Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Zdravotní sestra tančí s novorozencem
aktualizováno 19.09.
záznam zveřejnila

Otřesné video: Zdravotní sestra předvádí tanec na novorozenci!

Video, na kterém mladá zdravotní sestra předvádí tanec s novorozencem, pobouřilo tisíce lidí na sociálních sítích. Další ze zaměstnankyň nemocnice označila děti za "malé satany." Obě ženy byly okamžitě propuštěny ze zaměstnání a případ vyšetřuje policie.

Následky hurikánu Irma na Floridě - 2
15.09.
galerie hurikán Irma

Týden po Irmě se lidé vracejí domů. Takhle to tam vypadá

Týden po řádění hurikánu Irma na Floridě se její obyvatelé začínají vracet do svých domovů. Miliony domácností jsou stále bez proudu. Své domovy navíc často nacházejí v naprosto dezolátním stavu.

Hurikán Irma zdevastoval Miami - 1
aktualizováno 13.09.
našli je pozdě

Irma vyřadila klimatizaci v domově důchodců. Stařečky našli mrtvé

Policie evakuovoala 115 seniorů z pečovatelského domu v Broward County na Floridě, který byl ponechán bez proudu. Tři lidé byli nalezeni mrtví, další dva zemřeli po převozu do nemocnice.

Prásk.tv píše:

Aligátoři v ulicích Floridy
čtěte o tématu Florida na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Banka garantuje výhodnější půjčku!

Sberbank CZ snížila RPSN FÉR půjčky na 4,99 % a garantuje výhodnější sazbu celou dobu splácení.

Hurikán Irma - české celebrity
aktualizováno 12.09.
řádění hurikánu

Irma řádila na Floridě: České celebrity bez střechy nad hlavou?

Celý svět trnul hrůzou, když pozoroval řádění hurikánu Irma v Karibiku a na Floridě. Vyžádal si více než čtyři desítky obětí a způsobil škody za miliony dolarů. O majetek se strachují i české celebrity. Řada z nich má na prosluněné Floridě totiž dům nebo byt.

Hurikán Irma zdevastoval Miami - 2
12.09.
hurikán irma

Lidé v bouři volali záchranáře. Ti mohli jen bezmocně čekat

Když mocný hurikán Irma dopadl na západní pobřeží Floridy a vyděšení lidé volali o pomoc číslo 911, záchranáři vypadali bezmocně. Nemohli nic dělat. Nemohli přijímat telefonní hovory. Vítr byl tak silný, že nemohli dělat to, co si vybrali - zachraňovat lidské životy.

Hurikán Irma na Floridě
11.09.
Hurikán Irma

Účet za řádění hurikánu: Už 42 mrtvých, škody jdou do bilionů

Hurikán Irma děsil celý minulý týden Karibik a jih Spojených států. Jedna z nejničivějších bouří vyhnala z domovů miliony lidí. Už nyní je jasné, že si řádění bouře vyžádalo nejméně 42 lidských životů. Mnohá místa se ovšem ještě nepodařilo prohlédnout. Škody půjdou do bilionů korun!

Porodila při řádění hurikánu Irma
aktualizováno 11.09.
dramatické chvíle

Porod na útěku před hurikánem. Dcera dostala jméno Bouře!

Manželský pár se snažil dostat do bezpečí z floridského Key West, na který mířil hurikán Irma. Oblast už sužovaly silné bouře. Na cestě do bezpečí začala těhotná žena rodit.

Hurikán Irma zdevastoval Miami - 4
aktualizováno 12.09.
NIČIVÝ HURIKÁN

Den po hurikánu Irma: Guvernéra zděsil pohled na zničené ostrovy

Hurikán Irma dnes udeřil na oblast zálivu Tampa na Floridě. Po cestě zabil pět lidí. Jeho intenzita poklesla na první stupeň z pětistupňové škály s větry 135 kilometrů v hodině. Pozdějí se změnil na tropickou bouři. O víkendu se s ničivou silou přehnal přes Karibik, kde napáchal obrovské škody a zanechal i lidské oběti.

Muž si pozval rodinu, aby mu pomohli zbít manželku
10.09.
domácí násilí

Rodiče mu přiletěli na pomoc zbít manželku. Neposlouchala ho

Devbir Kalsi (33) žijící na Floridě, povolal své rodiče, aby mu přijeli na pomoc nastolit pořádek v domácnosti. Rodiče Jasbir (67) a Bhupinder (61) neváhali a přiletěli až z daleké Indie. Jeho ženu Silky Gaind (33) surově zbili a drželi pod zámkem proti její vůli.

Lidé na Key West na Floridě odcházejí do bunkru
aktualizováno 10.09.
hurikán irma

PŘÍMÝ PŘENOS: Irma udeřila na Floridu, vítr má rychlost 215 km/h

Hurikán Irma dnes dorazil na Floridu, kde udeřil na západ ostrovů Florida Keys. Informovalo o tom hodinu po poledni SELČ americké Národní středisko pro hurikány (NHC). Síla větru, který hurikán Irma provází, dosahuje maximální rychlosti až 215 kilometrů za hodinu. Střed hurikánu již dorazil do Key West a postupuje z jihu k západnímu pobřeží Floridy rychlostí asi 15 kilometrů za hodinu.