Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Policisté u místa činu
aktualizováno 27.02.
Znepokojivý vývoj

Hoch měl znásilnit kamarádku, teď ji ještě začal zastrašovat!

Šokující pokračování má případ znásilnění v Havlíčkově Brodě. Před dvěma týdny tam podle policie 16letý mladík znásilnil svoji stejně starou kamarádku. Byl obviněn a skončil v nápravném zařízení pro mladistvé.

Chlapec v dřepu
aktualizováno 22.02.
Cože?

Snáším vejce, šokoval hoch lékaře. A pak jim to předvedl!

Lékaři nechápou a nejsou sami. Čtrnáctiletý hoch z Indonésie totiž tvrdí, že za poslední dva roky snesl přibližně dvacet vajec. A když mu doktoři nevěřili, tak jim to předvedl. Dvakrát.

Pátrání v lese
aktualizováno 01.02.
smutný konec

Hoch (15) nechal dopis a zmizel! Pátrači ho našli mrtvého

Liberečtí policisté naléhavě pátrali po patnáctiletém O. H. z Hrádku nad Nisou. Chlapec ve čtvrtek ráno odešel do školy, kam ale nedorazil. Místo toho se stavil u kamaráda, kde nechal dopis na rozloučenou.

Prásk.tv píše:

Smutná dívka
čtěte o tématu teenager na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE: Jak si užít Dubaj: Krátké zastavení ve městě přepychu

Je krásná, je bohatá a velmi mladá. Novodobá Dubaj je výkladní skříní luxusu, kterým oplývají šejkové ze Spojených arabských emirátů. A mohla by určitě být atraktivní arabskou princeznou. Ucházet se o její ruku sice nemůžete, prožít s ní pár nádherných dní ale určitě ano. Na co před cestou myslet? A co v Dubaji určitě nevynechat?

Kapsle s tekutým pracím prostředkem Ilustrační foto
19.01.
Nebezpečná zábava

Šíří se nová šílená móda: Děti polykají gelové prací kapsle!

Odborníci důrazně varují před novou módou, která v posledních dnech bují na sociálních sítích. Podstatou výzvy je pozření obsahu gelových kapslí, které slouží k praní prádla. Asi netřeba říkat, že tekutiny uvnitř tělu opravdu neprospějí.

Policie vyšetřuje znásilnění na Slovensku
aktualizováno 16.11.
Děsivá vražda

Slovensko v šoku: Vlado (15) brutálně zmasakroval muže!

Teprve patnáctiletý chlapec ve slovenské Bánské Štiavnici brutálním způsobem zavraždil padesátníka. Policie na případ uvalila informační embargo, přesto celé město nemluví o ničem jiném.

Filipínský prezident Rodrigo Duterte
11.11.
Prý to byl žert

"V 16 letech jsem někoho ubodal," šokoval filipínský prezident!

Prezident Rodrigo Duterte filipínské obyvatele rád šokuje. V posledním projevu prohlásil, že v mládí ubodal člověka, který se na něj křivě podíval. Mluvčí hlavy státy reagoval, že šlo o žert a nadsázku. Není to ale poprvé, co Duterte tvrdil, že někoho zabil.

Loryn Barcley
aktualizováno 27.06.
Sexuální zneužití

Učitelka si užívala sex se svým žákem! V autě i u něj doma

Bývalá učitelka Loryn Barclayová byla v neděli v jihozápadním Missouri zatčena. Je obviněna ze sexuálního styku se svým 17letým studentem.

Yulia Konstantinova, Veronika Volkova
aktualizováno 28.02.
děsivý hit

Dívky zemřely kvůli internetové hře. "Modrá velryba" se rychle šíří!

Rusko řeší vážný problém! Hru s názvem "Modrá velryba", která se šíří na sociálních sítích jako lavina. Jen za posledních 7 dní si dobrovolně vzaly život dvě mladé školačky. Další dívka se zranila.

Znásilnění - 1
06.02.
Tragická láska

Pavlína (16) skončila zbitá do krve, její přítel (17) skočil pod vlak!

Obrovskou tragédií skončilo milostné vzplanutí šestnáctileté Pavlíny a o rok staršího Filipa, gymnazistů z Ústí nad Labem. Dívku našel soused brutálně zmlácenou, chlapec skočil pod vlak.

Napadení hlídky v centru Plzně - 5
24.01.
galerie brutální napadení

Strážníci v Plzni objevili hledanou dvojici, chlapec je na ulici oslepil!

Brutálním napadením dvou strážníků skončila rutinní kontrola plzeňského autobusového nádraží. Hlídka si všimla dvojice teenagerů, která byla v celostátním pátrání. Při pokusu o zadržení ale chlapec strážníkům v nestřežený okamžik nastříkal slzný sprej do očí. Hlídka skončila v nemocnici.