Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pražští policisté pátrají po lupiči z banky v Dejvické ulici
17.02.
Naléhavé pátrání

Lupič si z pražské banky odnesl desetitisíce, hledá ho policie

Pražští policisté od pátečního odpoledne pátrají po neznámém lupiči, který přepadl banku v Dejvické ulici. Pokladní vyhrožoval bombou, z místa zmizel s desetitisíci korun.

Přepadení v Ostravě
aktualizováno 13.02.
pátrání po pachateli

Lupič vláčel dívku za vlasy a kopl ji do hlavy. Poznáváte ho? VIDEO

Kriminalisté už více než měsíc pátrají po lupiči, který v Ostravě napadl dívku. Usiloval o její kabelku, neváhal přitom použít násilí. Dívku nejprve povalil na zem a kopl do hlavy, pak ji za vlasy táhl po zemi. Celý čin natočila kamera.

Hledaný David Vančura
08.02.
viděli jste ho?

Policie pátrá po kriminálníkovi! Už seděl ve vězení, hledají ho znovu

Už sedm z posledních deseti let strávil ve vězení muž, po kterém znovu pátrá svitavská policie. Je podezřelý z vloupání, jmenuje se David Vančura a podle kriminalistů pravděpodobně mění svoji vizáž a dovedně se skrývá.

Prásk.tv píše:

Jesse Berube
čtěte o tématu lupič na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Plešivec – přehledné sjezdovky pro malé i velké

Krušnohorský Plešivec je moderní ski areál, který nabízí zábavu jak pro dospělé lyžaře, tak pro jejich malé ratolesti. Místní specialitou jsou bezesporu názvy sjezdovek. Všechny totiž nesou ženská jména. Momentálně je v provozu polovina sjezdových tratí i skvěle vybavený dětský park.

Napadení - 2
04.02.
Hledá ho policie

U Hořic zřejmě řádí lupič! Ženám hrozí násilím, krade i stovky

Na Jičínsku zřejmě řádí lupič, který pod pohrůžkou násilí mámí z lidí peníze. V sobotu policie zaznamenala dva takové případy. Po pachateli pátrají desítky policistů včetně psovodů, zatím bezvýsledně.

Vražda
25.01.
hororový případ

Lupiči ji znásilnili před manželem. Ženě snědli orgány, pár umučili!

Brutální mučení manželů, znásilnění, kanibalismus a v neposlední řadě vražda. To vše má mít na svědomí pětice zlodějů, kterou v uplynulých dnech zatkla brazilská policie. Hrozivě zohavená těla obětí našla policie na dvoře za domem. Motivem měly být peníze.

Přepadení benzínky
aktualizováno 18.01.
přepadení pumpy

VIDEO: "Dej sem prachy!" hrozil zloděj s nožem! Pomozte ho chytit

Policie ve čtvrtek zveřejnila video z loupežného přepadení čerpací stanice v Rozhovici na Pardubicku. Pátrá po ozbrojeném muži v kapuci, který nejprve vyhrožoval obsluze nožem a pak si odnesl peníze.

Pobodání
aktualizováno 09.01.
Dal se na útěk

Lupič přepadl poštu v Mělníku! Hrozil nožem, pátrá po něm policie

Ozbrojený muž přepadl pobočku pošty v Mělníku-Mlazicích. Pokladní vyhrožoval nožem, s penězi pak utekl. Policisté po lupiči začali hned pátrat, zatím se ho nepodařilo najít.

Policie pátrá po lupičovi z večerky v Praze
aktualizováno 22.12.
pátrání policie

VIDEO: Statečná pokladní ubránila kasu před zlodějem. Poznáte ho?

Moc si nepomohl lupič, který se pokoušel 20. prosince vykrást prodejnu potravin v ulici Marie Cibulkové v Praze. Kvůli vlastní nešikovnosti však odešel s prázdnou. Přesto mu hrozí až deset let vězení. Poznáte muže na záběrech z bezpečnostních kamer?

Lupič přepadl banku v Praze - 3
17.12.
galerie viděli jste ho?

Přepadení banky v Praze! Lupič měl pistoli, utekl i s penězi. VIDEO

Policie pátrá po lupiči, který v pátek přepadl jednu z bank na Praze 3. Úřednici vyhrožoval pistolí, žena mu ze strachu o život dala desítky tisíc korun.

Pobodání - ilustrační foto
07.12.
Drama v herně

Lupič chytil barmanku pod krkem a hrozil jí nožem. Stejně neuspěl

S prázdnou odešel ve středu v noci z herny v Jindřichově Hradci lupič, který se snažil z barmanky násilím vymámit tržbu. Když mu žena řekla, že jsou všude kamery, lekl se a utekl. Policisté ho ovšem dopadli velmi rychle.