Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Šéfkuchař vaří bláznivou kombinaci
aktualizováno 02.02.

VÍKEND: Šéfkuchař vaří bláznivou kombinaci

Nejoblíbenější reportáže z magazínu Víkend se točí kolem vaření. Proto jsme pro vás připravili jednu hodně speciální. Šéfkuchař Paul Dave, který už léta žije v Praze, uvařil pro nás netypickou kombinaci hovězí achilovku s mušlemi. Že to nejde dohromady? Budete se divit. Dále pak Paul prozradí, proč nechává maso uležet klidně i dva měsíce.

Staročeské jídlo Muzika
17.12.
VIDEORECEPT

Staročeské pochoutky: Takhle snadno uvaříte Pučálku a Muziku

V Betlémské kapli v centru Prahy se koná každoroční vánoční výstava. Letošním tématem výstavy je vaření a proto má název "Jak se kdysi vařilo a svítilo". Při této příležitosti redakci TN.cz organizátor výstavy Blahoslav Lukavec ukázal recepty dvou staročeských pokrmů - Muziky a Pučálky.

Balení dárků
06.12.
tipy, jak ušetřit

Na Vánoce padnou hory papíru! Pokryje dálnici z Prahy do Ostravy

Vánoce by sice měly být svátky klidu a míru, kdy se celá rodina sejde pohromadě, v poslední době se ale tradiční význam Vánoc kamsi vytrácí. Pohodu střídá stres ze shánění dárků, pečení a nekonečného úklidu.

Prásk.tv píše:

Renata Langmannová a Ondřej Novotný moderátory nového kulinářského pořadu Což takhle dát si - 1
čtěte o tématu vaření na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Mototechna má novou značku, začíná prodávat veterány a investiční vozy

Zájem o historické vozy i youngtimery celosvětově roste a nejedna automobilka v poslední době oznámila svůj záměr prodávat továrně renovovaná klasická auta. Například německý Mercedes-Benz takové vozy prodává již delší dobu pod značkou All Time Stars. Českým zákazníkům začne klasická auta nově nabízet Mototechna Classic ze skupiny AURES Holdings, provozovatele sítě autocenter AAA AUTO.

Mistrovství ČR v přípravě bramborového salátu
aktualizováno 04.12.
jak ho děláte vy?

Mistrovství bramborových salátů má vítěze! Tady je RECEPT

Ve středočeském Mratíně se o víkendu konal jedenáctý ročník soutěže známé jako Mistrovství ČR v přípravě bramborového salátu. Letos se vyhledávané kulinářské soutěže účastnilo rekordní množství týmů, překvapením byla například speciální odrůda fialových brambor.

Ahold
27.11.
Tipy do kuchyně

Vánoční pečení může být zdravé i hravé. Zkuste tyto recepty!

Vánoce, synonymum hojnosti a štědrosti, a to zejména v kuchyni. Vánoční vaření a pečení ale nemusí nutně znamenat výčitky svědomí a noční můry o váze po Novém roce. Program Zdravá 5, která učí děti ve školách a školkách, jak správně přistupovat k jídlu, připravila netradiční štědrovečerní menu, do jehož přípravy se rádi zapojí i malí kuchtíci.

Šunka
19.11.

KOŘENÍ: Tajemství úspěchu italské kuchyně

Italská kuchyně je oblíbená po celém světě. A není divu. Je lehká a docela zdravá. Většina lidí ji ale miluje hlavně proto, že je velmi jednoduchá.

Sporák
19.11.

VÍKEND: Testování sporáků

Život bez něj by byl podstatně složitější. Jeho práce je vidět a hlavně cítit skoro vždy, když usedneme k teplému jídlu.

Což takhle dát si 3.díl - 1
16.11.
VIDEORECEPT

Což takhle dát si Tiramisu s vlogerkou Kate Rezkovou?

V pořadu 'Což takhle dát si' se setkáváte s těmi nejsladšími recepty. Bude tomu tak i ve třetím díle. Tentokrát se o svůj sladký recept podělí vlogerka a zpěvačka Kate Rezková.

2069329
08.11.

VÍKEND: Triky pro dokonalé svatomartinské menu

Bájný Svatý Martin slaví 1700 let od svého narození. Kdo vlastně Svatý Martin byl?

Což takhle dát si 2.díl - 8
aktualizováno 03.11.
což takhle dát si

Tahle snídaně vám zlepší náladu a nakopne vás na celý den!

Nová show o vaření má již svůj druhý díl! I v tomto pokračování vás čeká zajímavý host, souboj ve vaření a především skvělá atmosféra!