Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Oddělené ložnice

Od jakého věku má dítě spát samo v pokoji? Má to dobrý důvod

Rodiče se v prvních měsících po porodu prostě nevyspí. Každých pár hodin vstávají, aby utišili své plačící miminko. Podle odborníků však existuje jednoduché řešení. Dítě přesuňte do vlastního pokoje už v šesti měsících. Tady jsou důvody.

opravdová láska

Muž celé dny vysedával u dveří! Krásný příběh dojímá statisíce lidí

Obrovským hitem internetu se stala fotografie muže zírajícího skrz dveře do pokoje manželky. Ačkoli se na první pohled snímek nezdá být ničím zvláštním, doprovází ho dojemný příběh, který hřeje u srdce statisíce lidí.

Opuštěné hotely
Aktualizováno 19.4. 2017 10:07
GALERIE Z toho mrazí

Opuštěné hotely Evropy: Z těchto pokojů navždy zmizeli lidé!

Zašlou krásu kdysi luxusních hotelů zachytil rakouský fotograf. Kvůli sérii snímků procestoval Evropu, opuštěných míst navštívil víc než stovku. Prázdné apartmány dnes zejí prázdnotou a na interiéry sedá prach. Některé leží ponechány osudu více než dvacet let.

Prásk.tv píše:

Julia Pechar - 10
čtěte o tématu pokoj na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Proč nosí kosmonauti skafandr?

Snad každé dítě zatouží stát se kosmonautem. Co všechno to obnáší? Odpovědi má film Astronaut.

Jak dosáhnout radosti

Toužíte po štěstí? Potřebujete k tomu jen tohle, radí známý mnich

Máte pocit, že v životě nejste šťastní? Podle buddhistického mnicha stačí lidem k radosti jen málo. Pokud se budete řídit jeho radou, určitě najdete svůj klid a štěstí snadněji.

super galerie

Úžasné fotky: Mladík zachytil ponuré kouzlo opuštěných pokojů

Opuštěné domy vyprávějí své vlastní příběhy. Často v nich zůstává nějaký nábytek nebo obrazy, památky po dřívějších majitelích, stopy minulosti. Nadšenec z Nizozemska s fotoaparátem procestoval Evropu. Vydal se do starých opuštěných budov, aby objevil jejich zapomenuté kouzlo i kousek historie.

unikátní bydlení

To je nádhera! Výhled hotelu vám odhalí taje podmořského světa

Hotel pod mořskou hladinou otevřel své brány už před pár lety. Od té chvíle se stal velmi oblíbeným a láká turisty z celého světa.

Hotel El Senador
Aktualizováno 9.11. 2016 18:37
děsivé ubytování

Hotel jako z hororu! Zákazníci netušili, co se skrývá pod postelí

Kdyby zákazníci hotelu El Senador v Mexico City tušili, co se skrývá pod postelí v pokoji 323, rozhodně by se jim dobře nespalo. Na to, že něco není v pořádku, upozornil zaměstnance až zápach.

Feng Shui
Aktualizováno 12.10. 2016 20:10
Žijte v rovnováze

Bydlete podle principů Feng Shui! Mýty a fakta o oblíbeném stylu

O Feng Shui (v překladu „vítr a voda") slyšel v posledních letech snad každý. Tato tradiční čínská nauka o harmonickém vztahu člověka a jeho životního prostoru si mezi lidmi postupem času získala značnou přízeň a vyšla o ní řada publikací. Trend se nevyhnul ani České republice, kde dnes v souladu s filozofií Feng Shui bydlí nemalý počet lidí. Na druhou stranu, toto velmi sofistikované učení, náročné na komplexní vědomosti, se u části veřejnosti stále setkává s nepochopením a zkreslenými představami.

Cestování
Aktualizováno 7.9. 2016 11:45
cestování

Češi jezdí na dovolenou raději k Lipnu než do Říma nebo Londýna

Napjatá situace v Evropě měla velký vliv na cestovní chování lidí. Češi během letních prázdnin jednoznačně dávali přednost dovolené v České republice. Oblíbenější než Londýn byl letos například Český Krumlov nebo Lipno nad Vltavou. Podle žebříčku nejhledanějších míst byli lidé také ochotni za ubytování více utrácet.

srovnání cen

Ubytování na dovolené zlevňuje. Musíte vědět, kam jet! PŘEHLED

Hodně lidí si dovolenou zařizuje přes cestovní agentury, jsou mezi námi ale i dobrodruzi, kteří vyrazí na vlastní pěst. Ať už kvůli tomu, že nechtějí být vázáni na jedno místo nebo jim nevyhovují podmínky cestovek. A pokud víte, kam jet, nemusí vás to vyjít ani tolik draho.