Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Kněz pořádá oslavy na faře
aktualizováno včera 21:04
Sepisování petice

Kněz pořádá na faře bujaré oslavy. Obyvatelé si na něho stěžují

Obyvatelé Dubu nad Moravou si stěžují na místního kněze a sepisují i petice. Pronajímá totiž faru pro pořádání nejrůznějších setkání, třeba oslav, konají se tam i svatby a místní se kvůli tomu často nevyspí.

Králík v kleci
aktualizováno 09.10.
klecový chov

Lidé zuří kvůli týrání zvířat! Našli způsob, jak donutit EU zasáhnout

Více než 300 milionů hospodářských zvířat po celé Evropě je chováno v klecích. Tento způsob chovu je podle organizací na ochranu zvířat krutý a zbytečný, a proto se rozhodly vytvořit petici, kterou chtějí předložit Evropské komisi. Pokud bude podpisů dostatečné množství, musí se Komise tématem zabývat.

Sexuální robotka
05.10.
Anketa + video Sex s roboty

Robotický nevěstinec má utrum! Nejsme Sin City, prohlásilo město

Měl to být první vykřičený dům se sexuálními robotkami ve Spojených státech. Texas ale tento nevěstinec zakázal - i kvůli církvi, která se proti sexu s roboty hlasitě ohrazovala.

Prásk.tv píše:

Karel Gott - 3
čtěte o tématu petice na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Chcete změnit operátora? SAZKAmobil nabízí tarify s levným voláním a spoustou dat k tomu

Volání zdarma a k tomu i královská porce mobilních dat. To jsou hlavní výhody, které najdete v nabídce SAZKAmobilu. Teď navíc běží soutěž, ve které sto zákazníků vyhraje měsíční tarif, který půjde na účet operátora.

Zastupitel Jihlavy rozkopal stánek SPD
19.09.
"Zatmění před očima"

Zastupitel rozdupal petiční stánek SPD. Všechno zaplatím, slibuje

Jihlavský zastupitel Miroslav Tomanec neudržel nervy na uzdě a zničil petiční stánek SPD. Prý ho rozčílilo, že se strana na oslavách 100 let republiky snažila z lidí vylákat podpisy petice. Rozdupaný stánek prý zaplatí, případ už ale řeší také policie.

Důchodci v městské dopravě
aktualizováno 18.06.
razantní skok

Vláda Rusům posune důchody, téměř polovina mužů zemře dřív

Ruská vláda se rozhodla pro razantní krok, podle kterého se posune hranice odchodu do důchodu. Ženy si místo v 55 letech užijou důchodu až v 63, muži z 60 let půjdou na 65. Návrh ještě čeká na schválení obou komor parlamentu a podpis prezidenta Putina.

Jiří Čunek
30.05.
krize zdravotnictví

Lékaři i sestry na Zlínsku se bouří. Ze čtyř nemocnic má být jedna!

Tisíce zdravotníků z celého Zlínského kraje se už připojily k petici proti plánované koncepci tamního zdravotnictví. Varují, že v případě sloučení čtyř samostatných nemocnic v jedinou společnost hrozí omezování zdravotní péče, rušení oddělení a personální nestabilita. Kraj s jejich názorem nesouhlasí.

Mazlení s kočkou
21.05.
Nenávist ke kočkám

Pomozte je vymýtit! Petice žádá, aby vláda zakázala chovat kočky

Netradiční petice dorazila v minulých týdnech britské vládě. Nespokojený občan žádá, aby v městečku Sawtry na východě Anglie zakázala chovat kočky. Autor petice je dokonce označuje za "nechtěné škůdce, kteří se přemnožili".

Pes Chico
aktualizováno 17.04.
smrt, nebo život? padl verdikt

Roztrhal mámu a syna, lidé chtěli Chica zachránit! Úřady rozhodly

Navzdory usilovným snahám statisíců lidí zachránit psa Chica, který na začátku dubna v německém Hannoveru roztrhal ženu (52) a jejího syna (27), se úřady rozhodly psa nechat utratit. Podle radnice bylo toto řešení tím jediným možným.

Pes Chico
10.04.
anketa statisíce zastánců

Pes měl ženu chránit, roztrhal ji i syna. Nechte Chica žít, žádají lidé!

Více než čtvrt milionu Němců už podepsalo petici za záchranu života psa, který minulý týden v Hannoveru roztrhal svou majitelku a jejího syna. Útulek, kde je Chico držen, už obdržel stovky nabídek od lidí, kteří psímu zabijákovi dokonce nabízejí nový domov. Podle nich si totiž pes zaslouží dostat druhou šanci.

Protesty proti Andreji Babišovi
aktualizováno 09.04.
Přehled demonstrací

Proti Babišovi se protestovalo v 19 městech, v Praze zaplnili Václavák

Tisíce lidí se scházejí na náměstích 19 českých měst na protest proti tomu, aby českou vládu řídil trestně stíhaný premiér. Petici už podepsalo téměř čtvrt milionu lidí a další měli možnost během pondělních demonstrací.