Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

AAA AUTO
06.04.
Tisková zpráva

Autocentra skupiny AURES Holdings letos už prodala 20 000 vozů, růst táhnou inovace

Letošní sezóna je z hlediska objemů prodeje ojetých vozů pro autocentra AAA AUTO, provozovaná společností AURES Holdings, rekordní. Za první čtvrtletí a začátek dubna si zákazníci odvezli již přes 20 000 vozů a v březnu poprvé skupina překonala hranici 7 000 aut prodaných za jeden kalendářní měsíc.

AAA AUTO
aktualizováno 04.04.
Tisková zpráva

Mototechna má novou značku, začíná prodávat veterány a investiční vozy

Zájem o historické vozy i youngtimery celosvětově roste a nejedna automobilka v poslední době oznámila svůj záměr prodávat továrně renovovaná klasická auta. Například německý Mercedes-Benz takové vozy prodává již delší dobu pod značkou All Time Stars. Českým zákazníkům začne klasická auta nově nabízet Mototechna Classic ze skupiny AURES Holdings, provozovatele sítě autocenter AAA AUTO.

AAA AUTO
aktualizováno 04.04.
Tisková zpráva

Velkým hitem u žen jsou SUV, zájem vzrostl za pět let téměř dvojnásobně

Ženy stále častěji vyhledávají pohodlné a bezpečné vozy a za posledních pět let zvýšily svoji investici do ojetých aut o více než 25 tisíc korun, a to až na průměrných 177 460 korun.

Obchodní sdělení

Jak plánovat a financovat dětské letní aktivity

Letní prázdniny se blíží. Pro děti je to úžasný čas, kdy si chtějí užívat volna.

AAA AUTO
19.02.
Tisková zpráva

Na 130 firem a podnikatelů diskutovalo v Mototechně o podnikání v Praze a středních Čechách

Na regionálním setkání pro významné podnikatelské subjekty a podnikatele ze středních Čech a Prahy, připraveném sdružením CZECH TOP 100, se sešlo na 130 zástupců firem i jednotlivých podnikatelů z obou krajů. Hostitelem setkání byl prodejce zánovních automobilů Mototechna, který patří do skupiny AAA AUTO. Jelikož v regionu středních Čech a Prahy sídlí nejvýznamnější zástupci oboru Automotive byla hlavním tématem mobilita firem.

AAA AUTO
aktualizováno 14.02.
Tisková zpráva

Mobilní výkup ojetin je stále populárnější, vloni ho využilo přes 10 000 zákazníků

Mobilní výkup poprvé nabídla společnost AAA AUTO v České republice již roku 1999. Od té doby se služba mobilních výkupčích rozrostla do všech zemí, kde společnost působí. Tímto způsobem je vykoupeno přibližně 25% z celkového počtu vykoupených vozů.

AAA AUTO
01.02.
Tisková zpráva

AAA AUTO založilo inovační laboratoř, která rozšíří služby zákazníkům

Skupina AAA AUTO, která v minulém roce zobchodovala ve střední Evropě 75 400 automobilů, chce zákazníkům přinést větší komfort při nákupu a prodeji vozů prostřednictvím inovací. Program sjednotí pod hlavičkou inovační laboratoře AuresLab.

AAA AUTO
26.01.
Tisková zpráva

Lukáš Kvapil se chce na Dakar Rallye 2019 vrátit na čtyřech kolech

Motocyklový závodník Lukáš Kvapil má za sebou Dakar Rallye 2018, které se účastnil s vozy z Mototechny v rámci doprovodného media týmu, aby bezprostředně po jejím skončení nabídl prostřednictvím reportáží pohled do zákulisí a pocity jezdců.

AAA AUTO
11.01.
Tisková zpráva

Zánovní vozy na českém trhu dále mládnou, mají méně kilometrů a stabilní ceny

V tuzemsku bylo vloni v nabídce na 80 000 automobilů do dvou let stáří. Nejdražší a nejnovější zánovní ojeté vozy nabízejí firmy v Karlovarském kraji, polovina z nich byla loni v ceně přes 605 tisíc korun. Nejlevnější naopak nabízí podnikatelé v Plzeňském a Olomouckém kraji a překvapivě také v Praze (s cenou 425 tisíc korun). Fyzické osoby tvoří jen asi šest procent prodávajících v tomto segmentu vozidel. Vyplynulo to z kontinuálního sledování trhu, které provedla společnost Mototechna.

AAA AUTO
09.01.
Tisková zpráva

Nejprodávanější ojetinou za rok 2017 je stříbrný hatchback s manuální převodovkou

Největší tuzemský prodejce ojetých vozů AAA AUTO International vloni prodal 75 372 vozů, z toho 46 744 v České republice. Po tuzemské Škoda Auto je tak nadále druhým největším prodejcem automobilů v tuzemsku.

AAA AUTO
aktualizováno 29.01.
Obchodní sdělení

AAA AUTO snížilo ceny ojetých aut před koncem roku až o 80 000 Kč

Český spotřebitel je již řadu let zvyklý, že hned po vánočních svátcích prodejci razantně snižují ceny svých produktů. Zákazník si může od dnešního dne pořídit s výraznou úsporou nejen elektroniku či oděvy, ale také lepší automobil. Největší prodejce ojetých automobilů u nás, AAA AUTO, zahajuje novoroční výprodejovou akci se snížením cen až o 80 000 Kč ještě před koncem roku. Důvodem poklesu cen poloviny modelů je, stejně jako v uplynulých letech, blížící se zestárnutí o rok, ke kterému dojde po prvním lednu.