Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Armáda ČR
aktualizováno 27.11.
Byla to pomsta?

České vojáky vyšetřují kvůli smrti vězně, který měl zabít jejich kolegu

Čeští a američtí vojáci jsou v Afghánistánu vyšetřováni kvůli smrti afghánského vězně. Ten byl vyslýchán v souvislosti se zabitím českého vojáka Tomáše Procházky.

Vězni a drogy
11.11.
Nezákonné zásobování

To je ale povedená rodinka! Otec a syn pašovali drogy do vězení

Za pašování drog do Valdické věznice obvinila jičínská kriminálka otce se synem. Otec je ve výkonu trestu a do pašování měl zapojit i svého spoluvězně, na jehož jméno zásilka přišla. Obsahovala sáček s pervitinem. Vězeňská služba se setkává se stále důmyslnějšími skrýšemi.

Policie dopadla uprchlého vězně
aktualizováno 28.10.
Vězeň na útěku

Policie dopadla uprchlého vězně z Jablonce! Pomohla jí veřejnost

Policie dopadla hledaného vězně, který uprchl ve čtvrtek odpoledne. Devětatřicetiletého muže zadržela v zahrádkářské kolonii v Tanvaldu.

Prásk.tv píše:

Optická hádanka - 1
čtěte o tématu vězeň na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Soutěž o 1+1 kompletní dioptrické brýle, které jinde nekoupíte a konzultaci odborníka

Vyberte si nové brýle v klidu domova a za pomoci vašich nejbližších. Kromě webu a kamenných prodejen můžete vybírat i doma. OptikDoDomu dodal již více než 100 tisíc brýlí a vy nyní můžete vyhrát 1+1 dioptrické brýle v rámci jednoduché soutěže.

Marek Ognar - pátrání
aktualizováno 28.10.
Neviděli jste ho?

Policie hledá uprchlého vězně. Byl ve stejném vězení jako Kajínek

Policisté vyhlásili pátrání po devětatřicetiletém Marku Ognarovi. Ten si odpykával trest ve věznici Rýnovice. Ve středu odešel z nestřeženého pracoviště v jablonecké firmě. Policie žádá všechny, kteří by jej viděli, aby se obrátili na linku 158.

Uprchlý vězeň Lukáš Mráček
09.10.
Pátrání po uprchlíkovi

V Praze utekl vězeň. Zadržení nechte na nás, prosí policie

Pražští policisté už druhý den pátrají po čtyřiatřicetiletém vězni Lukáši Mráčkovi, který utekl z firmy v Praze 9, kde pracoval jako skladník. A vyzývají případné svědky, aby se ho nepokoušeli sami zadržet.

Policie New York
15.09.
Šílený případ

Úchylný vězeň se pokusil znásilnit policistku přímo v soudní síni!

Opravdu kuriózní napadení řešili policisté v americkém Brooklynu. Přímo v soudní síni se tam totiž vězeň pokusil znásilnit policistku. Té naštěstí přispěchal na pomoc jiný vězeň.

Muž ve vězení
08.09.
Trestanec dopaden

Po městě jen v noci, přes den v lese. Uprchlý vězeň stejně neunikl!

Trestance, který v polovině letošního června utekl z vězení, chytili policisté poblíž Zlína. Šestadvacetiletý muž uprchl z nestřeženého pracoviště věznice.

Miloš Zeman - 1
aktualizováno 28.08.
Jedenáctá milost

Zeman udělil milost vězni s rakovinou. Pykal za braní úplatků

Prezident Miloš Zeman udělil milost vězni s onkologickým onemocněním. Byl potrestán za zneužití pravomoci a přijetí úplatku. Potvrdil to hradní mluvčí Jiří Ovčáček. Jde o první Zemanovu milost za druhé funkční období.

Pátrání - Martin Čonka
aktualizováno 11.08.
Je po operaci

Vězeň utekl z pražské nemocnice! Policie prosí o pomoc s pátráním

Policisté pátrají po vězni, který během přerušeného trestu utekl z nemocnice. Po operaci levého předloktí byl hospitalizován na pražských Vinohradech. Podle policie mohl uprchnout do Teplic nebo Chomutova.

Dánský vynálezce Peter Madsen
10.08.
Peter Madsen

Vynálezce a vraha novinářky zbil spoluvězeň. Skončil v nemocnici

Dánský vynálezce Peter Madsen, odsouzený na doživotí za vraždu švédské novinářky Kim Wallové, skončil po potyčce se spoluvězněm v nemocnici. Proč k incidentu došlo, zatím není jasné.