Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Váha
22.01.
Speciál o hubnutí

Rady našich babiček fungují: Jak docílily krásné postavy?

Používat moderní hubnoucí prostředky je sice fajn, ale co to takhle zkusit bez chemie? S barevnými prášky to jde možná snadněji. Osvědčené rady našich babiček však nezklamou a jsou rozhodně zdravější. Zkuste se jich schválně zeptat, jak shazovaly váhu ony?

jednodenní dieta 4
17.01.
Speciál o hubnutí

Vlčí hlad je zrádný kuchař: 5 triků, jak mu nepodlehnout

Jistě znáte rčení, že hlad je nejlepší kuchař. Pokud právě máte dietní období, tak to pro vás rozhodně neplatí, jelikož hladoví jste schopni uvařit a sníst de facto cokoli. Když vám kručí v žaludku, klidně si dáte smažák a potřete ho tatarkou. V hloubi duše ale víte, že se to nesmí stát. Jak tomu zamezit?

Muže popálilo vajíčko
14.01.
Nebezpečná metoda

Muž si chtěl uvařit vejce v mikrovlnce, skončil jako mumie!

Brit Saul Morton si připravuje často k snídani vajíčka, která dá do mikrovlnky a má je hned hotová. Tuto metodu vyzkoušel už několikrát. Poslední pokus se mu však nevyplatil. Vajíčko vybouchlo a popálilo mu obličej.

Prásk.tv píše:

Porotce MasterChef Česko o soutěžícím: Jsi gastronomické hovado! - 1
čtěte o tématu vaření na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Nové vozy zdražují, do cen ojetin se to zatím nepromítá

Autobazary hlásí za měsíc leden rekordní prodeje. V povánočním období to nebývá zrovna obvyklé, protože lidé se většinou „zotavují“ z finančně náročného prosince a nákup vozu odkládají až na první jarní měsíce.

MasterChef Česko: Bodyguard Aleš zkoušel vyděsit porotu svaly i výhrůžkami! - 2
aktualizováno 09.01.
start kuchařské show

Největší humus v MasterChefovi? Soutěžící jídlo koupil v obchodě!

Už dnes večer startuje nová řada kuchařské show MasterChef Česko. V roli přísných porotců se tentokrát objeví Radek Kašpárek, Jan Punčochář a Přemek Forejt. Ve Snídani s Novou mluvili o tom, na co všechno se mohou diváci těšit.

MasterChef Česko: Bodyguard Aleš zkoušel vyděsit porotu svaly i výhrůžkami! - 5
aktualizováno 08.01.
kuchařská show

Spletl si MasterChefa s ringem? Soutěžící půjde na porotu pěstmi

Už ve středu večer se na obrazovky televize Nova vrací největší kuchařská show v Česku. Kdo se stane dalším MasterChefem?

Hamburger
aktualizováno 06.01.
recepty na hamburger

Oblíbená pochoutka má 130 let! Jak si připravit dokonalý burger?

Americká specialita hamburger neboli placka z mletého masa vložená do housky z bílého pečiva, doplněná plátky zeleniny, právě slaví 130 let od svého vzniku. Vybrali jsme pro vás ty nejlepší recepty pro domácí přípravu domácího burgeru.

Cukroví
14.12.
netradiční sladkosti

Nevíte si rady s pečením? S těmito recepty nepřiberete ani deko!

Vánoce už jsou za dveřmi a pro mnohé hospodyňky to znamená maraton pečení a zdobení cukroví. Připravili jsme pro vás přehled netradičních receptů na takové sladkosti, kterými se zavděčíte všem!

Bramborové saláty
13.12.
Exotika i klasika

Mistrovství ČR bramborových salátů má vítěze! RECEPTY

V Mratíně ve Středočeském kraji se konalo o víkendu Mistrovství České republiky v přípravě bramborového salátu Vitana Majonéza Cup 2018. Účastnilo se ho celkem 18 kuchařských týmů, které si pro porotu připravily salát na thajský způsob nebo z odrůdy fialových brambor.

Recepty z dýně
aktualizováno 29.10.
Oblíbená surovina

Čas dýní je tu! Zkuste ji naslano i nasladko. NEJLEPŠÍ RECEPTY

Podzim je časem dýní. Kromě vyřezávání, které si užijí především děti, můžete dýně využít i k vaření a pečení. Vyzkoušejte třeba recept na dýňový koláč nebo dýňové lasagne.

Šťastná rodina
21.10.
Nový průzkum

Čeští muži jsou mamánci, ale začínají s prací dříve než ženy!

Muži odcházejí od svých rodičů později, než ženy. Většinou si užívají komfortu, který jim je poskytován. Do manželství nebo domácích prací se také zrovna nehrnou. Na rozdíl od žen však nastupují do zaměstnání o pár let dříve a dožívají se kratšího věku, vyplývá z nového průzkumu Evropského statistického úřadu Eurostat.