Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Kate a Meghan
10.01.
Královská rodina

Meghan ukázala bříško. Je těhotná i Kate? Sázkaři mají jasno!

Manželka prince Harryho Meghan ukázala na veřejnosti své těhotenské bříško. Kdy má Meghan termín, královský palác nezveřejnil. Britové mezitím spekulují, že čtvrtého potomka čeká také její švagrová, manželka prince Williama Kate. Sázkaři výrazně stlačili kurzy na to, jestli je Kate znovu těhotná.

Kate a Meghan
aktualizováno 04.01.
Nepříjemná konverzace

Důvod hádky Kate a Meghan odhalen. Řekly si to narovinu!

Britské vévodkyně Meghan a Kate už se podle zdroje amerických médií usmířily. Měly si vážně promluvit o Vánocích, které trávily společně. Kate měla dokonce švagrové narovinu říct, co jí vadí.

Vánoční přání královské rodiny - 2
aktualizováno 15.12.
Je to fáma?

Kate čeká čtvrté dítě, šokovala Brity zpráva! Rodina promluvila

Americká média přišla s tvrzením, že vévodkyně Kate čeká už čtvrtého potomka. Měla otěhotnět jen osm měsíců po narození prince Louise. Reagovat na zvěsti už musel i Kensingtonský palác.

Prásk.tv píše:

Kate Middleton - 2
čtěte o tématu vévodkyně Kate na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sedíte na zdravé židli?

Patříte mezi ty, které trápí bolesti zad způsobené prosezenými hodinami za pracovním stolem? Řešení je snadné, pořiďte si správnou židli, která Vás bolestí zad zbaví.

Kate a William se pohádali na veřejnosti
03.12.
Hra na párty

Kate byla na večírku s Williamovou ex. Jediná věta ji rozzuřila

Britská vévodkyně Kate sice vypadá jako něžná dáma, dokáže se ale pořádně rozčílit. Tak tomu bylo také na večírku, kterého se účastnila i bývalá přítelkyně prince Williama. Kate i Williama prý rozpálila doběla.

Princové William a Harry s manželkami Kate a Meghan
02.12.
Vánoce se blíží

V královské rodině mají při výběru dárků opravdu smysl pro humor

Umělá přítelkyně pro prince, zpívající křeček pro královnu. Jak probíhají Vánoce v královské rodině a čím se její členové obdarovávají? Na svátky se letos připojí i Meghanina matka.

Princ George, princezan Diana
28.11.
Vánoce v královské rodině

George zdědil po Dianě hodně divný zlozvyk. Rodiče se mu smějí

Fanoušci královské rodiny zbožňují děti vévody a vévodkyně z Cambridge. Jejich fotografie a portréty jsou u lidí velmi oblíbené. Například princ George, který nedávno oslavil páté narozeniny, si Brity získal. Všichni ho považují za roztomilého chlapečka s okouzlujícím úsměvem. Teď se však ukázalo, že malý princ umí zlobit, a to hlavně o Vánocích. Vlastnost zdědil po své babičce, princezně Dianě.

Kate a její kabelky
aktualizováno 25.11.
Samé nezbytnosti

Tajemství kabelky vévodkyně Kate odhaleno. Má tam tyto čtyři věci

Vévodkyně Kate svůj outfit téměř vždy doplní malou kabelkou. V psaníčku podle odborníků na královskou rodinu nosí jen ty nejpotřebnější věci. Podle nejnovější biografie jsou pouze čtyři.

Princ Charles slaví 70
15.11.
královská oslava

Princ Charles slavil sedmdesátiny! Williamovy děti zůstaly doma

Party u příležitosti sedmdesátých narozenin prince Charlese uspořádala sama královna Alžběta II. Jejímu nejstaršímu synovi a přímému následníkovi trůnu přijelo popřát spoustu významných hostů.

Pippa Middleton
aktualizováno 16.10.
Radost v Británii

Královská rodina se raduje! Sestra vévodkyně Kate porodila

Zpráva, na kterou čekala celá Británie, je tady. Sestra vévodkyně Kate Pippa Middleton porodila svého prvního potomka. Je to holčička nebo chlapeček?

Nové oficiální fotografie královské rodiny - 2
18.09.
Bezpečnost rodiny

Tajné přezdívky královské rodiny odhaleny. Kdo je Daphne a Danny?

Jména členů britské královské rodiny zná snad každý. Pro jejich bezpečnost jsou však využívané tajné kódy. Princ William se tak může jmenovat Danny Collins a jeho žena vévodkyně Kate Daphne Clark. V královské rodině se také využívají přezdívky. Královna Alžběta II. je oslovována jako Gary.