Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Vosa
06.09.
nebezpečný hmyz

Vosa zavinila dopravní nehodu! Způsobila škodu 120 tisíc korun

Hmyz není jen nepříjemným společníkem, ale může být také hodně nebezpečný. A to zvláště tehdy, když vás obtěžuje při řízení. Podobnou zkušenost má i řidič z Rožmitálu pod Třemšínem, tam jeho potyčka s vosou skončila nehodou.

Požár statku v Ouběnicích na Příbramsku - 4
04.09.
Požár v Ouběnicích

Na Příbramsku hořel velký statek! Škoda se vyšplhá na 10 milionů

Desítky hasičů bojují od odpoledne s požárem rozsáhlého statku na Příbramsku. Oheň postupně zachvátil celou stodolu v Ouběnicích a dál se šířil. Škody se podle hasičů vyšplhají na desítku milionů.

Domácí násilí
23.08.
Hrozí mu až osm let

"Jsi jen otrok!" Muž odporně týral partnerku, přihlíželo tomu i dítě!

Hned z osmi trestných činů obvinili příbramští policisté sedmapadesátiletého muže. Ten nejméně 10 let brutálně týral svojí partnerku. Když jej žena konečně opustila, začal jí muž pronásledovat. O svém chování teď může přemýšlet ve vazební věznici.

Obchodní sdělení

Dokonalá relaxace mysli i těla v Poděbradech? Užijte si luxusu v komorním hotelu Golfi***superior

Krásný hotel Golfi v Poděbradech, jehož historie sahá do období první republiky, najdete nedaleko romantické poděbradské kolonády na břehu řeky Labe.

Rozsáhlý požár zničil u Příbrami výrobnu podlah
aktualizováno 12.08.
Noční požár

U Příbrami shořela výrobna podlah, oheň napáchal obří škody

Uprostřed noci začala v Bohutíně na Příbramsku hořet průmyslová hala, v níž sídlí firma vyrábějící podlahy. Plameny krotilo osm jednotek hasičů, škody nejspíš půjdou do desítek milionů korun.

Vyšetřování vraždy
aktualizováno 08.06.
co se stalo?

Policie vyšetřuje nález dvou mrtvol na vsi. Syn asi zabil matku

Nález dvou mrtvých ve Hvožďanech na Příbramsku vyšetřuje od dnešního odpoledne středočeská kriminálka. Policisté ohledávají místo činu, takže detaily k případu dosud neuvolnili. Podle informací TV Nova jde o vraždu matky synem a jeho následnou sebevraždu.

Stovky motorek a nablýskaných aut: Silnice 66 oslavila 20. výročí
16.04.
slavnostní přejezd

Stovky motorek a nablýskaných aut: Silnice 66 oslavila 20. výročí

Na Příbramsku v neděli stovky motorkářů a majitelů nablýskaných automobilů slavnostním přejezdem oslavili už 20. výročí vzniku české silnice číslo 66. Ta je 200 krát kratší než její slavná americká kolegyně a zároveň nejkratší ze všech 66 na světě. Nadšenci přejeli se svými miláčky z Příbrami do Milína už po šesté.

Václav R.
28.03.
Už ho mají

Muž s tváří Belmonda dlouho neunikal. Skrýval se pro pár tisíc

Policisté v pátek objevili pohřešovaného čtyřiašedesátiletého Václava R., který se vyhýbal trestnímu řízení. Je podezřelý ze zpronevěry. Pohřešovaný muž má trvalé bydliště v Ústí nad Labem, hledali jej ale příbramští policisté. Ve skrývání mu moc nepomohl jeho vzhled, Václav se totiž velmi podobá francouzskému herci Jean-Paulu Belmondovi.

Útok chovance ve výchovném ústavu
aktualizováno 28.03.
Obořiště na Příbramsku

Napadení ve výchovném ústavu: Mladík vzal na vychovatele nůž!

Policisté a záchranáři zasahovali v pondělí v podvečer ve výchovném ústavu v Obořišti na Příbramsku. Jeden z chovanců napadl vychovatele. Do rukou si dokonce vzal i nůž! Přivolaní policisté agresora zpacifikovali. Sám útočník skončil v péči lékařů.

Vrtulník - ilustrační
28.02.
dopravní nehody

Velké vytížení: K vážným nehodám startovaly hned dva vrtulníky

Středočeští policisté řešili v úterý odpoledne hned dvě vážné nehody, k oběma nehodám musel kvůli zraněním startovat vrtulník záchranné služby. V prvním případě se srazila dvě auta na Příbramsku, v druhém srazilo auto chodce u Kutné Hory.

Policie - ilustrační foto
aktualizováno 27.02.
tragická nehoda

Náraz po nehodě odmrštil auto na chodník! To zabilo holčičku (†2)

Pondělní odpoledne poznamenala tragická nehoda. Při srážce dvou aut v Jincích na Příbramsku vyletělo jedno auto na chodník, na kterém zrovna stála dvouletá holčička. Ta bohužel nehodu nepřežila.

Obchodní sdělení

Bohemia Apple