Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

AAA AUTO
20.07.
Tisková zpráva

Fotbalové kluby nejvyšší ligy najely s auty z Mototechny již 5 milionů kilometrů

V rámci spolupráce společnosti AURES Holdings, kam patří značky AAA AUTO a Mototechna, s fotbalovými kluby, FAČR a LFA ujeli fotbalové kluby a funkcionáři za necelé dva roky s novými automobily z Mototechny více než pět milionů kilometrů a vystřídali 520 automobilů v hodnotě přes 356 milionů korun.

AAA AUTO
06.06.
Tisková zpráva

Veronika Žilková a Václav Vydra po roce zase spolu

Již čtvrtý rok po sobě připravila pražská pobočka největšího prodejce ojetých automobilů AAA AUTO pro své zákazníky a jejich ratolesti Dětský den.

AAA auto
05.06.
Tisková zpráva

Mototechna spouští jako další inovaci půjčovnu pod názvem Mototechna Drive

Značka Mototechna ze skupiny AURES Holdings zahájila v České republice provoz autopůjčovny nových vozů pod názvem Mototechna Drive.

Obchodní sdělení

Sezóna alergií v plném proudu - co dělat, aby vám bylo lépe?

Léto je pro někoho krásné období, kdy vše kvete, avšak pro řadu jiných nepříjemné období plné smrkání, slzení, kýchání a dalších nepříjemných projevů alergií. V dnešním článku si povíme něco o tom, jak si můžete letní sezónu užít naplno, i pokud patříte k té druhé skupině.

Karolína Topolová
28.05.
Obchodní sdělení

Ptejte se šéfky AAA AUTO! Odpoví vám ON-LINE

Jaké ojeté automobily jsou letos nejpopulárnější? Roste zájem o zánovní vozy? Přejte se šéfky největšího prodejce ojetin u nás.

AAA AUTO
21.05.
Tisková zpráva

Karolína Topolová získala za úspěchy Mototechny ocenění Marketér roku 2017

Prezidium České marketingové společnosti vyhlašuje každoročně soutěž Marketér roku, jejímž cílem je výběr osobností, které se podílejí na úspěšném rozvoji vlastní firmy či instituce, i na rozvoji marketingu všeobecně.

AAA AUTO
11.05.
Tisková zpráva

U českých maminek nejrychleji stoupá zájem o vozy MPV, bodují i kombi a SUV

V AAA AUTO tvoří ženy téměř 30 % zákazníků a z nich téměř polovina tvoří specifickou skupinu matky.

AAA AUTO
06.04.
Tisková zpráva

Autocentra skupiny AURES Holdings letos už prodala 20 000 vozů, růst táhnou inovace

Letošní sezóna je z hlediska objemů prodeje ojetých vozů pro autocentra AAA AUTO, provozovaná společností AURES Holdings, rekordní. Za první čtvrtletí a začátek dubna si zákazníci odvezli již přes 20 000 vozů a v březnu poprvé skupina překonala hranici 7 000 aut prodaných za jeden kalendářní měsíc.

AAA AUTO
aktualizováno 04.04.
Tisková zpráva

Mototechna má novou značku, začíná prodávat veterány a investiční vozy

Zájem o historické vozy i youngtimery celosvětově roste a nejedna automobilka v poslední době oznámila svůj záměr prodávat továrně renovovaná klasická auta. Například německý Mercedes-Benz takové vozy prodává již delší dobu pod značkou All Time Stars. Českým zákazníkům začne klasická auta nově nabízet Mototechna Classic ze skupiny AURES Holdings, provozovatele sítě autocenter AAA AUTO.

AAA AUTO
aktualizováno 04.04.
Tisková zpráva

Velkým hitem u žen jsou SUV, zájem vzrostl za pět let téměř dvojnásobně

Ženy stále častěji vyhledávají pohodlné a bezpečné vozy a za posledních pět let zvýšily svoji investici do ojetých aut o více než 25 tisíc korun, a to až na průměrných 177 460 korun.

AAA AUTO
19.02.
Tisková zpráva

Na 130 firem a podnikatelů diskutovalo v Mototechně o podnikání v Praze a středních Čechách

Na regionálním setkání pro významné podnikatelské subjekty a podnikatele ze středních Čech a Prahy, připraveném sdružením CZECH TOP 100, se sešlo na 130 zástupců firem i jednotlivých podnikatelů z obou krajů. Hostitelem setkání byl prodejce zánovních automobilů Mototechna, který patří do skupiny AAA AUTO. Jelikož v regionu středních Čech a Prahy sídlí nejvýznamnější zástupci oboru Automotive byla hlavním tématem mobilita firem.