Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Opilá matka ve Znojmě
29.05.
pohled pro otrlé

Pár "se ztřískal", měl s sebou dítě! Došlo na facky i hrozby. VIDEO

Znojemští strážníci zveřejnili šokující video, které pořídili při jednom kontrolním zásahu minulou středu. Silně opilá žena s partnerem nedokázala zvládat sebe, natož malé miminko, které měla s sebou. Pár před strážníky dělal scény. Žena hlídce dokonce vyhrožovala smrtí.

Opilá řidička na Slovensku
11.05.
Pila prý jen víno

Opilá matka jela pro dítě do školky! Nadýchala skoro 4 promile

Slovenští policisté zastavili opilou matku za volantem luxusní limuzíny. Nadýchala neuvěřitelných 3,71 promile, stále dokola ale tvrdila, že měla jen skleničku vína. Pod vlivem alkoholu prý řídila proto, že musela vyzvednout dítě ze školky.

Opilá žena
02.05.
první máj

Žena (39) zapíjela svátek: Napadla policisty a nadýchala 4,7 promile!

Žena (39) na Brněnsku přehnala oslavu Svátku práce, který zapíjela v hospodě. V opilosti se svlékla, začala nadávat ostatním hostům a následně napadla policisty a záchranáře, které přivolal personál restaurace. Policisté pak ženě naměřili 4,7 promile alkoholu v dechu.

Prásk.tv píše:

Policie
čtěte o tématu promile na Prásk.tv
Obchodní sdělení

4 rady v péči o pokožku pro děti i dospělé

Lidské tělo se během života vyvíjí. Největší změny jsou patrné u dětí, které se mění doslova mrknutím oka. Ale i na dospělé kůži zaznamenáváme změny na pokožce dané nejen věkem.

Opilá matka v Brně
aktualizováno 26.04.
ostuda v brně

Opilá matka usnula v obchodě: Nadýchala přes 4 promile! VIDEO

Brněnští strážníci v úterý večer řešili případ opilé matky (32), která usnula v nákupní galerii. Vedle lavičky postávala její dcera (3), o kterou se namol opilá žena nedokázala postarat. Když strážníci dali ženě dýchnout, nemohli uvěřit svým očím. Na měřícím přístroji svítila hodnota 4,39 promile.

Mladý řidič přejel ženu, na místě zemřela
aktualizováno 14.12.
tragická nehoda

Žena vystoupila z autobusu a zabilo ji auto! Mladý řidič nadýchal

Mladý řidič na Pelhřimovsku srazil ženu, která přecházela silnici. Sražená žena na místě zemřela, řidič po nehodě nadýchal 0,36 promile alkoholu.

Dechová zkouška
28.08.
hazard se životy

Mladíkovi naměřili tři promile. V autě přitom vezl malé miminko!

Hazardéra za volantem odhalili v sobotu večer policisté z Vodňan. Během siliční kontroly naměřili mladému řidiči téměř tři promile alkoholu. V autě přitom vezl ani ne roční dítě!

Těžká nehoda minibusu na anglické dálnici M1 si vyžádala osm životů
27.08.
3letá bojuje o život

Rodina mířila na vysněnou dovolenou, zabil je opilý kamioňák

Včerejší nehoda z britské dálnice M1 je v zemi nejtragičtější za posledních 24 let. Nehodu nepřežilo osm lidí. Nyní se dostávají na světlo další fakta o otřesném neštěstí, ve kterém hrál svou roli také alkohol za volantem.

Málem způsobil nehodu a nadýchal čtyři promile alkoholu
09.08.
hazard se životem

Řidič s čtyřmi promile prudce zabrzdil, v zádech měl tři kamiony!

Velkým neštěstím mohla skončit jízda muže u Moravské Třebové na Svitavsku. Ve chvíli, kdy za ním jely tři kamiony, prudce na silnici zastavil a zůstal stát. Řidiči za ním sotva dobrzdili. Policisté zjistili, že byl muž opilý - v dechu měl čtyři promile alkoholu.

Dechová zkouška - ilustrační foto
09.06.
měl dvě promile!

Silně opilého řidiče chytili 2 dny po sobě! Za trest nesměl jet dál

Stejného a pokaždé silně opilého řidiče zastavili policisté hned dva dny po sobě v Lipové - lázních. V obou případech nadýchal zhruba dvě promile, řidiči proto policie zakázala pokračovat v jízdě. Nyní, dva týdny po incidentu, muže vyšetřují kvůli ohrožení pod vlivem návykové látky. V případě prokázání viny mu hrozí až roční vězení.

Chlapec na ulici
07.06.
hazard se životem

Na Jihlavsku našli podchlazeného chlapce (13). Měl skoro tři promile!

Policisté hledají člověka, který dal alkohol 13letému chlapci z Jihlavska. Toho našli v úterý večer podchlazeného a silně opilého ležet na poli u Velkého Beranova, nadýchal téměř tři promile alkoholu!