Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Dětské hřiště
aktualizováno 24.04.
nebezpečná past

Na hřišti někdo uvázal lanko. Dívce (5) málem uřízlo hlavu!

Zraněním krku a rozbitou hlavou skončila pro dívku (5) hra na dětském hřišti v Jindřichově Hradci. Nevšimla si, že tam někdo mezi dva sloupky těsně nad zemí natáhl lanko a narazila do něj. Jestli šlo o klukovinu nebo záměr dětem ublížit, vyšetřuje policie.

Autobus společnosti ICOM Transport
aktualizováno 12.03.
Majlant v tašce

Hrdina z autobusu: Řidič našel v tašce balík, peníze hned vrátil!

Pořádné překvapení čekalo na přelomu února a března na řidiče autobusu, který jezdí na trase Jindřichův Hradec - Slavonice. Mezi sedadly totiž objevil zapadlou igelitku, ve které bylo skoro dvě stě tisíc korun!

Znásilněná holčička
aktualizováno 09.03.
jindřichův hradec

Za sex s holčičkou skončil v cele! Známý ji měl znásilňovat pět let

Policisté v Jindřichově Hradci dopadli muže, který měl pět let zneužívat nezletilou dívku přímo v jejich domě. Už je obviněný a momentálně ho drží v policejní cele. Pravděpodobně skončí ve vazbě.

Obchodní sdělení

4 rady v péči o pokožku pro děti i dospělé

Lidské tělo se během života vyvíjí. Největší změny jsou patrné u dětí, které se mění doslova mrknutím oka. Ale i na dospělé kůži zaznamenáváme změny na pokožce dané nejen věkem.

Pobodání - ilustrační foto
07.12.
Drama v herně

Lupič chytil barmanku pod krkem a hrozil jí nožem. Stejně neuspěl

S prázdnou odešel ve středu v noci z herny v Jindřichově Hradci lupič, který se snažil z barmanky násilím vymámit tržbu. Když mu žena řekla, že jsou všude kamery, lekl se a utekl. Policisté ho ovšem dopadli velmi rychle.

Autobusy
18.09.
škoda 75 tisíc korun

Muž zaútočil vidličkou na autobus! Řidič zabránil tragédii

Škodu nejméně 75 tisíc korun způsobil v neděli v noci muž ( 37) v Jindřichově Hradci. Na projíždějící autobus hodil jídelní vidličku. Vše se naštěstí obešlo bez zranění.

Na děti ze školky spadl vzrostlý strom
aktualizováno 29.06.
vážná nehoda

Na děti ze školky spadl vzrostlý strom. Dvě jsou ve vážném stavu

Vážná nehoda se stala ve čtvrtek dopoledne v Českém Rudolci na Jindřichohradecku. Na skupinku dětí z mateřské školy spadl strom. Dvě skončily s velmi vážnými zraněními v nemocnici.

Podpis
03.10.
Pořádný šok

Seniorka nechtěně kandiduje ve volbách! Stačil jediný podpis!

Obrovský šok zažila v těchto dnech třiašedesátiletá seniorka z Jindřichova Hradce. Při pročítání volebních lístků totiž zjistila, že kandiduje za jednu ze stran. Stačil jediný podpis.

Srážka vlaků u Chválkova na Jindřichohradecku
aktualizováno 30.08.
nehoda na trati

Srážka vlaků u Chválkova na Jindřichohradecku! 7 zraněných

U Chválkova na Jindřichohradecku se srazily dva osobní vlaky. Podle prvních informací se zranilo sedm lidí. Příčiny nehody vyšetřuje Drážní inspekce.

Parašutista. Ilustrační foto.
aktualizováno 20.08.
pád z výšky

Parašutistu v Jindřichově Hradci zradily padáky! Teď bojuje o život

Parašutista (19) skákal s padákem na přesnost na letišti v Jindřichově Hradci, při seskoku se mu ale do sebe zamotal hlavní a záložní padák. S vážnými zraněními byl převezen do nemocnice v Českých Budějovicích.

Disco
aktualizováno 14.08.
Divoká noc

Ženy se popraly na diskotéce. Jedna pak útočila i na policisty

Po pořádně divokém pátečním mejdanu přišlo druhý den hodně bolestivé vystřízlivění - alespoň pro ženu z Jindřichova Hradce. Té totiž alkohol přidal na agresivitě, kterou si vybila nejen na jiné návštěvnici klubu, ale i na policistech.