Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Smrtelná nehoda na železničním přejezdu v Ostravě
17.02.
Smrtelný střet

Vlak před sebou po srážce auto tlačil 200 metrů, jeden mrtvý

Jeden život si vyžádala páteční nehoda osobního auta a vlaku v Ostravě-Třebovicích. Souprava před sebou auto tlačila asi 200 metrů, než se strojvedoucímu konečně podařilo zastavit.

Dopravní nehoda Nučice - 2
11.02.
Tragédie v Nučicích

Auto u Prahy vletělo do sloupu. Spolujezdkyně na místě zemřela

Všechny složky Integrovaného záchranného systému zasahovaly v neděli zhruba 2 hodiny po půlnoci v Nučicích v okrese Praha-západ. Tmavý vůz, zřejmě Škoda Octavia combi, narazil do sloupu. Řidiče se podařilo zachránit, jeho spolujezdkyně ale na místě zemřela.

Horník
29.01.
nehoda při přepravě

Tragédie v dole na Karvinsku. Zemřel 52letý horník

V noci na pondělí zemřel v Dole ČSA dvaapadesátiletý polský horník. K neštěstí došlo během přepravy zaměstnanců, horník pracoval v dole jako pomocník lokomotiváře. O tragédii informovala společnost OKD, která důl provozuje.

Prásk.tv píše:

Violet Grace Youens - 1
čtěte o tématu smrtelná nehoda na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Herlíkovice – ze Žalého po hranách

Herlíkovice jsou dobře dostupným krkonošským střediskem, jehož dvě nástupní místa se nacházejí doslova u hlavní silnice. Zatímco sjezdovky Herlíkovic by svým převýšením a sportovním charakterem měly zaujmout ostřejší jezdce, modré přehledné tratě Bubákova zas oslovují rodiny s dětmi.

Tragická nehoda autobusu a osobního auta v Havířově
aktualizováno 20.01.
Smrtelná nehoda

Srážku v Havířově jeden muž nepřežil, druhý se vážně zranil!

Jeden život si v pátek pozdě večer vyžádala těžká nehoda osobního vozu a autobusu v Havířově na Karvinsku. I když byli záchranáři na místě rychle, jednomu ze zraněných už stejně nedokázali pomoct.

Smrtelná nehoda cyklisty na Uherskohradišťsku
18.01.
Nehoda na Znojemsku

Cyklistu předjížděl kamion, spadl a další auto ho přejelo

K tragické nehodě došlo ve čtvrtek v podvečer na silnici I/53 u obce Miroslav na Znojemsku. Policistům volající oznámili, že na silnici je sražený cyklista. Bohužel po příjezdu na místo zjistili, že muži už nikdo nemůže pomoci.

Železniční přejezd. Ilustrační foto
26.12.
Smrtelné střety

Na přejezdech letos zemřelo už 34 lidí. Často tam, kde chybí závory!

159 nehod a 34 mrtvých. Taková je zatím bilance letošních srážek aut a vlaků na železničních přejezdech. Často je příčinou i to, že přejezdy nejsou zabezpečeny světelnou signalizací a závorami, ale jen výstražnými kříži.

Tragická nehoda: Muž nedal přednost v jízdě
aktualizováno 21.12.
Tragická nehoda

Řidič (71) nedal přednost v jízdě. Nehodu nepřežily dvě ženy

Tragickou nehodou skončilo čtvrteční ráno na Chomutovsku. Střet dvou osobních aut nepřežily dvě ženy. Podle policie nedal řidič přednost projíždějícímu automobilu.

Noční smrtelná nehoda u Bezdědovic na Strakonicku - 3
aktualizováno 09.12.
Další smrtelná nehoda

Opilý řidič (18) otočil auto přes střechu, spolujezdec (18) zemřel!

Jihočeský kraj prožívá na silnicích velmi černý týden. V noci z pátku na sobotu zemřel na Strakonicku po nehodě osmnáctiletý spolujezdec z malé toyoty. Je to čtvrtá smrt na jihočeských silnicích ve čtyřech dnech.

Nehoda na přechodu pro chodce - ilustrační - 3
07.12.
Smrtelná nehoda

Náklaďák zabil chodkyni a odjel. Policie shání záběry z jiných aut

Policisté z Bíliny na Teplicku od čtvrtečního dopoledne vyšetřují smrtelnou nehodu, při níž nákladní auto smetlo a zabilo starší chodkyni. Šofér náklaďáku ovšem nezastavil a odjel. Policisté tak hledají svědky.

Nehoda Volyně
07.12.
čelní střet

Řidičku blízko Volyně zabila srážka s náklaďákem! Byl plný železa

Tragická dopravní nehoda se stala večer ve Strunkovicích nad Volyňkou v jižních Čechách. Řidička osobního auta tam v protisměru čelně narazila do nákladního auta. Na místě zemřela.