Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pobodání - ilustrační foto
07.12.
Drama v herně

Lupič chytil barmanku pod krkem a hrozil jí nožem. Stejně neuspěl

S prázdnou odešel ve středu v noci z herny v Jindřichově Hradci lupič, který se snažil z barmanky násilím vymámit tržbu. Když mu žena řekla, že jsou všude kamery, lekl se a utekl. Policisté ho ovšem dopadli velmi rychle.

Autobusy
18.09.
škoda 75 tisíc korun

Muž zaútočil vidličkou na autobus! Řidič zabránil tragédii

Škodu nejméně 75 tisíc korun způsobil v neděli v noci muž ( 37) v Jindřichově Hradci. Na projíždějící autobus hodil jídelní vidličku. Vše se naštěstí obešlo bez zranění.

Na děti ze školky spadl vzrostlý strom
aktualizováno 29.06.
vážná nehoda

Na děti ze školky spadl vzrostlý strom. Dvě jsou ve vážném stavu

Vážná nehoda se stala ve čtvrtek dopoledne v Českém Rudolci na Jindřichohradecku. Na skupinku dětí z mateřské školy spadl strom. Dvě skončily s velmi vážnými zraněními v nemocnici.

Obchodní sdělení

Plešivec – přehledné sjezdovky pro malé i velké

Krušnohorský Plešivec je moderní ski areál, který nabízí zábavu jak pro dospělé lyžaře, tak pro jejich malé ratolesti. Místní specialitou jsou bezesporu názvy sjezdovek. Všechny totiž nesou ženská jména. Momentálně je v provozu polovina sjezdových tratí i skvěle vybavený dětský park.

Podpis
03.10.
Pořádný šok

Seniorka nechtěně kandiduje ve volbách! Stačil jediný podpis!

Obrovský šok zažila v těchto dnech třiašedesátiletá seniorka z Jindřichova Hradce. Při pročítání volebních lístků totiž zjistila, že kandiduje za jednu ze stran. Stačil jediný podpis.

Srážka vlaků u Chválkova na Jindřichohradecku
aktualizováno 30.08.
nehoda na trati

Srážka vlaků u Chválkova na Jindřichohradecku! 7 zraněných

U Chválkova na Jindřichohradecku se srazily dva osobní vlaky. Podle prvních informací se zranilo sedm lidí. Příčiny nehody vyšetřuje Drážní inspekce.

Parašutista. Ilustrační foto.
aktualizováno 20.08.
pád z výšky

Parašutistu v Jindřichově Hradci zradily padáky! Teď bojuje o život

Parašutista (19) skákal s padákem na přesnost na letišti v Jindřichově Hradci, při seskoku se mu ale do sebe zamotal hlavní a záložní padák. S vážnými zraněními byl převezen do nemocnice v Českých Budějovicích.

Disco
aktualizováno 14.08.
Divoká noc

Ženy se popraly na diskotéce. Jedna pak útočila i na policisty

Po pořádně divokém pátečním mejdanu přišlo druhý den hodně bolestivé vystřízlivění - alespoň pro ženu z Jindřichova Hradce. Té totiž alkohol přidal na agresivitě, kterou si vybila nejen na jiné návštěvnici klubu, ale i na policistech.

Zavražděný bezdomovec
17.06.
policejní pátrání

Další surově ubitý bezdomovec! Pomozte najít jeho vraha!

Surovou vraždu místního bezdomovce už necelý měsíc objasňují policisté z Jindřichova Hradce. Našli ho ubitého ve zpustlém skladu na nádraží. Teď policie hledá svědky, kteří by mohli popsat, s kým se muž několik dní před smrtí zdržoval.

Pátrání - PRAGROVÁ IVANA
aktualizováno 15.06.
Pomozte ji najít

Policie pátrá po 16leté Ivaně! Zmizela už před třemi týdny

Už tři týdny pátrají policisté po 16leté Ivaně Pragrové z Jindřichova Hradce. Dívka odešla na konci května z domu a už se nevrátila. Naposledy ji viděli v Dačicích a Jemnici.

Porod v autě - 13
aktualizováno 10.06.
audio tatínek hrdina

Roman odrodil dítě v autě, radil mu jen dispečer! Poslechněte si to

Čekali už druhé dítě, takže věděli, do čeho jdou. Přesto je příchod druhého potomka na svět překvapil. Nestihli totiž dojet do nemocnice a manžel se musel zhostit role porodníka sám.