Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Napadená dívka
08.04.
drsné video napadení

Mladé dívky brutálně útočily v OC Chodov! Oběť kopaly i na zemi!

Případ šíleného napadení v obchodním centru Chodov v Praze řeší policie. Dvojice mladých dívek tam měla napadat jiné dívky. Útoky byly brutální a oběti snad měly být vybírány zcela náhodně. Jeden z útoků je dokonce zachycen na videu.

Agresivní řidič - Ilustrační foto
15.02.
agresivní řidič

Mladík (21) ze Slovenska neunesl bouračku, pak se začaly dít věci

Mladému řidiči ze Slovenska ruply nejspíš nervy, protože to, co stihl spáchat během jediného incidentu na silnici, se jen tak nevidí. Boural jen kvůli sobě, potom si vyléval vztek na všem kolem a nakonec napadl policistu. Teď mu hrozí až pět let ve vězení.

Lví mláďata
18.01.
děsivá praktika

Švédská zoo šokovala veřejnost! Přiznala se k zabíjení lvích mláďat

Zoo ve švédském městě Borås čelí ostré kritice poté, co se otevřeně přiznala k zabití devíti zdravých lvích mláďat. Ředitele zoo vysvětlil důvod, kvůli kterému zvířata popravili.

Prásk.tv píše:

Výměna manželek - Agrese pokračovala i během osmi očí - 1
čtěte o tématu agrese na Prásk.tv
Obchodní sdělení

SOUTĚŽTE S NÁMI: Brazzale Moravia – od výrobce přímo na váš stůl

Sýrárna Brazzale Moravia ve svém podniku v Litovli denně zpracuje více než půl milionu litrů českého mléka vysoké kvality a staví na tradiční italské výrobě sýrů spolu s nejmodernější technologií.

Márnice
09.01.
narůstající agrese

Děsivý začátek roku: Za pět dní zemřelo násilně už deset lidí!

Letošní vstup do Nového roku je z hlediska závažných trestných činů špatný. Za posledních 5 dnů se nejméně deset lidí stalo oběťmi vražd, různých šarvátek nebo spáchalo sebevraždu. Podle psychologů a psychiatrů za to může i fakt, že se násilí málo trestá.

Slovenská policie
27.11.
Skandál na Slovensku

Policisté krotili násilníka, který útočil na ženu. Po zásahu zemřel!

Policisté ve slovenském Hlohovci zasahovali v bytě, kde měl manžel napadnout ženu a její matku. Muž byl agresivní, a tak proti němu strážníci museli zasáhnout silou. V tu chvíli ale dostal infarkt a po převozu do nemocnice zemřel. Událost už vyšetřuje policejní inspekce.

Frank McGowan
12.10.
byl gay

Žena sexuálně napadla mladého muže. Cítí se znásilněný

Frank McGowan z Velké Británie tvrdí, že je psychicky na dně a jeho život se rozpadl poté, co jej sexuálně napadla žena. Ta si z něj utahovala, kvůli sexuální orientaci a poté jej dokonce fyzicky napadla. Za čin jí bylo soudně přiděleno 120 hodin veřejně prospěšných prací. Podle Franka je to však trest nedostačující.

Čivava
aktualizováno 06.10.
zabil mazlíčka

Za vyhození čivavy z okna dostal fotbalista z Havířova podmínku

Podmíněný trest dostal bývalý havířovský fotbalista, který letos v srpnu vyhodil z okna bytu ve druhém patře paneláku psa. Čivava, která patřila matce jeho přítelkyně, pád nepřežila.

Číšník
aktualizováno 22.09.
měla hlad

Žena ve Svitavách musela čekat na jídlo. Zakousla se do obsluhy!

Až dva roky vězení za výtržnictví hrozí 28leté ženě ze Svitav. Tu rozčílilo, že musela čekat, než jí připraví jídlo. Po obsluhujícím mladíkovi začala plivat sušené chilli a nakonec se mu zakousla do ruky.

Pobodání
06.05.
policejní zásah

Mladík (18) jde před soud kvůli vraždě policisty, hrozí mu 20 let

K soudu míří případ mladíka, který loni na Českobudějovicku zaútočil na policistu a ten pak na následky zranění v nemocnici zemřel. Státní zástupce teď na útočníka podal žalobu a hrozí mu až výjimečný trest.

Policie pátrá po agresivním řidiči
05.05.
Naprostý nesmysl

Policie pátrá po agresivním řidiči! Osoba blízká, vymlouvá se firma

Pražská policie pátrá po agresivním řidiči, který na Uhelném trhu v centru města nejprve vjel do zákazu vjezdu a pak navíc napadl kolemjdoucího, který si jeho jízdu i jednání natáčel a fotil. Agresivní muž řídil služební auto, firma ale odmítá policii prozradit jeho totožnost a vymlouvá se na osobu blízkou.