Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Grilování
29.06.
základní rady

Grilovací sezóna je tu! S těmito tipy vám to půjde skoro samo

Grilovací sezóna je tu a rozhodně není třeba se přípravy pokrmů touto cestou bát. Navíc stačí dodržovat několik jednoduchých tipů a z grilování se stane jednoduchá a velmi příjemná záležitost.

Miloš Zeman - 1
aktualizováno 17.05.
Zásadní krok

Senátoři chtějí Zemana obžalovat z velezrady. Chystají podklady

Senátoři z klubu Starostů a nezávislých (STAN) se rozhodli zahájit přípravu materiálů, které by měly vést k ústavní žalobě z velezrady na prezidenta Miloše Zemana.

Přípravy na královskou svatbu
aktualizováno 19.04.
přípravy vrcholí

Šílenství ve Windsoru! Lidé blázní kvůli královské svatbě. GALERIE

Přesně za měsíc vypukne královská svatba a vše musí být dokonalé - obchody natřené, cesty zpevněné a ulice čisté a dekorativně sladěné. I proto se v těchto dnech hemží Windsor pracovníky, kteří město připravují na příjezd asi sta tisíce lidí. Nic se nesmí podcenit.

Prásk.tv píše:

Domácí úkol
čtěte o tématu příprava na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sezóna alergií v plném proudu - co dělat, aby vám bylo lépe?

Léto je pro někoho krásné období, kdy vše kvete, avšak pro řadu jiných nepříjemné období plné smrkání, slzení, kýchání a dalších nepříjemných projevů alergií. V dnešním článku si povíme něco o tom, jak si můžete letní sezónu užít naplno, i pokud patříte k té druhé skupině.

Nebezpečná vajíčka
29.03.
Pozor na to

Odborníci varují: Vajíčka nemyjte, jinak riskujete zdraví! RADY

Na Velikonoce se na sváteční hostině často sejde celá rodina. Asi poslední, co byste chtěli, by bylo jim ublížit - třeba jídlem, které budete podávat. Lékaři proto vydali doporučení, jak zacházet s potravinami, aby byly zdravotně nezávadné.

Pavel Nárožný
aktualizováno 04.12.
padl rozsudek

Chtěl tetu zabít palcátem! Dostal trest, za další vraždy ho soudí

Za přípravu vraždy své tety v pondělí poslal olomoucký krajský soud Pavla Nárožného (42) z Přerova na 13 let do vězení. U jiného soudu se přitom zodpovídá ještě z vraždy otce a jeho manželky, kteří zmizeli v roce 2009. Těla páru se doposud nenašla.

Eva samková
01.12.

VÍKEND: Eva Samková se připravuje na olympijskou sezónu

Zimní olympijské hry se rychle blíží. Na těch v ruském Soči zazářila Eva Samková. Dobyla tam první české zlato a přitom ji téměř nikdo neznal. Jak je na tom teď?

Policie ve Francii
07.11.
velká akce

Ve Francii a Švýcarsku zatkli 10 lidí kvůli podezření z terorismu

Celkem deseti lidí podezřelých z přípravy teroristických útoků zatkla policie napříč Francií a ve Švýcarsku, uvádí francouzská média. Policie ani prokuratura v Paříži případ komentovat nechtějí.

Zvířata v zoo se připravují na zimu
06.11.
zimní příprava

Zoologické zahrady se připravují na zimu, odchyt plameňáků začal

Zoologické zahrady po celé republice se připravují na zimu a v některých zahradách se z toho stal divácky vděčný rituál. V Ústí stěhovali dvousetkilového aligátora Libora, v Plzni koťata lvů a v Liberci hejno pelikánů.

Policie ČR - ilustrační - 2
aktualizováno 27.10.
Děti ze Strakonic

Únos chlapců z centra plánovali! Hledají je i v okolních státech

Rodiče, kteří v pátek unesli své dva syny ze strakonického dětského centra, měli celou akci pečlivě naplánovanou. Na místě se snažili vyvolat paniku - pravděpodobně použitím dýmovnice spustili požární alarm a v chaosu pak s dětmi utekli. Do pátrání po rodině, která je ze Slovenska a mířila po únosu do Německa, se zapojili také policisté z okolních států.

Ignačák a Sova u soudu
aktualizováno 22.09.
Příprava útoku

Anarchisté chtěli odpálit vlak, tvrdí policie! Soud je zprostil obžaloby

Pět anarchistů zatím nebude potrestáno v souvislosti s kauzou přípravy teroristického útoku na vlak. Pražský městský soud je dnes zprostil obžaloby. Rozsudek není pravomocný, lze se proti němu odvolat.