Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Letiště
Aktualizováno 10.5. 2017 21:34
Spirit Airlines

Aerolinky zrušily 9 letů. Na letišti se strhla velká bitka. VIDEO

Na floridském letišti se strhla bitka mezi zhruba 500 cestujícími, kteří čekali na odbavení. Rozčílilo je, že společnost Spirit Airlines zrušila několik letů. Tři lidé byli zatčeni.

záhadná smrt

Moře vyplavilo půlku těla žraloka. Zabilo ho obří monstrum z hlubin!

Hodně netradiční podívaná se naskytla lidem na pláži New Smyrna na Floridě. Moře tady totiž vyplavilo tělo žraloka. Na tom by nebylo nic tak neobvyklého, kdyby zvířeti nechyběla velká část ocasu.

Donald Trump obhajuje protiimigrantský výnos na Floridě
Aktualizováno 19.2. 2017 15:25
Zamotal se do lží

Trump naštval Švédy, vymyslel si teroristický útok v jejich zemi

Donald Trump si při svém vystoupení na Floridě uřízl pořádnou ostudu. Své příznivce varoval před teroristickými útoky, které údajně v Evropě páchají migranti. Mezi nimi zmínil také údajný páteční útok ve Švédsku. Tam ale k žádnému teroristickému útoku nedošlo.

Prásk.tv píše:

Veronika Kopřivová - 5
čtěte o tématu Florida na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Raiffeisen stavební spořitelna: Stavebko je hlavně o financování lepšího bydlení

Úvěry na bydlení zažívají boom. Lidé si přejí bydlet ve vlastním nebo se odhodlávají k rekonstrukcím svého starého bydlení. RSTS jim je v jejich cestě k pořízení nového bydlení spolehlivým partnerem.

Zdrogovaní před batolaty

Nejhorší rodiče: Zfetovali se v autě, vzadu byly malé děti! VIDEO

Policie v americkém městě Sarasota na Floridě zadržela ve čtvrtek 19. ledna rodiče, kteří se přímo ve svém voze zfetovali tak, že byli úplně mimo. Vůbec jim při tom nevadilo, že na zadních sedadlech měli děti, kterým bylo pět měsíců a jeden rok. Drogy se válely hned vedle dětské výživy!

galerie jen pro otrlé

Děsivé opuštěné místo: Bývalý pohřební ústav láká dobrodruhy!

Opuštěné budovy lákají tzv. urbexery i jiné dobrodruhy. Některé z nich jsou ale jen pro opravdu silné povahy. Třeba jako tento již několik let opuštěný pohřební ústav.

Predátor na Floridě

VIDEO: Obří aligátor šel na procházku, turisté jen zírali

Hodně silný zážitek si z nedělního výletu odnesli turisté, kteří se vypravili do přírodní rezervace na Floridě. Přímo před jejich očima se totiž po frekventované stezce prošel obří aligátor.

Střelba v Miami
Aktualizováno 17.1. 2017 11:00
Útok v Miami

Útočník střílel po lidech slavících státní svátek, 8 zraněných. VIDEO

Osm zranění, z toho jedno velmi vážné, si vyžádala v pondělí odpoledne střelba v parku v americkém Miami. Neznámý útočník či útočníci stříleli převážně po mladých lidech, kteří oslavovali státní svátek, den Martina Luthera Kinga, v parku pojmenovaném po známém bojovníkovi za lidská práva.

smutný osud

Záhadná smrt páru objasněna! Našli je u auta, ve kterém byly děti

Policie už zná příčinu úmrtí manželů, které našla v bezvědomí u jejich auta. Lékaři mladým rodičům už nedokázali pomoci. Ve voze seděli jejich tři synové.

Osudová chyba

Střelec má na svědomí pět životů! Zbraň dostal od agentů FBI!

Nejnovější vývoj v případu šíleného střelce z letiště na Floridě ukazuje, že k masakru vůbec nemuselo dojít. Esteban Santiago totiž o zbraň přišel, když se svěřil se svými přeludy a psychickými problémy.

Oběti střelby na letišti ve Fort Lauderdale - 6
Aktualizováno 7.1. 2017 22:20
Útok na floridském letišti

Příběhy obětí střelby: Olga jela oslavit manželovy 90. narozeniny

Americká policie zveřejnila jména tří z pěti lidí, které zastřelil v pátek po poledni místního času zřejmě duševně nemocný veterán z války v Iráku Esteban Santiago. Policisté identifikovali dva muže a jednu ženu, všichni měli z Fort Lauderdale vyrazit na výletní plavbu.