Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Patrik Paulis - 2
aktualizováno 03.11.
Patrik Paulis

Chirurg zavinil smrtelnou nehodu, operoval Langmajera i Rolins!

Plastický chirurg Patrik Paulis zřejmě zavinil čelní srážku, při které zemřel řidič druhého auta. Mezi jeho klienty patřily české i světové celebrity, ošetřoval třeba Ozzyho Osbourna, Madonnu, Jiřího Langmajera nebo Hanu Reinders Mašlíkovou.

Nehoda chirurga Paulise
aktualizováno 02.11.
Čelní srážka

Známý plastický chirurg boural, při nehodě zemřel druhý řidič (68)!

Známý plastický chirurg Patrik Paulis boural! Při nehodě, kterou podle policie zřejmě zavinil, zemřel jeden člověk, spolujezdkyně se těžce zranila. Není to přitom první Paulisova vážná nehoda.

Kolony na silnicích
aktualizováno 04.10.
"Menší" zádrhel

Nový úsek D4 se otevřel se zpožděním, řidiči tvrdli v kolonách

Nový pětikilometrový úsek dálnice D4 od křižovatky Skalka na Příbramsku na jih byl dnes kolem 17:30 v obou směrech stále neprůjezdný, od Prahy se vytvořila dlouhá kolona. Auta se nakonec rozjela před 18. hodinou, o několik hodin pozdději oproti původnímu plánu.

Obchodní sdělení

NEUVĚŘITELNÉ: 3 skleničky unesou letadlo !!!

Také jste přesvědčeni o tom, že sklo je velice křehké a při sebemenším tlaku se hned rozbije? Víte kolik kilogramů vydrží jedna obyčejná sklenička?

Vosa
06.09.
nebezpečný hmyz

Vosa zavinila dopravní nehodu! Způsobila škodu 120 tisíc korun

Hmyz není jen nepříjemným společníkem, ale může být také hodně nebezpečný. A to zvláště tehdy, když vás obtěžuje při řízení. Podobnou zkušenost má i řidič z Rožmitálu pod Třemšínem, tam jeho potyčka s vosou skončila nehodou.

Požár statku v Ouběnicích na Příbramsku - 4
04.09.
Požár v Ouběnicích

Na Příbramsku hořel velký statek! Škoda se vyšplhá na 10 milionů

Desítky hasičů bojují od odpoledne s požárem rozsáhlého statku na Příbramsku. Oheň postupně zachvátil celou stodolu v Ouběnicích a dál se šířil. Škody se podle hasičů vyšplhají na desítku milionů.

Domácí násilí
23.08.
Hrozí mu až osm let

"Jsi jen otrok!" Muž odporně týral partnerku, přihlíželo tomu i dítě!

Hned z osmi trestných činů obvinili příbramští policisté sedmapadesátiletého muže. Ten nejméně 10 let brutálně týral svojí partnerku. Když jej žena konečně opustila, začal jí muž pronásledovat. O svém chování teď může přemýšlet ve vazební věznici.

Rozsáhlý požár zničil u Příbrami výrobnu podlah
aktualizováno 12.08.
Noční požár

U Příbrami shořela výrobna podlah, oheň napáchal obří škody

Uprostřed noci začala v Bohutíně na Příbramsku hořet průmyslová hala, v níž sídlí firma vyrábějící podlahy. Plameny krotilo osm jednotek hasičů, škody nejspíš půjdou do desítek milionů korun.

Vyšetřování vraždy
aktualizováno 08.06.
co se stalo?

Policie vyšetřuje nález dvou mrtvol na vsi. Syn asi zabil matku

Nález dvou mrtvých ve Hvožďanech na Příbramsku vyšetřuje od dnešního odpoledne středočeská kriminálka. Policisté ohledávají místo činu, takže detaily k případu dosud neuvolnili. Podle informací TV Nova jde o vraždu matky synem a jeho následnou sebevraždu.

Stovky motorek a nablýskaných aut: Silnice 66 oslavila 20. výročí
16.04.
slavnostní přejezd

Stovky motorek a nablýskaných aut: Silnice 66 oslavila 20. výročí

Na Příbramsku v neděli stovky motorkářů a majitelů nablýskaných automobilů slavnostním přejezdem oslavili už 20. výročí vzniku české silnice číslo 66. Ta je 200 krát kratší než její slavná americká kolegyně a zároveň nejkratší ze všech 66 na světě. Nadšenci přejeli se svými miláčky z Příbrami do Milína už po šesté.

Václav R.
28.03.
Už ho mají

Muž s tváří Belmonda dlouho neunikal. Skrýval se pro pár tisíc

Policisté v pátek objevili pohřešovaného čtyřiašedesátiletého Václava R., který se vyhýbal trestnímu řízení. Je podezřelý ze zpronevěry. Pohřešovaný muž má trvalé bydliště v Ústí nad Labem, hledali jej ale příbramští policisté. Ve skrývání mu moc nepomohl jeho vzhled, Václav se totiž velmi podobá francouzskému herci Jean-Paulu Belmondovi.

Obchodní sdělení

NIČÍTE SI NEHTY LAKOVÁNÍM?