Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Vyděšené dítě
14.11.
Strach o život

Útok v pražském metru! Žena chtěla matce vyrvat dítě z náručí

Útočnice (38) se matce pokusila vytrhnout dítě ve stanici Ládví. Pomoc jí i dítěti poskytli pracovníci metra, kteří je ukryli v místnosti dozorčího stanice. Strážníci ženu předali policistům.

Napadení na ulici
08.09.
Brutální útok

Grázl rozmašíroval muži obličej, pak odešel do metra. Poznáte ho?

Pražští policisté marně pátrají po neznámém rváči a jeho kamarádovi, kteří u vstupu do stanice metra Ládví bezdůvodně napadli jiného muže. Útok byl velmi brutální, oběť utrpěla mnohočetná zranění.

Šroubek v rohlíku - 3
aktualizováno 15.03.
pozor, co jíte!

Nebezpečná svačinka: Muž z Prahy našel v rohlíku šroub

Nebezpečí se může ukrývat opravdu všude! Jen si představte, zakusujete se do svého ranního rohlíku a najednou v něm narazíte na malý tvrdý předmět, který tam rozhodně nepatří. Přesně to se stalo muži, který si v úterý ráno koupil snídani v supermarketu na pražském Ládví.

Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE O luxusní šperkovnici Peruvian Lily v limitované edici s tělovou a koupelovou kosmetikou Winter in Venice.

Blíží se čas vánoc a tak hledáme inspiraci, jak udělat radost našim blízkým. Chceme, aby dárek byl originální, nezapomenutelný a praktický.

Vodárenská věž
aktualizováno 19.01.
neobvyklé bydlení

Luxus nad Prahou? Bydlet můžete i ve vodárenské věži! VIDEO

I na území hlavního města Prahy se dají najít opravdu neobvyklá místa k bydlení. Jedním takovým je bezesporu vodárenská věž Mazanka v pražské Libni s parádním výhledem na celé město. A bydlet v ní můžete i vy, právě nyní je totiž k prodeji!

Policisté pátrají i po tomto svědkovi
aktualizováno 16.04.
Dobrá zpráva

Policie dopadla OSAHÁVAČE! Mladík (25) už ženy v Ládví obtěžovat nebude

Pražští policisté zadrželi pětadvacetiletého mladíka, který v pražském Ládví v polovině března obtěžoval a napadal ženy. Obviněn byl z výtržnictví a pokusu o znásilnění, za což mu hrozí až pětileté vězení.