Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Slovenka Zuzana zhubla za rok neuvěřitelných 61 kilo
aktualizováno 20.09.
To je kočka

Zuzka za rok zhubla ohromných 61 kilo! Teď se ukázala v bikinách

Zuzka vážila skoro 140 kilo, když se rozhodla něco se svým vzhledem udělat. Za rok zhubla neuvěřitelných 61 kilo a stala se z ní ohromná kočka. Teď se slovenská maminka ukázala v plavkách.

Žena se oholila a málem přišla o nohy
27.04.
jen pro otrlé! šokující případ

Oholila se a skončila v kómatu! Dana téměř přišla o nohy i život

Jediné holení a šéfkuchařka z Yorkshiru téměř přišla o obě nohy, skončila proto i v kómatu. Ačkoli použila úplně nový strojek, do těla se jí totiž při holení dostala nebezpečná infekce. Zákeřná bakterie ženě rozežrala kůži i podkožní tkáně, Dana Sedgewicková musela absolvovat celkem 21 operací, její šance na přežití byly pouhých 30 procent.

1967932
aktualizováno 27.02.
sahal kam neměl

Mazec v přímém přenosu: Modelka mlátila moderátora! VIDEO

Hodně nečekaně skončil v Brazílii přímý přenos, v němž moderátor na figurantce v bikinách divákům předváděl, jak správně nanášet opalovací krém. Krásce e totiž nelíbilo, kam jí moderátor sahá.

Prásk.tv píše:

Karolína Plíšková - 1
čtěte o tématu bikiny na Prásk.tv
Obchodní sdělení

„Hmm, doba dřevěná je doba dřevěná...“

Takhle by asi pochvalně mručel člověk neandrtálský z Macha a Šebestové. Na rozdíl od doby ledové je ovšem doba dřevěná zdraví prospěšná. Za časů neandrtálců byly lesní porosty divočinou, o kterou nikdo nepečoval. Zato v dnešní době si můžeme vychutnávat lesy, které po několik generací zušlechťují lesáci, lesníci, vědci a tisíce dalších dobrovolníků. A stále víc, protože lesy se rozšiřují – ročně přibližně o 2000 ha.

Snídaně v plavkách - 3
28.07.
anketa Pozdravy z dovolené

Krásné reportérky TV Nova v plavkách! Které to sluší nejvíce?

Léto a prázdniny jsou v plném proudu. Tepla a sluníčka si samozřejmě plnými doušky užívají i reportérky a moderátorky TV NOVA. A některé z nich se podělili o fotografie v plavkách.

chytré plavky - ilustrační foto
16.07.
Ochrana před spálením

Revoluční novinka: Dokonalé opálení vám zajistí chytré plavky

K létu patří voda, slunce a opalování. Aby se z téhle veskrze příjemné činnosti později nestala noční můra, to vám pomohou ohlídat inteligentní plavky.

Padesátnice jako lusk
aktualizováno 15.07.
galerie anketa

Pořád sexy: Takhle dnes vypadají legendární krásky v bikinách!

Tyto hvězdy se nemusí bát jít do bikin. Je jim kolem padesáti, ale postavu mají pořád jako lusk. Podívejte se na fotky a hlasujte, které to podle vás sluší nejvíc.

Opilá žena v plavkách na silnici
aktualizováno 23.04.
nebezpečná řidička

Patricie řídila polonahá: Tohle předvedla policistům! VIDEO

Pořádnou ostudu si uřízla devětačtyřicetiletá žena z Floridy, která vezla vnuka autem i navzdory tomu, že si před jízdou pořádně přihnula. A navíc ještě havarovala.

Kendra Moria v bikinách - 1
27.10.
Chce být slavná

Zpěv ji nejde, tak se svlékla. A tohle video už viděly 3 miliony lidí

Tahle zpěvačka chce být zřejmě slavná za každou cenu. Zpěvem se ale zřejmě neproslaví, její klipy na YouTube mají jen pár tisíc shlédnutí. Ale video, na kterém ji svléká její psík, ji udělal slavnou, má už totiž 3 miliony shlédnutí.

Figurína
03.07.
Nebezpečná dekorace

Obchod strčil do výlohy sexy figuríny, řidiči bourají jako smyslů zbavení

Že spousta řidičů při točení volantem chytá lelky a kouká se, kam nemá, potvrdil čerstvý případ "příliš sexy" obchodu. Figuríny nastrčené ve výloze totiž prý můžou za dopravní nehody.