Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pobodání - ilustrační foto
07.12.
Drama v herně

Lupič chytil barmanku pod krkem a hrozil jí nožem. Stejně neuspěl

S prázdnou odešel ve středu v noci z herny v Jindřichově Hradci lupič, který se snažil z barmanky násilím vymámit tržbu. Když mu žena řekla, že jsou všude kamery, lekl se a utekl. Policisté ho ovšem dopadli velmi rychle.

Lupič z mostecké herny
04.12.
Noční loupež

VIDEO: Lupič v Mostě "vybílil" hernu, utekl s desítkami tisíc!

Kriminalisté ze severočeského Mostu vyšetřují loupež v herně, která se odehrála ve tři hodiny ráno v noci na dnešek. Lupič si vybral dobu, kdy v podniku kromě obsluhy nebyl nikdo další, navíc si maskoval obličej.

Napadení nožem - 1
aktualizováno 27.11.
Vláčel ji po zemi

Žena po dialýze nabídla muži kuřivo, uloupil jí kabelku!

Když žena v pátek večer v areálu českolipské nemocnice čekala po dialýze na to, až ji odveze sanitka, ještě netušila, co zažije. O chvíli později se k ní přitočila trojice mužů, kterým žena nabídla cigarety. Místo vděku se ovšem dočkala napadení.

Prásk.tv píše:

Žena napadena na ulici
čtěte o tématu lupič na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Lesy chrání, lesy ozdravují

Pryč jsou časy, kdy bylo na lesy pohlíženo především jako na zdroje dřeva. I když je tato funkce stále významná, do popředí se dostávají jiné úlohy hájů a hvozdů a zeleně vůbec. Je stále jistější, že nás čeká stejný osud jako praprapředky na úsvitu lidstva. Směřovali do lesů, aby se skryli před drsným podnebím a šelmami. My do nich utíkáme, abychom se spasili před klimatickými extrémy, nedostatkem kyslíku, vlhkosti, stínu...

Lupiče v Maďarsku srazilo auto - 2
23.11.
galerie kuriózní případ

Ozbrojený lupič přepadl banku, při útěku s penězi ho srazilo auto!

Velmi kuriózní přepadení banky řeší maďarská policie v Budapešti. Ozbrojený lupič vtrhl do budovy, ukradl peníze a dal se na útěk. Daleko ale nedoběhl, srazila ho dodávka a on skončil v nemocnici.

Ozbrojený lupič Ilustrační snímek
17.11.
Policejní pátrání

Lupič v Kadani přepadl kurýra, omráčil ho a ukradl mu peníze!

V Kadani na Chomutovsku zatím neznámý pachatel velmi brutálně napadl a pak i okradl řidiče přepravní společnosti a to ve chvíli, kdy muž připravoval zboží k vykládce. Útočník řidiče omráčil paralyzérem a pak mu odcizil tašku s penězi. Napadený muž skončil v nemocnici a po pachateli teď pátrá policie.

Napadení seniorky hasícím přístrojem
aktualizováno 27.10.
Rozhovor s obětí Nepoučitelný

Odseděl si trest za přepadávání žen. Venku hned na jednu zaútočil!

Velmi rychlý návrat do cely má za sebou šestatřicetiletý recidivista. V úterý byl propuštěn z vězení, kde si odpykával trest za přepadení tří žen. Ve středu oloupil seniorku, od čtvrtka je znovu v cele. Zatím ve vazební.

Pátrání po podezřelém
20.10.
Pomozte ho najít

Mladík okradl malého kluka (12), vyhrožoval mu, že ho podřeže

Brněnští policisté už týden neúspěšně pátrají po mladíkovi, který surově okradl dvanáctiletého chlapce. Vyhrožoval mu, že ho podřeže, jestli se obrátí na policisty. Pátrání bylo zatím bezvýsledné a tak se policisté obrací se žádostí o pomoc na veřejnost.

Poštovní lupiči se dlouho ukrývali na Zlínsku, teď je dopadli
aktualizováno 30.08.
rozsáhlé pátrání

Poštovní lupiči se dlouho ukrývali na Zlínsku, teď je dopadli!

Tři nebezpečné muže, po kterých v červnu na Zlínsku 3 dny pátraly desítky policistů, zatkla slovenská policie. Muži mají mít na svědomí několik ozbrojených loupeží v okolí Trenčína. Pachatelé mohou v případě usvědčení a odsouzení strávit zbytek života za mřížemi.

Pošta - 3
17.08.
Přepadl dvě pošty

Lupič vnikl na poště za přepážku otvorem na balíky, hrozí mu 10 let

Až 10 let hrozí jednačtyřicetiletému muži, který v květnu a v červenci přepadl na jižní Moravě dvě pošty. Za přepážku vnikl vždy tak, že se protáhl otvorem na balíky, zaměstnancům pak hrozil zbraní a vynutil si vydání hotovosti. Řešil tak své finanční problémy.

Lupič přepadl hernu a zmlátil číšnici
aktualizováno 21.07.
nakonec utekl

Muž chtěl vykrást hernu. Číšnici mlátil do obličeje a rval jí vlasy

Přepadení herny vyšetřují pražští policisté. Muž, který se nejprve tvářil jako zákazník, napadl obsluhu a odnesl si 20 tisíc korun.