i modelka Fabianny Zambrano, která nedávno soutěžila o titul královny krásy ve Venezuele. Během promenády v plavkách totiž vnadná brunetka ukázala mnohem víc, než diváci čekali.

Henriette Hömkeová - 1
09.06.
Smutný příběh

Osud? Před 10 lety hledala Miss v Egyptě štěstí, teď tam zemřela!

Šokující zpráva o smrti krásné Henriette obletěla svět. Bývalá Miss Saska zemřela za záhadných okolností v Egyptě. Trpěla anorexií a její organismus zřejmě nezvládl změnu klimatu. Právě v Egyptě přitom Henriettiny zdravotní i psychické problémy před deseti lety odstartovaly.

Henriette Hömkeová - 4
08.06.
Henriette Hömkeová

Další záhadná smrt v Egyptě: Miss oplakává i známý brankář!

V Egyptě za záhadných okolností zemřela další krásná blondýnka. Německá miss Henriette Hömkeová odjela k moři na doporučení lékařů. Místo toho, aby se jí ulevilo, stal se pravý opak. Henriette trpěla anorexií a prožila románek s fotbalovým brankářem Ralphem Fahrmannem.

Prásk.tv píše:

Miss America
čtěte o tématu Miss na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Co dát dětem na svačinku? Bezlepkové křupky!

Doba dovolených a výletů se blíží a my pro vás máme tip, co dát dětem ke svačince nebo na mlsání. A pokud vás čeká delší cestování objevte s námi svět pana Křupky, který má pro vaše děti spoustu her a zábavy.

Gessica Notaro - 1
aktualizováno 21.04.
galerie smutný osud

Expřítel ji polil kyselinou, modelka poprvé ukázala znetvořenou tvář!

Dostala se až do finále miss, pak ale italskou krásku zohavil její bývalý přítel. Nyní se poprvé po brutálním útoku z počátku roku ukázala na veřejnosti, zároveň popsala trápení, které jí Jorge Edson Tavares kyselinou způsobil.

Rachel Crawley
aktualizováno 15.03.
Velká proměna

Dívku trápilo šílené akné. Jediná věc ji dostala do finále Miss

Dvaadvacetiletá Angličanka trpěla potížemi s akné, které jí na obličeji způsobilo velké jizvy. Dívka přestala jíst cukr, a to jí pomohlo až do finále Miss 2017.

Dopravní nehoda - ilustrační
27.01.
šlo jim o život

Vážná nehoda na D1: Za volantem seděla známá modelka se synem!

Jedné z nejkrásnějších českých žen šlo o život. Miss roku 2000 a slavná dýdžejka, modelka a moderátorka Michaela Salačová měla se svým synem vážnou nehodu. Upozornil na to Blesk.cz

Miss Helsinky je černoška
aktualizováno 06.01.
Galerie miss helsinky

Šok na finské Miss! Žádné blond vlasy, modré oči a pleť jako sníh

Ve finské soutěži krásy Miss Helsinki s velkým překvapením zvítězila dívka tmavé pleti. Devatenáctiletá Sephora Ikalabaová byla z vítězství překvapená a slíbila, že se jako miss bude chovat úplně jinak, než všechny dosavadní královny krásy.

Anna Feschenko - 3
23.09.
obrovská částka

SKANDÁL: Vítězka Miss prodala panenství Arabům! Teď zmizela

Prestižní soutěž Miss Moskva provází pořádný skandál. Korunovaná královna krásy Anna Feschenko (17) totiž utekla z domova do Spojených arabských emirátů, aby tam prodala své panenství. Nyní už ale neozývá, zoufalá matka má strach o její život.

Miss Anglie přestavěla veřejné záchodky na luxusní domek
09.08.
GALERIE Nápad Miss Anglie

Super proměna! Veřejné WC, ve kterých by chtěl bydlet každý

Továrny nebo kostely přestavěné na komfortní bydlení už dnes nikoho příliš nepřekvapí. Finalistka britské soutěže krásy ale zrekonstruovala mnohem menší a pro většinu populace i podstatně méně přitažlivou stavbu - bývalé veřejné záchodky.

Slobodanka Tošič - 8
13.07.
Kráska za mřížemi

Bývalá bosenská miss byla odsouzena za plánování atentátu

Bývalou bosenskou miss a bývalou dívku měsíce časopisu Playboy odsoudil soud ke dvěma a půl roku vězení za plánování atentátu. Podle portálu Telegraph se objetí měl stát známý bosenský mafián.