Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Princezna Charlotte a princ Louis
aktualizováno 06.05.
Kde je George?

PRVNÍ FOTKY: Kate ukázala, jak Charlotte přivítala prince Louise

Vévodkyně Kate se pochlubila prvními fotografiemi prince Louise, kterého porodila minulý týden. Na jednom ze snímků, které zveřejnil Kensingtonský palác, Louise líbá na čelo jeho sestřička Charlotte, která v týdnu oslavila třetí narozeniny. Na snímcích ale chybí nejstarší potomek prince Williama a Kate, princ George.

Královna Alžběta II. a princ Louis
29.04.
Hezké gesto

Novorozený princ vůbec neměl být princ! Královna změnila pravidla

Třetí potomek prince Williama a vévodkyně Kate plní přední strany deníků po celém světě už od narození. Královská rodina oznámila, že bude znám jako princ Louis. Titul princ mu přitom vůbec neměl patřit. Jeho prababička královna Alžběta II. ale změnila nařízení.

Kate a William se radují z třetího potomka - 5
aktualizováno 27.04.
Louis Arthur Charles

Odhalili tajemství jmen malého prince! Každé má zvláštní význam

Louis Arthur Charles. Tak zní jméno třetího potomka prince Williama a vévodkyně Kate, na které celý svět čekal čtyři dny. Každé z jmen má přitom vlastní význam a královští rodiče jimi vzdávají hold svým předkům.

Prásk.tv píše:

Kate Middleton - 1
čtěte o tématu vévodkyně Kate na Prásk.tv
Obchodní sdělení

JUBILEJNÍ 5.ROČNÍK AUTOMOBILOVÉ SLAVNOSTI LEGENDY PŘIVÍTÁ NOVĚ VÝSTAVIŠTĚ PRAHA

Ojedinělá automobilová slavnost LEGENDY vstoupí v letošním roce do svého 5. jubilejního ročníku.

Kate a William se radují z třetího potomka - 4
aktualizováno 27.04.
Malý princ

A je to venku! Kate a William zveřejnili jméno třetího potomka

Třetí potomek prince Williama a vévodkyně Kate se jmenuje Louis Arthur Charles. Na twitteru to oznámil Kensingtonský palác, kde rodina žije. Na odhalení jména čekali lidé od pondělního dopoledne, kdy se princátko narodilo.

Maminky pár hodin po porodu
aktualizováno 26.04.
kritika vévodkyně

České mámy hájí Kate: Má kolem sebe tým lidí, ostatní jí jen závidí!

České maminky nechápou kritiku na adresu vévodkyně Kate, kterou v uplynulých dnech pranýřovala část britských žen. Těm se nelíbilo její vystoupení, když několik hodin po porodu předstoupila nalíčená a v podpatcích s novorozeným synem před novináře. Češky se však většinou Kate zastávají.

Kate a William ukázali druhého syna
25.04.
Princ Albert?

Budou se princi vysmívat? Britové varují Kate před tímto jménem

Co nevidět se svět dozví jméno třetího potomka prince Williama a vévodkyně Kate. Mezi favority, které sázkaři vybírali nejčastěji, je i jméno Albert. Britové ale rodiče malého prince před tímto jménem varují, chlapci by mohlo způsobit celoživotní posměch! Princ Albert se totiž říká i jednomu druhu piercingu penisu!

Maminky pár hodin po porodu
aktualizováno 25.04.
galerie divadlo pro média?

Mámy kritizují Kate: Po porodu to takhle nevypadá, tohle je realita!

Celý svět v pondělí obletěly snímky usměvavé a nalíčené vévodkyně Kate, která v červených šatech a v podpatcích na schodech nemocnice s dítětem v náruči zamávala novinářům. Od porodu přitom v tu chvíli uplynulo teprve sedm hodin. Novopečené maminky po celém světě nechápou, jak je to možné. V reakci tak internet doslova zaplavily snímky, jak vypadaly několik hodin po porodu ony.

Princezna Diana a vévodkyně Kate
24.04.
Představení potomka

Kate dojala Brity. Třetí dítě představila v šatech jako Diana

Britové si všímají, jak to vévodkyni Kate slušelo, když veřejnosti poprvé ukázala svého druhého syna. Vévodkyně zvolila červené šaty s bílým límečkem. Podobně se oblékla i princezna Diana, když světu poprvé ukázala prince Harryho. Není to přitom poprvé, co Kate zvolila nápadně podobné šaty, jaké předtím měla její tchýně.

Vévodkyně Kate s princem Williamem a novorozeným synem
24.04.
Hloupé vzkazy

Odporné útoky na Kate a Williama: Gratulujeme k dalšímu parazitovi!

Velká Británie slaví narození dalšího člena královské rodiny. Ne všichni ale princi Williamovi a jeho manželce Kate přírůstek do rodiny přejí. Královská rodina se stala terčem nenávistných komentářů, v nichž diskutující malého prince označují za "malého parazita".

Kate a William se radují z třetího potomka - 4
aktualizováno 24.04.
Čekání na jméno

Proč Kate a William tají jméno dítěte? Sázkaři už mají jasno!

Velká Británie už od pondělního rána oslavuje příchod nového princátka. Jeho jméno ale zůstává záhadou, královská rodina ho zatím neprozradila. V případě George i Charlotte zveřejnili Kate a William jejich jména dva dny po narození.