Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Napadení v Bratislavě
09.06.
Podivné vyšetřování

Juraj pěstí zabil Filipínce. Kvůli této chybě může na svobodu dřív!

Smrt Filipínce Henryho pobouřila celé Slovensko, v pátek dokonce kvůli požadavku na transparentní vyšetřování vyšly do ulic tisíce lidí. Útočník je zatím ve vazbě, kde čeká na soud. Jenže kvůli chybě prokurátora možná bude muset být propuštěn.

Drsné zadržení na pláži v New Jersey
01.06.
nové záběry

Nové záběry drsného zatčení: Žena kladla odpor, dostala pěstí do hlavy

Video, na kterém na pláži v New Jersey policista při zatýkání surově bije mladou maminku do hlavy, vyvolalo bouřlivé reakce. Samotná policie, které se incident týkal, okamžitě rozjela vyšetřování. Policisté byli prozatím přeřazeni do administrativního oddělení. Policie v reakci zveřejnila videa z kamer, které mají strážníci na sobě.

Incident v Tim Horton
18.05.
vyhrocená hádka

Žena házela vlastní výkaly na obsluhu, která ji nepustila na WC

Na základě videa, které se začalo šířit na sociálních sítích, již začala policie jednat a zadržela ženu, která po hádce se zaměstnanci restaurace Tim Horton's vykonala potřebu přímo před pokladnou a hodila vlastní výkaly na obsluhu.

Prásk.tv píše:

Lvice zaútočila v cirkuse na malou dívku
čtěte o tématu agrese na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE O CYKLO BALÍČEK.

V posledních letech prošla elektrokola výrazným vývojem a zažívají velký boom.

Napadená dívka
08.04.
drsné video napadení

Mladé dívky brutálně útočily v OC Chodov! Oběť kopaly i na zemi!

Případ šíleného napadení v obchodním centru Chodov v Praze řeší policie. Dvojice mladých dívek tam měla napadat jiné dívky. Útoky byly brutální a oběti snad měly být vybírány zcela náhodně. Jeden z útoků je dokonce zachycen na videu.

Agresivní řidič - Ilustrační foto
15.02.
agresivní řidič

Mladík (21) ze Slovenska neunesl bouračku, pak se začaly dít věci

Mladému řidiči ze Slovenska ruply nejspíš nervy, protože to, co stihl spáchat během jediného incidentu na silnici, se jen tak nevidí. Boural jen kvůli sobě, potom si vyléval vztek na všem kolem a nakonec napadl policistu. Teď mu hrozí až pět let ve vězení.

Lví mláďata
18.01.
děsivá praktika

Švédská zoo šokovala veřejnost! Přiznala se k zabíjení lvích mláďat

Zoo ve švédském městě Borås čelí ostré kritice poté, co se otevřeně přiznala k zabití devíti zdravých lvích mláďat. Ředitele zoo vysvětlil důvod, kvůli kterému zvířata popravili.

Márnice
09.01.
narůstající agrese

Děsivý začátek roku: Za pět dní zemřelo násilně už deset lidí!

Letošní vstup do Nového roku je z hlediska závažných trestných činů špatný. Za posledních 5 dnů se nejméně deset lidí stalo oběťmi vražd, různých šarvátek nebo spáchalo sebevraždu. Podle psychologů a psychiatrů za to může i fakt, že se násilí málo trestá.

Slovenská policie
27.11.
Skandál na Slovensku

Policisté krotili násilníka, který útočil na ženu. Po zásahu zemřel!

Policisté ve slovenském Hlohovci zasahovali v bytě, kde měl manžel napadnout ženu a její matku. Muž byl agresivní, a tak proti němu strážníci museli zasáhnout silou. V tu chvíli ale dostal infarkt a po převozu do nemocnice zemřel. Událost už vyšetřuje policejní inspekce.

Frank McGowan
12.10.
byl gay

Žena sexuálně napadla mladého muže. Cítí se znásilněný

Frank McGowan z Velké Británie tvrdí, že je psychicky na dně a jeho život se rozpadl poté, co jej sexuálně napadla žena. Ta si z něj utahovala, kvůli sexuální orientaci a poté jej dokonce fyzicky napadla. Za čin jí bylo soudně přiděleno 120 hodin veřejně prospěšných prací. Podle Franka je to však trest nedostačující.

Čivava
aktualizováno 06.10.
zabil mazlíčka

Za vyhození čivavy z okna dostal fotbalista z Havířova podmínku

Podmíněný trest dostal bývalý havířovský fotbalista, který letos v srpnu vyhodil z okna bytu ve druhém patře paneláku psa. Čivava, která patřila matce jeho přítelkyně, pád nepřežila.