Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Komplikace na dálnici D1 - 2
aktualizováno 20.12.
Dopravní komplikace

Dálnice D1 opět stojí. Před Humpolcem je dlouhá kolona

Opravovaný úsek dálnice D1 mezi Humpolcem a Větrným Jeníkovem opět komplikuje dopravu. Kvůli posouvání svodidel je provoz sveden do jednoho pruhu. Na dálnici se ve směru od Prahy utvořila desetikilometrová kolona. Další komplikace na Jihlavsku ráno způsobila nehoda tří kamionů na silnici I/38.

Nehoda kamionu na D1 - 3
aktualizováno 02.08.
Nehoda na D1

Nehoda 3 kamionů zablokovala dálnici D1. Tvořily se kolony

Dnes krátce po osmé hodině ranní zablokovala dálnici D1 na 18,5 kilometru ve směru do Prahy nehoda 3 kamionů. Ve směru na Prahu se tvořila několikakilometrové kolona.

Nákladní vůz po srážce s motorkou shořel - 2
21.06.
Tragická srážka

Motorkář zemřel po srážce s náklaďákem. Ten pohltily plameny

Smrtí motorkáře skončila srážka s kamionem na silnici I/46 v serpentinách za Šternberkem. Kamion převážel klády. Od motorky vzplála kabina tahače a od ní i část nákladu. Hasiči požár dostali pod kontrolu. Řidič náklaďáku včas z kabiny unikl.

Obchodní sdělení

Odhodlejte se a začněte zdravěji každý den

Rozhodli jste se začátkem roku pro změnu životního stylu? Odstartujte zdravěji každý den s Albertem.

Tragická nehoda u Slaného - 2
aktualizováno 14.06.
Jeden mrtvý

Tragická nehoda u Slaného! Cisterna se srazila s dodávkou

Tragická dopravní nehoda uzavřela ve čtvrtek ráno silnici I/7 z Prahy do Chomutova. U Slaného se okolo páté hodiny ráno srazila cisterna s dodávkou. Řidič kamionu na místě zemřel. Vážně zraněného řidiče dodávky převezl do nemocnice vrtulník.

Nehoda na Chrudimsku
23.05.
Tragická nehoda

Kamion zezadu smetl felicii. Řidička (†48) na místě zemřela

K tragické nehodě došlo ve středu vpodvečer na silnici I. třídy číslo 17 na Chrudimsku. Do modré Felicie narazil zezadu nákladní vůz. Řidičku osobního auta se záchranáři snažili 45 minut oživovat. Záchranářský vrtulník nakonec odlétal prázdný, ženu se zachránit nepodařilo.

Hasiči zasahovali u nehody na dálnici D5
aktualizováno 13.02.
dlouhá kolona

Provoz na D5 se zcela zastavil, z kamionu unikla chemická látka

Provoz na dálnici D5 se v úterý krátce před polednem zcela zastavil, když se po nehodě na 27. kilometru z kamionu vysypal náklad. Policisté dálnici uzavřeli v obou směrech, odstraňování následků nehody trvalo dlouhé hodiny.

Nehoda na dálnici D5 - 4
02.02.
2 zranění

Kamion smetl na D5 auto silničářů. Na jednoho z nich spadl kontejner

Těžká nehoda omezila před polednem provoz na dálnici D5. Nákladní auto smetlo stojící vozidlo Střediska správy a údržby dálnic (SSÚD). Z něj odletěl kontejner, který částečně zavalil jednoho ze silničářů. Toho do nemocnice převezl vrtulník.

Nehoda kamionu
03.10.
Má co skrývat?

Kamion skončil v příkopu. Řidič nenadýchal, test na drogy odmítl

Řidič kamionu dnes ráno havaroval na hlavním silničním tahu mezi Prahou a Karlovými Vary. Policisté mají podezření, že pětatřicetiletý šofér řídil pod vlivem drog. Odmítl totiž test, který by toto podezření vyloučil.

Kolona na dálnici D1 - ilustrační foto
aktualizováno 08.06.
hromadná nehoda

Hromadná nehoda uzavřela ráno dálnici D1 ve směru na Brno

Dálnici D1 ve směru na Brno ve čtvrtek ráno uzavřely hned dvě nehody. Na 137. kilometru se při hromadné nehodě srazila dvě nákladní auta s osobákem. Policie kvůli vyprošťování komunikaci úplně uzavřela. Kolona se vytvořila až na 131. kilometr, kde jízdní pruh blokoval náklaďák ve svodidlech, kvůli vyprošťování byl také uzavřen pravý jízdní pruh. Kolona se tvořila také na dálnici D8 ve směru na Prahu kvůli nehodě kamionu, z kterého následně vytékaly chemikálie.

Nehoda nákladních vozidel u Prahy - 5
aktualizováno 25.05.
Vážné nehody

Dálnici D1 u Prahy a na Vysočině zablokovaly nehody kamionů

Vážným zraněním řidiče kamionu skončila dopolední nehoda tří náklaďáků na 132. kilometru nejvytíženější české dálnice. Dálnice byla ve směru na Brno přibližně hodinu uzavřena, na místě je stále provoz veden jen jedním pruhem a vytvořila se desetikilometrová kolona. K vážné nehodě došlo také před Prahou.