Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Motorkář bez řidičáku se zabil při předjíždění
aktualizováno 19.10.
tragická nehoda

Kluk (†18) bez řidičáku sedl na motorku, zabil se při předjíždění!

Za jízdu bez řidičáku zaplatil mladý motorkář ze Slovenska nejvyšší cenu. Při předjíždění kamionu narazil do dalšího auta, to ho odhodilo do protisměru, kde ho srazil projíždějící Mercedes. Mladík neměl šanci strašlivou nehodu přežít.

Motorkář překážel pospíchající sanitce
aktualizováno 19.10.
Hrozí mu trest

Motorkář blokoval sanitku jedoucí k pacientovi v bezvědomí! VIDEO

Bezohledně se zachoval řidič motorky, který na silnici mezi Ústím nad Orlicí a Lanškrounem blokoval sanitku jedoucí se zapnutými majáky k pacientovi v bezvědomí. Motorkáři teď hrozí vysoká pokuta u přestupkové komise.

Tragická nehoda u Písku - 2
aktualizováno 28.09.
Tragická nehoda

Motorka a auto se u Písku srazily při předjíždění. Zemřeli dva lidé

Vážná dopravní nehoda zastavila ve středu večer provoz na silnici I/20 mezi Pískem a Českými Budějovicemi. V obci Semice narazila motorka zezadu do osobního vozu. Motorkář i jeho spolujezdkyně na místě zemřeli.

Prásk.tv píše:

Pomsta
čtěte o tématu motorkář na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Tragická nehoda v Navsí
aktualizováno 10.09.
tragická úmrtí

Černý víkend na silnicích! Při vážných nehodách zemřelo 6 lidí

I tento víkend se na silnicích v Česku umíralo. Zemřelo minimálně šest lidí. Tři z toho už v pátek na severu Moravy. Tragicky skončila i sobotní jízda motorkáře na Berounsku a dnes zahynul cyklista na Hodonínsku.

Nehoda na Bruntálsku - 3
01.09.
Tragická nehoda

Mladý motorkář nezvládl zatáčku. Narazil do kamionu a zemřel

Tragická nehoda se stala v pátek dopoledne u obce Majůvka na Opavsku. Mladý řidič tam vyjel ze zatáčky a v protisměru se srazil s kamionem.

Motorkář zemřel v Kosticích - 1
25.08.
smrtelná zranění

Motorkář naboural do domu, stroj začal hořet! Nehodu nepřežil

Tragická nehoda v Kosticích ve čtvrtek na několik hodin zcela uzavřela křižovatku na náměstí Osvobození. Havaroval tu motorkář, jeho stroj po nárazu do domu začal hořet. Náraz nepřežil.

Dopravni nehoda motorky a osobniho vozu - 2
21.08.
Pražský okruh

U Prahy se srazil kamion s motorkářem. Ten na místě zemřel

Vážná dopravní nehoda zablokovala v podvečerních hodinách Pražský okruh. Na křižovatce se Strakonickou ulicí se srazili motorkář a kamion. Záchranáři vyslali na místo i vrtulník, motorkáři ale nedokázali pomoci.

Motorkáři v Brně
aktualizováno 06.08.
Velká cena ČR

V noci rozpoutali motorkáři peklo, odjezd z Brna byl bez problémů

Na Velkou cenu se do Brna sjely desetitisíce fanoušků, kteří se během nedělního odpoledne rozjížděli zpátky do všech koutů Evropy. Noc před závody si tradičně fanoušci v kempech pořádně užili a v kempu na Kývalce rozpoutali opravdové peklo.

Nehoda motorky - ilustrační foto
01.08.
Tragická nehoda

Motorkář sjížděl z Ještědu! Mokrá vozovka se mu stala osudnou

Dvaatřicetiletý řidič nezvládl řízení svého motocyklu a havaroval poblíž obce Hoření Paseky. Svým zraněním na místě podlehl.

Nehoda motorkáře v Těšnovském tunelu
aktualizováno 16.07.
Dramatická honička

Motorkář bez "papírů" ujížděl policii,v tunelu trefil zátaras

Jedním těžkým a dvěma lehčími zraněními skončila v neděli odpoledne v Praze honička policistů s motorkářem. Řidič při pokusu o únik v plné rychlosti narazil do policejního auta, které stálo na konci tunelu jako zátaras.