Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Hasiči zasahovali u nehody na dálnici D5
aktualizováno 13.02.
dlouhá kolona

Provoz na D5 se zcela zastavil, z kamionu unikla chemická látka

Provoz na dálnici D5 se v úterý krátce před polednem zcela zastavil, když se po nehodě na 27. kilometru z kamionu vysypal náklad. Policisté dálnici uzavřeli v obou směrech, odstraňování následků nehody trvalo dlouhé hodiny.

Nehoda na dálnici D5 - 4
02.02.
2 zranění

Kamion smetl na D5 auto silničářů. Na jednoho z nich spadl kontejner

Těžká nehoda omezila před polednem provoz na dálnici D5. Nákladní auto smetlo stojící vozidlo Střediska správy a údržby dálnic (SSÚD). Z něj odletěl kontejner, který částečně zavalil jednoho ze silničářů. Toho do nemocnice převezl vrtulník.

Nehoda kamionu
03.10.
Má co skrývat?

Kamion skončil v příkopu. Řidič nenadýchal, test na drogy odmítl

Řidič kamionu dnes ráno havaroval na hlavním silničním tahu mezi Prahou a Karlovými Vary. Policisté mají podezření, že pětatřicetiletý šofér řídil pod vlivem drog. Odmítl totiž test, který by toto podezření vyloučil.

Obchodní sdělení

Herlíkovice – ze Žalého po hranách

Herlíkovice jsou dobře dostupným krkonošským střediskem, jehož dvě nástupní místa se nacházejí doslova u hlavní silnice. Zatímco sjezdovky Herlíkovic by svým převýšením a sportovním charakterem měly zaujmout ostřejší jezdce, modré přehledné tratě Bubákova zas oslovují rodiny s dětmi.

Kolona na dálnici D1 - ilustrační foto
aktualizováno 08.06.
hromadná nehoda

Hromadná nehoda uzavřela ráno dálnici D1 ve směru na Brno

Dálnici D1 ve směru na Brno ve čtvrtek ráno uzavřely hned dvě nehody. Na 137. kilometru se při hromadné nehodě srazila dvě nákladní auta s osobákem. Policie kvůli vyprošťování komunikaci úplně uzavřela. Kolona se vytvořila až na 131. kilometr, kde jízdní pruh blokoval náklaďák ve svodidlech, kvůli vyprošťování byl také uzavřen pravý jízdní pruh. Kolona se tvořila také na dálnici D8 ve směru na Prahu kvůli nehodě kamionu, z kterého následně vytékaly chemikálie.

Nehoda nákladních vozidel u Prahy - 5
aktualizováno 25.05.
Vážné nehody

Dálnici D1 u Prahy a na Vysočině zablokovaly nehody kamionů

Vážným zraněním řidiče kamionu skončila dopolední nehoda tří náklaďáků na 132. kilometru nejvytíženější české dálnice. Dálnice byla ve směru na Brno přibližně hodinu uzavřena, na místě je stále provoz veden jen jedním pruhem a vytvořila se desetikilometrová kolona. K vážné nehodě došlo také před Prahou.

Nehoda kamionu a dodávky na D5
aktualizováno 14.04.
Nehody na D1

D1 blokovaly ve směru na Brno nehody, auta stála dlouhé hodiny

Hlavní dopravní tepna v České republice, dálnice D1, byla mezi Prahou a Brnem částečně uzavřena. Na 164. km ve směru na Brno se srazily dva kamiony. Směr na Brno byl zcela neprůjezdný, ve směru na Prahu je uzavřený levý jízdný pruh. Auta v kolonách stály od 9 hodiny, nehoda byla odstraněna až kolem 14 hodiny. Doprava kolabovala i na okolních silnicích.

Nehoda kamionu u Slaného - 1
aktualizováno 10.04.
Nehoda u Slaného

Vážná nehoda! Kamion se převrátil na střechu a začal hořet

Nehoda kamionu zablokovala v pondělí ráno silnici I/16 u Slaného. Kamion vezoucí kontejner s bavlnou se na rovném úseku převrátil na střechu a začal hořet. Řidič vyvázl z těžké nehody jen s lehčím zraněním.

Nehoda
06.03.
Tragická nehoda

Kamion přehlédl odbočující vůz, jedna žena zemřela, 5 zraněných

Vážná dopravní nehoda zastavila v pondělí po poledni provoz na hlavním silničním tahu od Hradce Králové do Polska. Řidič kamionu přehlédl odbočující vůz, zezadu do něj narazil a postrčil jej do protisměru, kde do něj narazilo další auto. Starší žena zemřela, dalších pět lidí se zranilo.

Nehoda kamionů u Moravské Třebové - 5
aktualizováno 03.03.
Čelní srážka kamionů

Nehoda na Moravě: Z kabin zbyl jen šrot, řidiči zázrakem přežili

K vážné dopravní nehodě došlo v noci na obchvatu Moravské Třebové. Po půl čtvrté se na vytížené silnici I/35 čelně srazily dva kamiony. Řidiči ve zdemolovaných kabinách jako zázrakem utrpěli jen lehčí zranění. Silnice byla ale celé dopoledne uzavřena a auta musela jezdit přes město.

Havarovaný kamion na D6
15.02.
Skončil v lese

Tragická nehoda u Drážďan: Zemřel český řidič kamionu

Český řidič kamionu zemřel ve úterý odpoledne po nehodě na německé dálnici A13 mezi Drážďanami a Berlínem. Jeho kamion sjel z dálnice a skončil v lese. Řidiče z kabiny museli vyprostit hasiči. Jednapadesátiletý šofér zemřel po převozu do nemocnice.