Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Plakát na koncert Jana Palacha
11.01.
Výročí úmrtí

Italští neofašisté plánují koncert pro Jana Palacha. Češi se bouří!

Výročí úmrtí Jana Palacha chtějí slavit také italští neofašisté. U jeho výročí připravují koncert na 19. ledna. Proti se postavili čeští studenti, politici i ministerstvo zahraničí. Letos je to padesát let od úmrtí studenta, který se upálil na protest proti okupaci Československa vojsky Varšavské smlouvy.

Letiště
06.11.

VIDEO: Karlovarští jsou proti pilotní škole na letišti

Proti záměru Krajského úřadu v Karlových Varech zřídit na zdejším mezinárodním letišti výukové středisko letecké školy, začali protestovat lidé z lokalit a obcí poblíž přistávací plochy. Jde o výcvik pilotů dopravních letadel, do kterého se má postupně zapojit až 7 desítek studentů ze zahraničí. Bližší informace má František Nyklas.

V Chrudimi vznikla petice kvůli koberci
01.11.
Poprask v Chrudimi

Koberec nám znemožňuje taneček, píší senioři v unikátní petici!

V Chrudimi vznikla petice kvůli koberci. Už ji podepsalo 50 lidí. Sepsali ji senioři, kteří chodí léta tančit do jedné tamní restaurace a právě tamní koberec jim prý vadí. Provozovatel podniku ho tam dal teprve nedávno, aby ulevil nohám servírek a číšníků.

Prásk.tv píše:

Karel Gott - 3
čtěte o tématu petice na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Odhodlejte se a začněte zdravěji každý den

Rozhodli jste se začátkem roku pro změnu životního stylu? Odstartujte zdravěji každý den s Albertem.

Lvice
aktualizováno 29.10.
Útok zvířete

Brutální představení v cirkuse! Lvice se vrhla na dívku (4). VIDEO

Hrůzný zážitek si prožila malá dívka z Ruska. Při vystoupení v cirkuse na ni zaútočila lvice a zakousla se jí do hlavy. Dívka skončila s vážnými zraněními v nemocnici. Celou scénu zachytil jeden z návštěvníků cirkusu na svůj mobilní telefon.

Medvěd na Valašsku
aktualizováno 24.10.
výskyt medvěda

Medvěda hledali u Přerova, on ale opět řádil u Vsetína, zabil 8 ovcí

Medvěd, který se už více než měsíc pohybuje po Valašsku, se měl objevit za hranicemi Olomouckého kraje. Místo toho ale opět napadal domácí zvířata na Vsetínsku. Zabil 8 ovcí.

Medvěd na Valašsku
aktualizováno 23.10.
Zachrání ho?

Lidé jsou proti odstřelu medvěda! Petice už mají tisíce podpisů

Rozhodnutí Zlínského kraje odstřelit medvěda, který se pohybuje na Valašsku, mnoho lidí pobouřilo. Na internetu proto vznikají petice, které mají zabití šelmy zabránit. Podle ochránců přírody se už ozvaly i zoologické zahrady, které by zvíře minimálně po dobu karantény přijaly.

Kněz pořádá oslavy na faře
aktualizováno 15.10.
Sepisování petice

Kněz pořádá na faře bujaré oslavy. Obyvatelé si na něho stěžují

Obyvatelé Dubu nad Moravou si stěžují na místního kněze a sepisují i petice. Pronajímá totiž faru pro pořádání nejrůznějších setkání, třeba oslav, konají se tam i svatby a místní se kvůli tomu často nevyspí.

Králík v kleci
aktualizováno 09.10.
klecový chov

Lidé zuří kvůli týrání zvířat! Našli způsob, jak donutit EU zasáhnout

Více než 300 milionů hospodářských zvířat po celé Evropě je chováno v klecích. Tento způsob chovu je podle organizací na ochranu zvířat krutý a zbytečný, a proto se rozhodly vytvořit petici, kterou chtějí předložit Evropské komisi. Pokud bude podpisů dostatečné množství, musí se Komise tématem zabývat.

Sexuální robotka
05.10.
Anketa + video Sex s roboty

Robotický nevěstinec má utrum! Nejsme Sin City, prohlásilo město

Měl to být první vykřičený dům se sexuálními robotkami ve Spojených státech. Texas ale tento nevěstinec zakázal - i kvůli církvi, která se proti sexu s roboty hlasitě ohrazovala.

Zastupitel Jihlavy rozkopal stánek SPD
19.09.
"Zatmění před očima"

Zastupitel rozdupal petiční stánek SPD. Všechno zaplatím, slibuje

Jihlavský zastupitel Miroslav Tomanec neudržel nervy na uzdě a zničil petiční stánek SPD. Prý ho rozčílilo, že se strana na oslavách 100 let republiky snažila z lidí vylákat podpisy petice. Rozdupaný stánek prý zaplatí, případ už ale řeší také policie.