Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pátrání - Milada Němcová
04.10.
Prosí o pomoc

Milada (94) zmizela, policisté ji marně hledají už týden!

Uherskohradišťští policisté už sedmý den bezvýsledně pátrají po čtyřiadevadesátileté Miladě Němcové. Ta náhle zmizela minulý týden. Příbuzní ji naposledy viděli minulé pondělí 25. září.

Muž měl zabít dceru a zranit syna
aktualizováno 02.10.
Obrovská tragédie

Byl útok na vlastní děti pomstou? Neunesl rozvod, říkají sousedé

Muže ze Starého Města u Uherského Hradiště, kterého kriminalisté obvinili z vraždy dvouleté dcery a z pokusu o vraždu pětiletého syna, soud poslal do vazby. Za brutální útok na vlastní děti mu hrozí až výjimečný trest, tedy doživotí.

Muž měl zabít dceru a zranit syna
aktualizováno 02.10.
Vražda ve Starém Městě

Muž měl zabít dceru a zranit syna, soud ho poslal do vazby

Okresní soud v Uherském Hradišti poslal do vazby osmadvacetiletého muže ze Starého Města. Podle policistů ve čtvrtek brutálně napadl své děti. Dvouletou dceru měl zavraždit a u pětiletého syna se o to pokusil.

Obchodní sdělení

NEUVĚŘITELNÉ: 1 SKLENIČKA UNESE TUNY !!!

Každý z nás má doma nápojové sklo, které používá na denní bázi jako něco zcela samozřejmého. Každému z nás se stalo, že taková sklenička praskla nebo spadla a rozbila se. Zejména z těchto osobních zkušeností vnímáme tento druh skla jako něco velmi křehkého a naše chování ke sklu je pak tímto ovlivněno. A je to tak správně !

Vyšetřovatelé odchází z místa činu
30.09.
Syn je zraněný

Policie: Holčičku ve Starém Městě ubodal otec! Obvinili ho z vraždy

Kompletní tým vyšetřovatelů byl na místě vraždy ani ne tříleté holčičky ve Starém Městě až téměř do čtvrteční půlnoci. Celý včerejšek potom policisté skládali střípky případu, který je jako z hororu. Dnes pak informovali, že tím, kdo na děti vzal nůž a začal je bodat, je jejich otec.

Policie - ilustrační foto
aktualizováno 29.09.
šokující incident

Muž na Uherskohradišťsku se vrhl s nožem na děti, jedno zemřelo

V naprostém šoku zůstali obyvatelé Starého Města na Uherskohradišťsku, kde muž zaútočil nožem na své vlastní děti, tříleté dítě údajně útok nepřežilo, podobně starý chlapec skončil s řeznými ranami v nemocnici, uvádí Slovácký deník na svém portálu.

Tragická nehoda u Uherského Hradiště - 3
aktualizováno 22.09.
galerie Páteční nehody

Řidič Octavie přejel do protisměru, kde jel kamion! Neměl šanci přežít

Život 41letého muže v pátek ráno vyhasl při srážce osobního auta s kamionem u Starého Města blízko Uherského Hradiště. Tragická nehoda uzavřela dopravu na několik hodin. V Berouně srazilo auto dítě školního věku.

Bývalý šéf policie v Uherském Hradišti Bronislav Šabršula
21.09.
dal si šlofíka

Lapálie plukovníka policie: Nic mu nedokázali, vrací se do funkce

Bývalý šéf policie v Uherském Hradišti Bronislav Šabršula se může vrátit do své funkce. Dnes o tom rozhodl krajský soud v Brně. Bývalý vysoce postavený policista byl přeložen do Prahy kvůli podezření, že opilý řídil auto. To se ale nikdy neprokázalo.

Tragická nehoda u Přečkovic na Moravě
21.09.
smrtelná nehoda

Po nárazu do stromu zbyl z auta jen vrak, řidič neměl šanci přežít

Život muže (†59) vyhasl v noci u Přečkovic na východě Moravy. Řidič Škody Octavia tam v plné rychlosti narazil do stromu. V okolí Uherského Hradiště je to letos už pátá smrtelná nehoda.

Muž byl přepaden ve své kanceláři
15.06.
velká loupež

Zloděj přepadl muže se zbraní v ruce. Ukradl mu hodně peněz!

Neznámý muž včera v podvečer přepadl a spoutal muže v Uherském Hradišti. Svou oběť ohrožoval zbraní. Následně mu ukradl velký obnos peněz.

Dechové zkouška
30.04.
kontroverzní zásah

Cyklisti vyjeli na vinařské stezky. Obklíčili je policisté s alkotestery

Na řadě míst Česka se o víkendu oficiálně otevřely cyklostezky. V okolí Uherského Hradiště i ty vinařské, které vedou kolem vinných sklípků. Letos poprvé tam ale s cyklisty vyrazili i policisté, kteří kontrolovali, jestli nejsou cyklisté opilí. Od organizátorů letité akce pak sklidili tvrdou kritiku.