Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Brutální pronásledování
04.04.
Nebezpečné pronásledování

Mladík stalkoval svou vyvolenou, teď mu hrozí až rok vězení

Soud a až roční pobyt za mřížemi čeká muže z okolí Uherského Hradiště, kterého kriminalisté obvinili z nebezpečného pronásledování. Téměř rok a půl měl obtěžovat dívku, se kterou se seznámil na internetu.

úmyslně přejel mladíka, dostal přísnější trest
10.03.
jakub juřena

Schválně přejel mladíka, z vězení ho pustili dřív. Odjel přímo na pláž

Před osmi lety schválně přejel u supermarketu v Uherském Hradišti člověka. Jakuba Juřenu, který si měl odsedět 8 a půl roku, pustili z vězení o dva roky dřív. A rovnou prý odletěl na dovolenou do Vietnamu.

Policie ČR - ilustrační - 4
01.03.
Uherské Hradiště

Zátah na městském úřadu: Úředníka odvedli přímo z práce

V kancelářích Městského úřadu v Uherském Hradišti zatýkala policie. Kriminalisté si tam přišli pro jednoho zaměstnance, kvůli podezření na spáchání závažné hospodářské trestné činnosti. A policisté zatýkali i na dalších místech města.

Obchodní sdělení

Co dát dětem na svačinku? Bezlepkové křupky!

Doba dovolených a výletů se blíží a my pro vás máme tip, co dát dětem ke svačince nebo na mlsání. A pokud vás čeká delší cestování objevte s námi svět pana Křupky, který má pro vaše děti spoustu her a zábavy.

Děti s trávou
aktualizováno 31.01.
zásah kriminálky

Policejní razie na základce: Žáci měli kouřit a prodávat marihuanu

Kriminalisté z Uherského Hradiště provedli razii v jedné ze základních škol ve Starém Městě. Jejím důvodem bylo oznámení jednoho z rodičů, že několik žáků cestou ze školy kouřilo marihuanu. Někteří z nich ji také měli prodávat svým spolužákům.

Češka zadržená v Pákistánu
12.01.
Zdrcená rodina

Tereza byla důvěřivá, myslela si, že jede jen fotit, tvrdí příbuzná

Redakci TN.cz se ozvala jedna z příbuzných Terezy H., kterou celníci v Pákistánu zadrželi na letišti s devíti kily heroinu. Mladou Češku popisuje jako důvěřivou a myslí si, že ji k pašování drog někdo dotlačil.

Češka zadržená v Pákistánu - 3
aktualizováno 11.01.
Zlé komentáře

Na Češku s kufrem plným drog se snesla vlna nenávisti!

Na jednadvacetiletou Terezu H. z Uherského Hradiště, kterou pákistánští celníci zadrželi s devíti kily heroinu v kufru, se na jejím facebookovém profilu snesla vlna posměšků a nenávisti. Její obhajovatelé jsou v menšině.

Češka zadržená v Pákistánu - 1
aktualizováno 11.01.
Zadržená v Pákistánu

Reakce rodiny a známých Terezy H.: Vulgarity a mlčení!

Pákistánské úřady už druhý den zadržují jednadvacetiletou Terezu H. z Uherského Hradiště. Češka podle vyšetřovatelů měla v kufru devět kilo heroinu, s drogou chtěla odletět do Abú Zabí. Redakce TN.cz kontaktovala její kamarády i příbuzné s prosbou o vyjádření.

Oprátka
09.12.
Napadení v Uherském Hradišti

Čtyři mladíci napadli známého, mučili ho a nasadili mu oprátku!

Policisté potvrdili, že vyšetřují brutální napadení dvaadvacetiletého mladíka. Došlo k němu před několika dny v Uherském Hradišti. Čtyři muži ho měli surově zbít a vyhrožovali mu i nasazením oprátky. Hrozí jim vysoké tresty.

Oprátka
aktualizováno 28.11.
brutální napadení

"Kamarádi" měli nasadit muži oprátku a mlátit ho! Policie mlčí

Pořádně se "vybarvila" čtveřice mužů, kteří měli svého známého o víkendu v Uherském Hradišti přemoci, spoutat a na krk mu nasadit oprátku. A to všechno byl teprve začátek.

Pátrání - Milada Němcová
04.10.
Prosí o pomoc

Milada (94) zmizela, policisté ji marně hledají už týden!

Uherskohradišťští policisté už sedmý den bezvýsledně pátrají po čtyřiadevadesátileté Miladě Němcové. Ta náhle zmizela minulý týden. Příbuzní ji naposledy viděli minulé pondělí 25. září.