Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Zadržená Češka Tereza H.
23.01.
zadržená v Pákistánu

Velká Británie se zaměřila na pašeračku Terezu. Tady je důvod

Češka Tereza H. získala potřebné povolení pro pobyt v Pákistánu v Irsku. Právě z Velké Británie je i její kontakt na drogy, který prozradila po svém zadržení celníkům.

Češka zadržená v Pákistánu
aktualizováno 15.01.
nové informace

Válka o pašeračku Terezu: Sprostě se o ni hádají pákistánské úřady

Podle pákistánských médií vedou tři útvary "válku" o získání Terezy do vazby k výslechu - celníci, Protidrogové oddělení a Letištní bezpečnostní síly. Českému ministerstvu zahraničních věcí se zatím nepodařilo vyjednat konzulární návštěvu.

Českou pašeračku Terezu zadrželi v Pákistánu
aktualizováno 10.01.
galerie Češka v problémech

Terezu (21) chytili s 9 kily heroinu. V Pákistánu za to hrozí trest smrti

Na mezinárodním letišti v pákistánském Láhauru zadržela policie jednadvacetiletou Češku. Ta je podezřelá z pašování drog. Žena byla podle médií zadržena s devíti kilogramy heroinu. Mířila do Spojených arabských emirátů. V Pákistánu byla na tříměsíční vízum.

Prásk.tv píše:

Letiště Václava Havla
čtěte o tématu celníci na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vyberete si saně, nebo lyže?

Nahoru za hodinu a půl, a to se saněmi na zádech. Dolů za 4 a půl minuty, ale na saních. Tak se dá charakterizovat výkon vítěze prvního sáňkařského závodu, který se na Černé hoře v Krkonoších jel před 120 lety. Po stejné trase se můžete projet i dnes, jen s tím rozdílem, že nahoru vás vyveze kabinková lanovka.

Zábavní pyrotechnika SAPA - 6
aktualizováno 22.12.
celníci v akci

Velký zátah na trhovce: Prodávali nebezpečnou pyrotechniku!

Na prodejce pyrotechniky si dnes v pražské tržnici SAPA posvítili celníci. Kontrolovali, jestli rachejtle nejsou nebezpečné a prodejci k nim mají patřičná povolení.

Zásah cizinecké policie
aktualizováno 21.12.
cizinecká policie

V Českých Budějovicích zadrželi tři uprchlíky, ukrývali se v kamionu

Celníci při úterní prohlídce odstaveného kamionu v Českých Budějovicích zažili pořádné překvapení. Uvnitř se ukrývali tři uprchlíci z Afghánistánu, kteří byli následně zadrženi policií. Řidičem kamionu je turecký občan. Ten by podle policie mohl figurovat jako převaděč, přestože uvedl, že o černých pasažérech nic nevěděl.

Policie zajistila vzácný jantar
aktualizováno 05.12.
galerie hodnotné zboží

Vzácný jantar na nádraží v Praze! Celníci zabavili milionovou zásilku

Pražští celníci zajistili na hlavním nádraží v Praze zásilku vzácného jantaru. V kufru ho převážel kurýr z Polska, cílovou destinací měla být pravděpodobně Čína.

Zátah na Lego v SAPA
27.11.
Tržnice Sapa

Celníci objevili padělky stavebnic za miliony! Skončí v drtičce

Celníci objevili v pražské tržnici SAPA padělky dětských stavebnic za desítky milionů korun. V jedné z tamních prodejen našli desítky tisíc kusů krabic s falešnými plastovými stavebnicemi. Ty budou zřejmě zlikvidovány.

Ruzyňští celníci zajistili 2 tuny padělků kondomů
aktualizováno 14.11.
nebezpečný padělek

Ženy pozor! Padělají se i kondomy. Celníci jich zadrželi tisíce

Pražští celníci zajistili na letišti zásilku kondomů. Zjistili, že se jedná o padělky. Podle tiskové mluvčí celního úřadu by byla jejich účinnost při použití velmi nízká.

Zabavené padělky na letišti
14.08.
Akce na letišti

Celníci zabavili padělky za miliony! Oblečení i hračky mířily do celé EU

Celníci zajistili na Letišti Václava Havla v Praze padělky za více než 41 milionů korun. Šlo zejména o oblečení luxusních značek, ale třeba i o hračky.

Nález drog v zadrženém voze
aktualizováno 13.07.
zadrželi ho

Řidič vezl tiskárnu, k údivu celníků skrývala obří množství pervitinu!

Celníci ve čtvrtek zadrželi na Pražském okruhu řidiče, který v autě slovenské poznávací značky převážel tiskárnu s obrovským množstvím drog. Podle informací TV Nova zadrželi policisté pět kilogramů pervitinu, muž skončil v poutech.