Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Kočka v zimě
Aktualizováno 22.5. 2017 19:02
ekologická hrozba

Kočky nejsou jen mazlíčci, podle studie jsou ekologickou pohromou

Domácí mazlíčci dělají lidem radost již dlouhou dobu. Domestikovaná zvířata ale nejsou jen radostí, podle výzkumu zveřejněném v časopise Proceeding of the National Academies of Science, jsou jen kočky zodpovědné za vyhubení více než 63 druhů obratlovců. Na výzkum upozornil portál ČT24.

Blecha
Aktualizováno 17.7. 2016 14:55
Černá smrt

Blecha nakazila chlapce morem! Lékaři teď bojují o jeho život

Desetiletý chlapec leží v nemocnici v kritickém stavu. Nakazil se dýmějovým morem, který několikrát smrtelně zasáhl Evropu. Za všechno může blecha!

Krysy
Aktualizováno 7.1. 2016 17:08
co je to za zrůdu?

Nezodpovědná matka šla tancovat. Miminko mezitím sežraly krysy

K hrozné tragédii došlo v městečku Acolman poblíž Mexico City. Teprve čtyřměsíční miminko tady krysy ukousaly k smrti. Matka byla v té době na diskotéce.

Obchodní sdělení

Střechu, kterou Vám budou závidět?

Nový dům si zaslouží střechu s moderní střešní krytinou, která se bude moci pochlubit unikátním vzhledem, vysokou odolností a trvalou krásou. Ne nadarmo se říká „Střecha dělá dům“. Takovou je střecha z pravých pálených tašek TONDACH.

1803129
Aktualizováno 3.11. 2015 14:25
obří monstra

INVAZE KRYS: Jsou velké jako kočky a jed na ně nefunguje!

Nejhorší je, že je běžně dostupné jedy nejen nezabijí, ale jsou po nich ještě větší. Británie čelí invazi obřích zmutovaných krys.

přemnožily se

Invaze odporných hlodavců: Město zaplavily krysy! VIDEO

Odpudiví hlodavci se letos v slovenské metropoli přemnožili jako ještě nikdy předtím. V ulicích Bratislavy je obrovské množství krys a na vině jsou prý všichni, kteří splachují jídlo do záchodu.

krysy útočí

Nemocnici zaplavilo 70 000 krys! Koušou i pacienty

Vládní nemocnice v centrální části Indie se snaží zbavit desítek tisíc krys, které se prohánějí v jejích prostorách. Deratizátoři už v nemocnici v indickém státě Madhjapradéš vyhubili více než 2500 krys, ale zdá se, že hlodavců nijak viditelně neubylo.

Odolní hlodavci

Nové "super" krysy nezabije ani jed, varují vědci. Šíří se jako mor!

Pokud na vás při pohledu na potkana nebo i pouhou laboratorní myšku jdou mdloby, tak raději ani dál nečtěte. Britští vědci totiž v podstatě náhodou objevili nový druh nezničitelných krys.

krysí pohroma

Experti varují: Krysy dorůstají obřích rozměrů a jedy na ně už nepůsobí

Krysy poslední léta dorůstají obřích rozměrů. Dosahují půl metru a jsou imunní vůči všem jedům! Čeká nás krysí apokalypsa?