Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Emotivní zpověď

"Vše, pro co jsem žila, už není!" Ženě při nehodě zemřel přítel i syn

Utrpení, které si málokdo dokáže přestavit, teď prožívá žena z Litoměřicka. Při nehodě u Brozan nad Ohří jí zemřel přítel i sedmiletý syn. Všechno je o to smutnější, že muž boural na své narozeniny.

Tragická nehoda na Litoměřicku
Aktualizováno 17.7. 2017 13:58
smutný konec

Chlapeček (7), který po nehodě bojoval o život, umřel v nemocnici

Příběh sedmiletého chlapečka, který se v neděli vážně zranil při dopravní nehodě na Litoměřicku, má smutný konec. Záchranářům se ho nepodařilo zachránit, zemřel po převozu do nemocnice.

Nehoda u Bakova nad Jizerou - 2
Aktualizováno 16.7. 2017 13:48
Smrtelné nehody

Náraz do stromu nepřežili dva lidé, muž i dítě bojují o život!

Neděle začala na českých silnicích tragicky. Třicetiletý řidič na Litoměřicku vyjel mimo silnici a narazil do stromu. Sám nehodu nepřežil, v autě navíc zůstal zaklíněný osmiletý chlapec. Do stromu narazil i řidič u Bakova nad Jizerou na Mladoboleslavsku. Jeho spolujezdkyně zemřela, muž skončil s vážným zraněním v nemocnici.

Obchodní sdělení

166 milionů korun uspořených za elektřinu

Tolik ročně ušetří Bohemia Energy svým zákazníkům díky milionu rozdaných LED žárovek.

Bohunka a Míša zmizely
Aktualizováno 1.6. 2017 13:38
záhadné zmizení

Na severu Čech se ztrácí dívky! Bohunku a Míšu hledají už týdny

Ani po třech týdnech se nepodařilo severočeské policii vypátrat dvojici nezletilých dívek, které se nezávisle na sobě ztratily začátkem května. 15-ti letá Bohuslava Valentová zmizela beze stopy ve Varnsdorfu na Děčínsku. O rok starší Michaela Kopecká se ztratila na Litoměřicku.

Bolestivé ztráty

Erika pláče: Kamarádku zabilo auto v Anglii a teď další přejel vlak

Obrovský smutek teď prožívají přátelé a rodina dvou dívek, které srazil vlak na Litoměřicku. Mezi nimi je i Erika, která se musí vyrovnávat už s druhou ztrátou za několik měsíců. Přátelila se totiž i se Žanetou, kterou v Anglii srazilo auto. Ze ztráty kamarádek se vyznala na sociálních sítích.

Muže kousla Zápřednice jedovatá
Aktualizováno 11.4. 2017 20:55
Zápřednice

Muže u Litoměřic kousl jedovatý pavouk, ochrnula mu ruka

Ve velké drama se v pondělí pozdě odpoledne změnila oprava auta v Podsedicích na Litoměřicku. Františka Raucha totiž do prstu kousl jedovatý pavouk - zápřednice.

Únosce Jany a Dana
Aktualizováno 13.3. 2017 17:00
rozhovor obžalovali ho

'Neodpustím mu!' říká matka Dana o únosci z garáže! Hrozí mu 12 let

Státní zastupitelství obžalovalo Zdeňka H., který loni unesl a věznil v garáži dvě nezletilé děti z Litoměřicka. Muži nyní hrozí až 12 let vězení. Rodina Daniela cítí úlevu, to, že Zdeněk H. skončí u soudu, prý ale čekala.

Rozsudek

Marcela pohodila dítě na poli, soud ji ale příliš nepotrestal

Ústecký krajský soud vynesl rozsudek nad Marcelou B., která loni v březnu porodila zdravého chlapečka, dítě dala do igelitky a pohodila na poli.

Matka vražedkyně ze Štětí
Aktualizováno 16.1. 2017 14:07
Zbytečná smrt

Krkavčí matka zabila novorozeně. U soudu se schovávala do bundy

Osmadvacetiletá matka, která podle obžaloby po utajovaném porodu zavraždila svého novorozeného syna a jeho tělíčko pohodila na poli, stanula před soudem. Případ se stal loni v dubnu ve Štětí na Litoměřicku. Ženě, která vychovává dvě děti, hrozí až doživotní vězení.

Garáž, kde únosce držel Janu a Dana
Aktualizováno 14.12. 2016 21:43
Únos Jany a Dana

Policie prý nepochybila! Šokující závěry vyšetřování únosu dětí

Pracovníci odboru vnitřní kontrolu Krajského ředitelství policie Ústeckého kraje i Policejního prezidia už prověřili postup policistů, kteří pátrali po unesených školácích Janě a Danovi. Ty na konci léta věznil pedofil v garáži v Litoměřicích, vypátrali je samotní rodiče. Policisté přesto tvrdí, že nepochybili.