Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Policejním vyjednavačkám se podařilo muže přesvědčit, aby se vzdal
aktualizováno 27.07.
policejní akce v Praze

Muž vyhrožoval na ulici pistolí, způsobil policejní manévry

Muže v nedobrém psychickém stavu ozbrojeného pistolí obklíčili policisté ve čtvrtek v noci na ulici v pražských Horních Počernicích. Hrozilo nebezpečí, že začne střílet po kolemjdoucích nebo zbraň obrátí proti sobě, proto se na místo sjelo velké množství hlídek včetně zásahové jednotky.

Střelba v ubytovně na Praze 9 - 2
aktualizováno 10.07.
Galerie Útok plynovkou

Na pražské ubytovně se střílelo! Namol opilého útočníka chytili

Na pražské ubytovně Elektra došlo v pondělí večer ke střelbě. Na místě zasahovali i těžkooděnci s dodávkou.

Marylandská policie zasahuje u střelby v redakci
29.06.
útok na média

Střelec z redakce v USA žaloval noviny za pomluvu, pak zabil 5 lidí

Střelec, který v redakci novin Capital Gazette ve městě Annapolis v americkém státě Maryland ve čtvrtek zastřelil pět lidí, byl dnes obviněn z pětinásobné vraždy a soud jej poslal do vazby bez možnosti kauce. Podle agentury Reuters jde o jeden z nejhorších útoků na americká média za poslední léta. Americké sdělovací prostředky uvádějí, že muž měl dlouholetý spor s redakcí, kterou kvůli jednomu článku žaloval za pomluvu.

Prásk.tv píše:

Střelba v Las Vegas - 1
čtěte o tématu střelec na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NA LOVU ASTEROIDŮ: HVĚZDÁRNA KLEŤ

Hvězdárna Kleť leží ve výšce 1070 metrů nad mořem a je tak nejvýše položenou astronomickou observatoří v ČR. Do konce srpna zve k nahlédnutí do vesmíru.

Zásah u střední školy v Santa Fe
aktualizováno 18.05.
Sante Fe

Střelba ve škole má 10 obětí a 10 zraněných! Vraždil 17letý student

Deset lidí zastřelil na střední škole v Texasu mladík, který vtrhl do jedné z tříd. Pachatelem má být 17letý student Dimitrios Pagourtzis. Na školních pozemcích pak policisté našli několik výbušných zařízení.

Policista
09.05.
žurnalistka v ohrožení

Útočník v Černé Hoře postřelil novinářku! Psala o korupci politiků

Neznámý útočník v úterý večer postřelil černohorskou investigativní novinářku Oliveru Lakičovou. Žena je naštěstí mimo ohrožení života, střela ji zasáhla do pravé nohy. Policie v souvislosti s případem pátrá po trojici podezřelých. Novinářka se už v minulosti stala terčem fyzického útoku a slovních výhrůžek.

Airsoftové zbraně
aktualizováno 11.04.
Má co vysvětlovat

Mladík střílel po dětech na hřišti z airsoftové zbraně. Pět jich zranil

V úterý v podvečer v Karlových Varech střílel po dětech na fotbalovém hřišti pětadvacetiletý muž z airsoftové zbraně. Minimálně pět školáků zasáhl a lehce zranil. Případ vyšetřuje policie, která už střelce dopadla.

Střelba v azylovém domě v Domažlicích
aktualizováno 11.04.
nemocný střelec

Muž (34) postřelil dva policisty jejich zbraní! Pak zabil i sebe

V úterý dopoledne se v azylovém domě v Domažlicích odehrál dramatický konflikt. Psychicky nemocný muž (34) tam postřelil dva policisty. Následně obrátil zbraň proti sobě. Záchranářům se ho už nepodařilo zachránit. S největší pravděpodobností střílel ze služební zbraně, kterou vzal policistům.

Střelba u sídla YouTube
aktualizováno 04.04.
Zaměstnance evakuovali

V sídle Youtube se střílelo! Žena zranila tři lidi a zabila se

Američtí policisté zasahovali v úterý v sídle společnosti Youtube v Kalifornii. Zatím neznámá žena postřelila uvnitř firmy tři lidi a poté obrátila zbraň proti sobě. Zaměstnanci byli evakuováni. Jeden ze zraněných je v kritickém stavu.

Útok ve městě Trébes
24.03.
Teror v supermarketu

Ve Francii policisté po střelbě objevili výbušniny i další zbraně!

Policisté vyšetřující útok v supermarketu na jihu Francie objevili na místě činu výbušniny, pistoli a lovecký nůž. Při prohlídce domu útočníka objevili zřejmou zprávu na rozloučenou, v níž byly odkazy na teroristickou organizaci Islámský stát (IS).

Mafie
aktualizováno 21.03.
Vážný konflikt

V Brně po hádce jeden muž střelil druhého a vážně ho zranil!

Policisté z jihomoravské metropole od úterního odpoledne vyšetřují střelbu v Žabovřeskách. Na jednom z náměstí se tu velmi vyhrotil konflikt mezi dvojicí mužů.