Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Loupež v sázkové kanceláři
17.07.
Loupež v sázkové kanceláři

Policisté hledali lupiče. Takhle zmuchlali podezřelého. VIDEO

Pražští kriminalisté dopadli muže, který podle vyšetřovatelů na začátku června přepadl se zbraní sázkovou kancelář na náměstí Jiřího z Poděbrad v Praze. Muž se ke všemu přiznal. Navíc neloupil poprvé.

Výběr z bankomatu - 1
27.05.
Policie prosí o pomoc

Muž v Praze ukradl platební karty a vybral 200 tisíc. Poznáváte ho?

Pražští policisté hledají muže, který na konci dubna vykradl auto. V něm našel osm platebních karet. Muž se s nimi vydal k bankomatům a podařilo se mu vybrat téměř 200 tisíc korun. Ačkoliv ho zachytily kamery u bankomatů, policistům se jej zatím nepodařilo vypátrat.

Muž, který přepadl večerku v Ústí nad Labem
aktualizováno 06.05.
Přepadení večerky

Lupič vyděsil prodavačku tak, že nedokázala otevřít pokladnu!

Ústecká policie pátrá po lupiči, který s nožem v ruce přepadl ve městě večerku. Nakonec si odnesl pouze tři kartony cigaret, protože se ani jemu, ani prodavačce, která byla v šoku, nepodařilo otevřít pokladnu.

Prásk.tv píše:

Dovolená a sociální sítě
čtěte o tématu lupič na Prásk.tv
Obchodní sdělení

4 rady v péči o pokožku pro děti i dospělé

Lidské tělo se během života vyvíjí. Největší změny jsou patrné u dětí, které se mění doslova mrknutím oka. Ale i na dospělé kůži zaznamenáváme změny na pokožce dané nejen věkem.

Střelba v Ostravě
05.05.
Loupež v Ostravě

Hoch (17) podle policie okradl seniorku, hrozí mu 5 let natvrdo

Ostravský policejní komisař obvinil z loupeže teprve sedmnáctiletého teenagera. Ten měl podle vyšetřovatelů před několika dny oloupit a zranit sedmdesátiletou seniorku.

Mladík s komplicem na Žižkově přepadl chlapce (12)
14.04.
Nevybíravý útok

Grázl škrtil chlapce, mobil ale stejně nedostal. Hrozí mu deset let

Pražští kriminalisté už skoro měsíc pátrají po mladém lupiči a jeho komplicovi, kteří na Žižkově přepadli dvanáctiletého chlapce. Hoch se ubránil, útočníkům teď hrozí až desetileté vězení.

Důchodce zabil lupiče
07.04.
Dům hlídá policie

Důchodce zabil lupiče, obviněn nebude! Známí oběti mu vyhrožují

Britský důchodce, který při obraně své ženy a majetku zabil lupiče, nebude stíhán za vraždu. Policisté ho po bouřlivé reakci veřejnosti propustili a z ničeho obviněn nebude. To se ale nelíbí příbuzným a přátelům zemřelého zloděje. Senior dokonce musí být pod policejní ochranou.

Důchodce zabil lupiče
06.04.
Vzniká petice

Důchodce bránil ženu před lupiči, jednoho zabil! Sebrala ho policie

Brity pobouřilo zatčení důchodce, který se postavil dvěma lupičům. Při obraně své ženy i majetku pobodal jednoho z nich šroubovákem. Lupiči utekli, zraněný ale později zemřel, proto důchodce zatkla policie. Tisíce lidí teď podepisují petici za jeho zproštění viny.

Útok na bankomat 2
aktualizováno 24.03.
Nezastaví se před ničím

Pro lup s bombou. Zloděj na jihu Čech vyhodil bankomat do povětří

Neuvěřitelný způsob vykradení bankomatu vyšetřují policisté na jihu Čech. Lupič si totiž přinesl trhavinu a přístroj odpálil. Poškodil při tom nejen bankomat, ale i okolní dům. Policisté zjišťují, jakou výbušninu lupič nebo lupiči použili a hledají svědky.

Zloděj s kolem
aktualizováno 21.03.
zloděj cyklista

Lupič s pistolí přepadl banku v Třeboni, policistům ujížděl na kole

Jihočeští policisté dnes odpoledne pronásledovali lupiče, který přepadl banku v Třeboni. Z ní si pachatel odnesl velký obnos peněz, následně nasedl na horské kolo a začal z místa ujíždět. Po hodině na útěku ho však policisté i s penězi dopadli.

Lupiči v malé prodejně v Českém Krumlově
aktualizováno 17.03.
blesková akce

Zbraně a výhružky: Maskování lupiči vybrali obchod za 3 minuty!

Dva ozbrojení a maskovaní lupiči vběhli ve čtvrtek večer do prodejny v Křemži, na prodavače namířili zbraň a donutili ho odejít od kasy, kterou následně vybrali. Při úprku si ještě nabrali cigarety a zmizeli neznámo kam. Celá akce zabrala jen tři minuty. Policie hledá svědky celého incidentu.