Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nález mrtvoly v hotelu
aktualizováno 22.01.
smrtelná rána

Krvavá lázeň v pražském hotelu! V pokoji našli mrtvolu muže a dopis

Ve čtyřhvězdičkovém hotelu v centru Prahy se v pondělí našlo tělo mrtvého muže. Spolu s ním se podle policie našel dopis na rozloučenou. Vše tak nasvědčuje tomu, že nešťastník spáchal sebevraždu.

Garáž
aktualizováno 18.01.
záhadný objev

Rodina našla pod podlahou místnost! Ukrývala staré tajemství

Rodina z amerického Idaha je v šoku. Pod podlahou v garáži našla něco podivného. Doufají, že za tím není nic zlověstného.

Psí bouda - 1
aktualizováno 28.08.
GALERIE fotky před a po!

Pod schody postavil boudu pro psa! S úchvatnou výzdobou

Mladík se rozhodl postavit svému psovi útulné bydlení. Pod schody mu vybudoval malý pokoj! Fotografie se rychle šíří po sociální síti a mají velký úspěch!

Prásk.tv píše:

Vicky Smith - 1
čtěte o tématu pokoj na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Jak udržet své finance zdravé?

Mějte řešení nečekaných výdajů, spoření, splátky a zůstatek na vašem bankovním účtu dokonale pod kontrolou. Je zde několik praktických rad, které vám bez ohledu na vaši aktuální situaci pomohou udržet finance v dobré kondici.

Proměna pokoje na koleji
25.08.
úchvatná proměna

Pokoj na koleji proměnily za pár hodin v luxus! Zvládnete to i vy!

Jedním z důvodů, proč se mladí lidé na koleje zrovna nehrnou, je fakt, že pokoje tam vypadají jako z dob jejich rodičů. Podobný problém měly i Skylar Bantzová a Adeline Velaová z Texasu. Ty se ale rozhodly, že vezmou osud do vlastních rukou.

Dítě v posteli
11.06.
Oddělené ložnice

Od jakého věku má dítě spát samo v pokoji? Má to dobrý důvod

Rodiče se v prvních měsících po porodu prostě nevyspí. Každých pár hodin vstávají, aby utišili své plačící miminko. Podle odborníků však existuje jednoduché řešení. Dítě přesuňte do vlastního pokoje už v šesti měsících. Tady jsou důvody.

John Newman před pokojem manželky
29.04.
opravdová láska

Muž celé dny vysedával u dveří! Krásný příběh dojímá statisíce lidí

Obrovským hitem internetu se stala fotografie muže zírajícího skrz dveře do pokoje manželky. Ačkoli se na první pohled snímek nezdá být ničím zvláštním, doprovází ho dojemný příběh, který hřeje u srdce statisíce lidí.

Opuštěné hotely
aktualizováno 19.04.
GALERIE Z toho mrazí

Opuštěné hotely Evropy: Z těchto pokojů navždy zmizeli lidé!

Zašlou krásu kdysi luxusních hotelů zachytil rakouský fotograf. Kvůli sérii snímků procestoval Evropu, opuštěných míst navštívil víc než stovku. Prázdné apartmány dnes zejí prázdnotou a na interiéry sedá prach. Některé leží ponechány osudu více než dvacet let.

Smějící se rodina
20.03.
Jak dosáhnout radosti

Toužíte po štěstí? Potřebujete k tomu jen tohle, radí známý mnich

Máte pocit, že v životě nejste šťastní? Podle buddhistického mnicha stačí lidem k radosti jen málo. Pokud se budete řídit jeho radou, určitě najdete svůj klid a štěstí snadněji.

Opuštěné pokoje - 4
05.12.
super galerie

Úžasné fotky: Mladík zachytil ponuré kouzlo opuštěných pokojů

Opuštěné domy vyprávějí své vlastní příběhy. Často v nich zůstává nějaký nábytek nebo obrazy, památky po dřívějších majitelích, stopy minulosti. Nadšenec z Nizozemska s fotoaparátem procestoval Evropu. Vydal se do starých opuštěných budov, aby objevil jejich zapomenuté kouzlo i kousek historie.

Podmořský hotel
22.11.
unikátní bydlení

To je nádhera! Výhled hotelu vám odhalí taje podmořského světa

Hotel pod mořskou hladinou otevřel své brány už před pár lety. Od té chvíle se stal velmi oblíbeným a láká turisty z celého světa.