Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nelegální obchod s tygry - 6
aktualizováno 07.11.
Vypjaté emoce

Kauza zabitých tygrů je u žalobce, Berousek napadl štáb TV Nova!

Kriminalisté ukončili vyšetřování případu zabitých tygrů, v němž figuruje i člen cirkusového klanu Berousků Ludvík. Vyšetřovatel poslal podklady na státní zastupitelství s návrhem na podání obžaloby. A štáb TV Nova se přesvědčil, že Berouskovi příbuzní nesnášejí celou situaci právě dobře.

Princ Harry a Meghan Markle - novináři
18.05.
Studia jsou všude

Královskou svatbu uvidí miliardy lidí! Novináři obsadili Windsor

Královskou svatbu budou na místě sledovat kromě fanoušků i novináři a stovky televizních štábů. Přenos uvidí podle odhadů zhruba dvě miliardy lidí na celém světě. Hlavně pro televize ze Spojených států to bude největší mediální událost za několik posledních let.

Konflikt u Zemana
aktualizováno 16.04.
případ uzavřen

Konec vyšetřování rvačky v táboře Zemana! Toto jsou závěry policie

Lednový konflikt mezi novináři a příznivci Miloše Zemana ve volebním štábu na pražském Chodově policie vyhodnotila jako přestupek proti občanskému soužití. Co se týče případu napadení, ve kterém figuroval podnikatel Karel Slezák, ten vyšetřovatelé museli odložit. Slezák totiž v únoru zemřel.

Prásk.tv píše:

Dramatické natáčení Ordinace. Hvězdy seriálu mrzli v Sázavě - 10
čtěte o tématu štáb na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE O luxusní šperkovnici Peruvian Lily v limitované edici s tělovou a koupelovou kosmetikou Winter in Venice.

Blíží se čas vánoc a tak hledáme inspiraci, jak udělat radost našim blízkým. Chceme, aby dárek byl originální, nezapomenutelný a praktický.

Slezák
aktualizováno 09.02.
galerie nové informace

Dcera "boxera" Slezáka promluvila o smrti táty! Řekla, proč zemřel

Rodina Karla Slezáka (73), který se "proslavil" napadením novináře při oslavách vítězství Miloše Zemana, promluvila o jeho smrti. Příbuzní sdělili, že Slezák zemřel kvůli protržení aorty. Podle nich špatně zvládal nápor posledních dnů.

Rvačka ve štábu
aktualizováno 05.02.
Rvačka v Zemanově štábu

"Vyhazovač" ze štábu podal trestní oznámení! Toto se podle něj stalo

Jeden ze dvou mužů, kteří po odjezdu Miloše Zemana ze štábu v TOP Hotelu Praha napadali novináře, podal trestní oznámení. Podle Jana Šolty vyhazovaní novináři neposkytli pomoc muži, který zkolaboval, do prostor pro příznivce Miloše Zemana neoprávněně vnikli a kradli tam jídlo.

Konflikt u Zemana
28.01.
nečekaný zvrat

Útok na novináře řeší policie jako výtržnictví! Padlo trestní oznámení

K napadení novinářů v hotelu na pražském Chodově začala policie přistupovat jako k výtržnictví. Vyšetřovatelé se tak rozhodli poté, co na se policejní stanici v neděli dostavil jeden z novinářů a podal trestní oznámení.

Policie zasahovala ve štábu SPD
aktualizováno 21.10.
atmosféra houstne

VIDEO: Ve štábu SPD musela už několikrát zasahovat policie!

Do štábu SPD už musela několikrát vyjíždět policie, strana ji volá kvůli neakreditovaným novinářům. V prvním případě vznikl konflikt mezi novinářem a organizátory, kteří mu zrušili akreditaci v noci na sobotu. Následně se do štábu chtěla dostat další neakreditovaná novinářka. Pořadatelé pak odmítli vpustit další novináře, kvůli dohadům vyjížděla opět policie.

Světoví filmaři míří do Česka
aktualizováno 19.04.
Pobídka pro filmaře

Filmové hvězdy míří do ČR! Které filmy se u nás budou natáčet?

Do České republiky míří další filmové hvězdy. Momentálně u nás britští filmaři natáčejí velkofilm o Mozartovi a v Česku zřejmě vznikne i 5. díl populární série Transformers. Potvrzuje se tak, že zahraniční štáby znovuobjevily české filmové profesionály a využívají i pobídek, které země nabízí.

Výměna manželek - Jana Rezková o Gábině
11.06.
Chlastala jak carský důstojník

ZÁKULISÍ VÝMĚNY: Báli jsme se s ní nechat děti, jak moc pila!

I tuto středu měli diváci TV Nova možnost zhlédnout další drsný díl Výměny manželek. Alkoholička Gábina předvedla, jak se znemožnit před národem. Štáb této reality show si opravdu prožil své.

Výměna manželek - Jana Rezková
aktualizováno 29.05.
VÝMĚNA MANŽELEK

Zděšený štáb: Bez dezinfekce u Věry ani krok a sprcha 5x denně!

Středeční díl Výměny manželek otřásl Českem. Většina lidí ani nestačila valit oči, v jakých podmínkách dokážou jejich spoluobčané žít a navíc vychovávat děti. Nejvíc času s rodinou špindíry Věry strávil štáb. Jak se mu u ní žilo?