Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Potkan v polévce
12.09.
otřesný zážitek

Žena našla v polévce potkana. Nabídli jí šokující kompenzaci

Pořádný šok zažila skupinka lidí, která si zašla na společnou večeři v čínském městě Weifang. Těhotná žena našla v polévce uvařeného potkana. To je ale nic proti tomu, jakou kompenzaci jim nabídl majitel.

Potkan
04.04.
rozsáhlá deratizace

Potkani se přes zimu přemnožili, ve městech začíná plošné hubení

V řadě větších měst začala plošná deratizace potkanů. Ti se i díky mírné zimě nebývale přemnožili. Například v Českých Budějovicích připadá na jednoho obyvatele až pět potkanů, ve městě se kvůli tomu položí přes 300 kilogramů návnad.

VÍKEND: Přítulní hlodavci odhalují nebezpečné miny
aktualizováno 22.03.

VÍKEND: Přítulní hlodavci odhalují nebezpečné miny

Špičkovými odborníky v odhalování zakopaných min jsou potkani a krysy. Podívejte se, jak se dají tito hlodavci vycvičit.

Prásk.tv píše:

Potkan ukradl pizzu
čtěte o tématu potkan na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Nové vozy zdražují, do cen ojetin se to zatím nepromítá

Autobazary hlásí za měsíc leden rekordní prodeje. V povánočním období to nebývá zrovna obvyklé, protože lidé se většinou „zotavují“ z finančně náročného prosince a nákup vozu odkládají až na první jarní měsíce.

Podivné kreatury
19.01.
foto uvnitř Co to je?!

Hlava kočky, tělo potkana: Ve spíži našli hrůzostrašné kreatury!

Velmi prapodivné tvory vydávající strašidelné zvuky našla ve spíži jedna rodina z jihoafrického Rustenbergu. Kreatury s hlavou kočky a tělem potkana je vyděsily k smrti, na jejich likvidaci proto zavolali kněze. Místní ochránci zvířat ale tento čin tvrdě odsoudili.

Potkani v toaletě
aktualizováno 19.08.
nebezpečí z hlubin

Sedl si na toaletu a slyšel šramot. Co vylezlo z mísy, ho šokovalo

Myslíte si, že když jste doma na toaletě, je to jedno z nejbezpečnějších míst ve vašem světě? Tak to je velký omyl! V odpadních rourách číhá nebezpečí!

Krysa
07.11.
krysy útočí

Nemocnici zaplavilo 70 000 krys! Koušou i pacienty

Vládní nemocnice v centrální části Indie se snaží zbavit desítek tisíc krys, které se prohánějí v jejích prostorách. Deratizátoři už v nemocnici v indickém státě Madhjapradéš vyhubili více než 2500 krys, ale zdá se, že hlodavců nijak viditelně neubylo.

Potkan v metru
11.04.
nebezpečný hlodavec

Co způsobí jeden potkan v metru? Paniku natočili lidé na mobily! VIDEO

Potkani jsou všude. A obzvlášť v oblibě mají tmavá místa, jakým je metro. Lidi ve vagónu jeden takový cestou do práce pěkně vyděsil, s křikem vyskakovali na sedačky