Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Na Floridě se propadla země a pohltila dva domy
Aktualizováno 15.7. 2017 22:05
Síla přírody

Země se otevřela a pohltila dva domy! Stačilo pár minut

Na Floridě se propadla země a pohltila dva domy. V díře zaplavené vodou zmizely během několika desítek minut. Jejich obyvatelé stihli utéct, nikomu se tedy nic nestalo. Úřady se ale obávají, že propad půdy bude pokračovat a proto evakuovaly i obyvatele okolních domů.

galerie rozsáhlý požár

Muž neunesl rozchod, s autem plným propanu vjel ženě do bytu

Mladý muž (31) neunesl rozchod se svou přítelkyní a ve Fort Pierce svým autem, které bylo naládované propanem, vjel ve čtvrtek skrz stěnu a okna přímo do obývacího pokoje. Auto i byt okamžitě pohltily plameny, muž uhořel uzamčený v autě. Nikdo další zraněn nebyl, všichni stihli před plameny utéct zadními dveřmi.

Policie v Baton Rouge
Aktualizováno 5.6. 2017 17:40
útok na floridě

Střelba v Orlandu: Při vyřizování si účtů v práci zemřelo pět lidí!

V americkém Orlandu na Floridě se dnes střílelo. Na místě zůstalo pět mrtvých, včetně pachatele, jak potvrdila podle CNN americká policie. Terorismus později policisté vyloučili.

Prásk.tv píše:

Chlapeček v autě
čtěte o tématu Florida na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Jak si vybrat "zdravou" sušenku?

Mlsání do života většiny z nás patří a není třeba si sladkosti úplně zakazovat, jen je nutné dobře vybírat.

Letiště
Aktualizováno 10.5. 2017 21:34
Spirit Airlines

Aerolinky zrušily 9 letů. Na letišti se strhla velká bitka. VIDEO

Na floridském letišti se strhla bitka mezi zhruba 500 cestujícími, kteří čekali na odbavení. Rozčílilo je, že společnost Spirit Airlines zrušila několik letů. Tři lidé byli zatčeni.

záhadná smrt

Moře vyplavilo půlku těla žraloka. Zabilo ho obří monstrum z hlubin!

Hodně netradiční podívaná se naskytla lidem na pláži New Smyrna na Floridě. Moře tady totiž vyplavilo tělo žraloka. Na tom by nebylo nic tak neobvyklého, kdyby zvířeti nechyběla velká část ocasu.

Donald Trump obhajuje protiimigrantský výnos na Floridě
Aktualizováno 19.2. 2017 15:25
Zamotal se do lží

Trump naštval Švédy, vymyslel si teroristický útok v jejich zemi

Donald Trump si při svém vystoupení na Floridě uřízl pořádnou ostudu. Své příznivce varoval před teroristickými útoky, které údajně v Evropě páchají migranti. Mezi nimi zmínil také údajný páteční útok ve Švédsku. Tam ale k žádnému teroristickému útoku nedošlo.

Zdrogovaní před batolaty

Nejhorší rodiče: Zfetovali se v autě, vzadu byly malé děti! VIDEO

Policie v americkém městě Sarasota na Floridě zadržela ve čtvrtek 19. ledna rodiče, kteří se přímo ve svém voze zfetovali tak, že byli úplně mimo. Vůbec jim při tom nevadilo, že na zadních sedadlech měli děti, kterým bylo pět měsíců a jeden rok. Drogy se válely hned vedle dětské výživy!

galerie jen pro otrlé

Děsivé opuštěné místo: Bývalý pohřební ústav láká dobrodruhy!

Opuštěné budovy lákají tzv. urbexery i jiné dobrodruhy. Některé z nich jsou ale jen pro opravdu silné povahy. Třeba jako tento již několik let opuštěný pohřební ústav.

Predátor na Floridě

VIDEO: Obří aligátor šel na procházku, turisté jen zírali

Hodně silný zážitek si z nedělního výletu odnesli turisté, kteří se vypravili do přírodní rezervace na Floridě. Přímo před jejich očima se totiž po frekventované stezce prošel obří aligátor.

Střelba v Miami
Aktualizováno 17.1. 2017 11:00
Útok v Miami

Útočník střílel po lidech slavících státní svátek, 8 zraněných. VIDEO

Osm zranění, z toho jedno velmi vážné, si vyžádala v pondělí odpoledne střelba v parku v americkém Miami. Neznámý útočník či útočníci stříleli převážně po mladých lidech, kteří oslavovali státní svátek, den Martina Luthera Kinga, v parku pojmenovaném po známém bojovníkovi za lidská práva.