Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Miroslav Kalousek, Tomio Okamura
22.01.
nevyplacené reparace

Okamura chce válečné reparace. Podle Kalouska je "český nácek"

V úterý ve Sněmovně reagoval předseda poslanců TOP 09 Miroslav Kalousek nevybíravými slovy na návrh Tomia Okamury, aby se 74 let po skončení druhé světové války začala dolní komora zabývat nevyplacenými německými reparacemi vůči Československu. Okamuru Kalousek označil za "českého nácka".

Kdo by mohl nahradit Miloše Zemana
11.01.
ANKETA Prezidentské volby

Kdo nahradí Zemana? Zájem nevyloučili Klaus ani Novotný!

O víkendu uplyne přesně rok od prvního kola prezidentské volby, ve které Češi podruhé zvolili prezidentem Miloše Zemana. Už nyní se ale rojí spekulace, kdo jej na Hradě za čtyři roky vystřídá. Kandidaturu nevyloučil bývalý prezident Václav Klaus. Redakce TN.cz oslovila další potencionální kandidáty a ptala se jich, jestli se pokusí o Hrad zabojovat.

Květiny politiků v koši na Národní třídě v Praze - 1
aktualizováno 04.01.
Oslavy 17. listopadu

Květiny politiků vyhodili aktivisté do koše. Už znají svůj trest

Dvěma aktivistům, kteří 17. listopadu vyhodili květiny politiků, položené k památníku na Národní třídě, vyměřil úřad Prahy 1 pokutu. Za svůj čin mají dohromady zaplatit šest tisíc korun - dva tisíce za každou květinu. Rozhodnutí není pravomocné.

Prásk.tv píše:

Aleš Brichta a Joanna Pawliszyn - 1
čtěte o tématu Tomio Okamura na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Odhodlejte se a začněte zdravěji každý den

Rozhodli jste se začátkem roku pro změnu životního stylu? Odstartujte zdravěji každý den s Albertem.

Okamura a učebnice Přírodopisu
aktualizováno 16.12.
mísení ras

Okamurovi se nelíbí Přírodopis pro osmáky: "Neuvěřitelný text!"

Tomio Okamura se na svém facebookovém profilu pozastavil nad textem a fotografií v učebnici Přírodopisu. Šéfovi SPD, který je míšencem (jeho matka je Češka, otec Japonec), se zdá neuvěřitelný právě text, který popisuje výhody mísení ras.

Květiny politiků v koši na Národní třídě v Praze - 1
aktualizováno 21.11.
Narušení piety

Vyhodili květiny politiků do koše, policie vyřkla svůj verdikt

Dvojice, která při připomínkách 17. listopadu v Praze na Národní třídě hodila květiny politiků do odpadkového koše, se podle policie dopustila přestupku proti majetku a občanskému soužití. Případ musí nyní dořešit úřad městské části Praha 1.

Okamura nabídl poslancům sushi se slevou
aktualizováno 20.11.
Vánoční exotika

Poslance pobavil mail od Okamury s nabídkou sushi. Šlo o podvrh

Exotické pochutiny a lákavé slevy. Čeští politici dostali vánoční nabídku japonských pochoutek mailem, pod kterým je podepsaný předseda SPD Tomio Okamura. Zpráva odešla z jeho oficiální poslanecké mailové adresy. Mail má redakce TN.cz k dispozici. Podle všecho se však jedná o podvrh.

Vojtěch Filip a Andrej Babiš
aktualizováno 19.11.
Kauza Čapí hnízdo

Komunisté si povolali Babiše na kobereček! Filip míří za Zemanem

Premiér Andrej Babiš (ANO) přijde kauzu údajného únosu svého syna vysvětlovat komunistickým poslancům v pátek ráno před hlasováním Sněmovny o nedůvěře vládě. O situaci, kterou vyvolala reportáž serveru Seznam Zprávy, bude šéf komunistů Vojtěch Filip jednat ve středu s prezidentem Milošem Zemanem.

Andrej Babiš se synem
aktualizováno 19.11.
Kauza Čapí hnízdo

Babiš politiky nepřesvědčil! Tohle premiérovi vzkazují

Televize Nova v neděli večer odvysílala exkluzivní rozhovor s premiérem Andrejem Babišem a reakce ostatních politiků na sebe nenechaly dlouho čekat. Žádají především rychlé vyšetření celého případu.

Kytice od prezidenta skončila v koši
17.11.
narušení piety

Květiny z Národní třídy skončily v koši, případ už řeší policie!

Vzpomínkové akce připomínající listopadové události roku 1989 dnes u památníku na pražské Národní třídě provázela napjatá atmosféra a několik incidentů. Kytice, kterou tam po půlnoci položil premiér Andrej Babiš a šéf SPD Tomio Okamura, hodili lidé do odpadkového koše.

Na Václavském náměstí se sešly tisíce lidí
aktualizováno 18.11.
Sváteční demonstrace

"Odstup, satane," vzkázali lidé Babišovi. V ulicích jich byly tisíce

V emotivní a někdy vyhrocené atmosféře si dnes lidé v Česku připomněli události z listopadu 1989 i 1939. Státní svátek boje za svobodu a demokracii se stal příležitostí nejen pro vzpomínky, ale hlavně v Praze i na protesty proti premiérovi Andreji Babišovi (ANO). Největší protest se konal na pražském Staroměstském náměstí, kde tisíce lidí žádaly Babišovu demisi zejména kvůli kauze Čapí hnízdo. Shromáždění a různé připomínky 17. listopadu se konaly i jinde v republice, byly ale menšího rozsahu než v hlavním městě.