Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

AAA AUTO
30.10.
Tisková zpráva

25 let obchodování v autobazarech: Od zdlouhavých návštěv až po pár kliků

V obchodování s ojetými vozy jsme za uplynulých 25 let svědky výrazné změny: V devadesátých letech z pohledu nabídky a koupě ojetých aut téměř neexistovala alternativa k fyzické návštěvě autobazarů, zdlouhavým obhlídkám a vyjednávání. Dnes však zákazník přichází zpravidla skvěle informován prostřednictvím webu a telefonu a je prakticky rozhodnut.

AAA AUTO
19.10.
Tisková zpráva

AAA AUTO letos plánuje prodej až 76 000 vozů, otevírá další zahraniční pobočky

Společnost AAA AUTO letos plánuje zvýšení prodejů o více než 10 % na zhruba 76 000 ojetých vozů. V rámci neustále probíhající expanze skupina otevřela novou pobočku v Polsku, další autocentra přijdou na řadu v lednu. Společnost chce být na špičce inovací ve svém oboru, bude to hlavní směr rozvoje pro rok 2018.

AAA AUTO
29.09.
Tisková zpráva

AAA AUTO po čtvrtstoletí na trhu přivítalo dvoumiliontého zákazníka

V roce, kdy největší prodejce ojetých vozů ve střední Evropě slaví čtvrtstoletí existence, dnes AAA AUTO přivítalo svého dvoumiliontého zákazníka. Během posledních pětadvaceti let zde prodal svůj vůz milion lidí, a stejný počet zde ojetý automobil zakoupil. Celkový počet zákazníků AAA AUTO se tak přiblížil téměř pětině obyvatel celé České republiky, nebo celé populaci Slovinska, Lotyška či Makedonie.

Obchodní sdělení

O prodlouženém víkendu vyrazte do plzeňské Techmanie

Víte, z čeho se skládá naše atmosféra? Nová zábavná science show s pokusy vám to ukáže.

aaa auto
11.09.
Tisková zpráva

Mototechna prodala za pět let již 35 000 zánovních automobilů, poptávka dál roste

Je tomu již pět let, co se společnost AAA AUTO rozhodla vyčlenit prodej zánovních a referenčních vozů pod značku Mototechna, kterou si lidé pamatují jako obchodníka s auty ještě z dob socialistického Československa.

aaa auto
23.08.
Tisková zpráva

Loajalita ke značce v Česku nefrčí, výjimkou je Škodovka

V zahraničí, zejména pak ve Spojených státech nebo ve Velké Británii jsou věrností jedné konkrétní značce pověstní.

AAA AUTO
17.08.
Tisková zpráva

Zájem o alternativní paliva stále roste

Mezi novými auty je i díky státní podpoře znatelný zvýšený zájem o plně elektrické a hybridní vozy nebo vozy na CNG. Na trhu ojetých vozidel jsou ale prodejní trendy odlišné. Zákazníci se alternativních pohonů stále trochu bojí. Ojeté vozy s alternativním pohonem volí zpravidla lidé, kteří už s méně tradičními pohony mají zkušenosti

AAA AUTO
15.08.
Tisková zpráva

Mototechna přichází s flexibilní variantou operativního leasingu na zánovní vozy

Mototechna, značka pro prodej zánovních vozů v rámci skupiny AAA AUTO, nově poskytuje firemním klientům při nákupu vozů do 2 let stáří flexibilní variantu operativního leasingu s kalkulací zůstatkové hodnoty a možností odkupu po doplacení úvěru. Nový produkt Puzzle je nabízen ve spolupráci s Českou spořitelnou a společnost tím chce konkurovat prodejcům nových automobilů.

AAA AUTO
aktualizováno 14.08.
Tisková zpráva

Značka není rozhodující, při výběru ojetiny hrají roli jiné hodnoty

Nic není jako dříve, ani věrnost řidičů jedné značce. Statistiky potvrzují, že s čestnou výjimkou domácí značky Škoda řidiči necítí takovou spřízněnost se „svou“ značkou automobilu jako ještě před několika lety. A stále větší je i skupina těch, pro něž značka nehraje vůbec žádnou roli. Rekrutují se především z řad mladších ročníků a tvoří dnes už dokonce více než čtvrtinu zákazníků trhu s novými vozy. Podobný trend začíná společnost AAA AUTO registrovat i v případě ojetých vozidel.

AAA AUTO
30.06.
Tisková zpráva

Největší talent českého fotbalu Patrik Schick prý miluje bezpečnou jízdu – čím jezdí?

Patrně největší český fotbalový talent současnosti, útočník a reprezentační hráč Patrik Schick dle svých slov miluje bezpečnou a klidnou jízdu. Čím tedy jezdí? Nově usedl za volant Škody Superb a spolu s tím se stal tváří značky Mototechna a společnosti AAA AUTO. Zařadil se tak vedle útočníka AC Sparta Praha Václava Kadlece a herců Veroniky Žilkové a Václava Vydry.

AAA AUTO
aktualizováno 26.06.
Tisková zpráva

AAA AUTO získalo od CZECH TOP 100 ocenění za 25 let úspěšného podnikání

Největší prodejce ojetých automobilů ve střední a východní Evropě letos v žebříčku nejvýznamnějších firem CZECH TOP 100 skončil na 48. místě s obratem téměř 13,5 miliard korun a umístila se mezi 100 nejvýznamnějšími firmami podle tržeb. AAA AUTO zároveň získalo speciální ocenění za 25 let úspěšného působení na českém trhu.