Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Numeroložka o číslech stran
05.09.
Jaké mají šance?

Strany dostaly čísla do voleb. Numeroložka už ví, kdo vyhraje!

Státní volební komise dnes vylosovala volební čísla pro 31 stran a hnutí, které své kandidáty vyšlou do podzimních voleb do Poslanecké sněmovny. Jaké šance mají strany na zvolení podle těchto čísel? Ptali jsme se numeroložky.

Výhra
12.07.
pohádkové bohatství

Dívka vyhrála v loterii dvakrát za týden! Je z ní milionářka!

Je jí teprve devatenáct let a už je z ní milionářka! Řeč je o Rose Dominguezové z Kalifornie, které se podařilo něco neuvěřitelného - vyhrát prostřednictvím stíracích losů hned dvakrát během jediného týdne. Výherní kuponky přitom nakoupila na dvou různých benzinových pumpách.

Andrej Babiš
aktualizováno 03.08.
To je nápad

Babiš chce zavést účtenkovou loterii! Vyhrajete i za nákup

Účtenka jako výherní los - tak by to v České republice mohlo vypadat už příští rok. Ministr financí totiž plánuje spustit účtenkovou loterii. Z rozpočtu na příští rok Babiš vyčlenil na výhry 65 milionů korun. Opozice ale plán kritizuje, stejně jako celou elektronickou evidenci tržeb.

Prásk.tv píše:

Joemel Panisa - 1
čtěte o tématu los na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NEUVĚŘITELNÉ: 1 SKLENIČKA UNESE TUNY !!!

Každý z nás má doma nápojové sklo, které používá na denní bázi jako něco zcela samozřejmého. Každému z nás se stalo, že taková sklenička praskla nebo spadla a rozbila se. Zejména z těchto osobních zkušeností vnímáme tento druh skla jako něco velmi křehkého a naše chování ke sklu je pak tímto ovlivněno. A je to tak správně !

Los na Brněnsku
13.06.
nečekaná honička

Policisté u Brna naháněli samici losa! Byla tak trochu "pod vlivem"

Na jihu Moravy se v pondělí odehrál velmi netradiční hon. Nebyl přitom ani na jelena, ani na divokého kance, ale na samici losa evropského. Pro policisty, hasiče i ochránce zvířat to byl naprosto nezapomenutelný zážitek.

Losi v zoo
aktualizováno 22.10.
tragický omyl

Blbec roku: Muž ulovil dva losy, pak mu došlo, že je v ZOO!

Lovec zastřelil dva losy, které mu vyčmuchali psi. Teprve potom si uvědomil, že jsou zvířata v ohradě a on je v zoologické zahradě.

Sexuální násilník Timothy Poole
13.12.
Tohle naštve

Chtěl znásilnit chlapečka, teď pedofil vyhrál 66 miliónů korun

Odsouzený sexuální delikvent vyhrál 3 miliony dolarů v loterii na Floridě. Jediný kdo mu výhru přeje, je jeho přítel a matka. Loterijní společnost dává od zvrhlíka ruce pryč.

Česká pošta (ilustrační foto).
18.08.
Štěstí se usmálo

Obří klika! Pošťačka setřela poškozený los a vyhrála milion!

Paní Mirka už nějakou dobu pracuje na poštovní přepážce. Není proto divu, že jí denně projde rukama spousta výherních losů, které si sem tam někdo koupí. Teď má ovšem důvod k radosti ona sama.

Los
aktualizováno 14.07.
fotogalerie Bizarní nehoda

ŠÍLENÁ SRÁŽKA: Los po nehodě skončil uvnitř auta!

Kam se hrabou komplikace způsobené srážkou auta se srnkou! Podle fotek, které nyní kolují Facebookem, lze soudit, že to může být pouhá drobnost.