Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Stephen Hillenburg
27.11.
Smutná zpráva

Zemřel tvůrce oblíbené kreslené postavy. Trpěl vážnou nemocí

Po vážné nemoci zemřel tvůrce animovaného seriálu SpongeBob v kalhotách Stephen Hillenburg. Bylo mu teprve 57 let. Postava žluté houby, která žila v moři, si získala fanoušky po celém světě a vysílá se dodnes.

Peškovi
aktualizováno 26.04.
Velká rána

Smrt v Ulici prozrazena! V seriálu definitivně končí tato postava

Oblíbený seriál Ulice opustí v brzké době jedna z hlavních postav. Tvůrci nejdříve prozradili, že půjde o někoho z rodiny Peškových, scénářů ale bylo víc. Spekulacím je teď konec!

Ordinace: Kdo v seriálu zemře?
05.04.
Bolestné loučení

Obrovská ztráta: V Ordinaci zemře jedna z hlavních postav!

Diváky oblíbeného seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 čeká již brzy velká rána a obrovský šok. Budou se totiž muset nedobrovolně rozloučit s jednou z hlavních a populárních postav. Její smrt navíc přijde za dramatických okolností.

Prásk.tv píše:

Iveta Vítová - 1
čtěte o tématu postava na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE O luxusní šperkovnici Peruvian Lily v limitované edici s tělovou a koupelovou kosmetikou Winter in Venice.

Blíží se čas vánoc a tak hledáme inspiraci, jak udělat radost našim blízkým. Chceme, aby dárek byl originální, nezapomenutelný a praktický.

Mobilní aplikace na hubnutí
02.04.
aplikace zdarma

Chcete skutečně zhubnout? Tyto aplikace vám s tím pomůžou

Snaha zhubnout je pro některé bojem na celý život. Redakce TN.cz pro vás ale našla nástroje, které vám cestu za ideální postavou nesmírně ulehčí.

Údajní cestovatelé z roku 2030 a 2070
10.03.
Zvláštní rozhovor

"Muž z roku 2030" potkal své starší já! Má pocházet z roku 2070

Muž, který o sobě tvrdí, že pochází z roku 2030, znovu šokoval. Noah se měl v jedné místnosti potkat se svým ještě starším já - z roku 2070. S oběma muži byl natočen rozhovor, na záběrech mají ale rozmazané obličeje.

Teletubbies
24.01.
Podchlazení

Herce z Teletubbies stihla hrozivá smrt! Tinky Winky umrzl na ulici

Herce Simona Sheltona Barnese, který ztvárnil postavu Tinky Winkyho z Teletubbies, stihla hrozivá smrt. Zkolaboval nedaleko liverpoolského přístavu a zemřel na podchlazení. Policie případ odložila.

Ivana Zemanová
08.09.
Sluší jí to

Proměna Ivany Zemanové: Z myšky se stala pravá první dáma!

Ivana Zemanová se za poslední čtyři roky výrazně změnila. Z šedé myšky se stala opravdová první dáma a je vidět, že jí nová funkce zvedla sebevědomí. Proměnil se také její přístup k povinnostem - zatímco dříve stála spíše v pozadí, dnes organizuje vlastní akce a má svůj program.

Cornelius Fudge
03.08.
Kornelius Popletal

Fanoušci Harryho Pottera smutní, zemřel ministr kouzel

Ve čtvrtek zemřel ve věku 91 let britský herec Robert Hardy, který ztvárnil mimo jiné ministra kouzel Korneliuse Popletala ve filmové sérii o čarodějnickém učňovi Harry Potterovi. Vedle filmů podle knih J. K. Rowlingové zazářil Hardy třeba v životopisném filmu Všechny velké a malé bytosti, kde hrál po boku Anthonyho Hopkinse.

Nová postava v Ulici - Ladislav Pavlát - 5
04.05.
Seriál Ulice

Nová postava v Ulici! Tenhle muž vstoupí do života jedné z hrdinek

Zemřela mu manželka, po ní v jeho životě zůstalo prázdno a on se jen těžko vyrovnává se samotou i se stářím, jehož projevy cítí stále silněji. Býval kapacitou ve svém oboru, vyprojektoval náročné stavby, dnes má problém vzpomenout si na jméno vlastní vnučky. Taková je role Ladislava Pavláta, které se bravurně zhostil Václav Helšus.

Krásná maminka po porodu dvojčat - 5
02.05.
GALERIE úžasná proměna

Kráska porodila dvojčata. Řekla, jak dokázala zhubnout za 2 týdny!

Mladá maminka byla před porodem dvojčat smířená, že už její tělo nikdy nebude vypadat jako dřív. Po narození potomků však zhubla už za 3 týdny. Prozradila, jak toho docílila.