Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Brutální rvačka - 2
aktualizováno 12.10.
brutální agrese

Pravda o útoku na dva školáky v Lounech! Důvod nepochopíte

Českem otřáslo video brutálního napadení před základní školou v Lounech. Chlapec surově zbil a zkopal dva hochy, zatímco jeho kamarád vše natáčel a skupinka spolužáků všemu nečinně přihlížela. Podle svědků byl příčinou agresorova výbuchu pohled jednoho z chlapců na jeho dívku. Případ vyšetřuje policie.

Bezpečnostní hlídky v Praze
aktualizováno 20.12.
reakce na Berlín

Česko posiluje bezpečnost. Ulice zaplnili policisté s puškami!

Česku nehrozí žádné konkrétní teroristické nebezpečí. Zpravodajská skupina se shodla na zachování prvního stupně ohrožení terorismem. Novinářům to po dnešním jednání s ministrem vnitra Milanem Chovancem (ČSSD), policejním prezidentem a zástupci zpravodajských služeb řekl premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD).

Protesty romů v Žatci
aktualizováno 24.10.
Napětí ve městě

"My chceme vraha!" Brutální videa z Žatce po smrti Roma

Minulý týden v jedné ze žateckých pizzerií zemřel po potyčce s hosty mladý Rom. Od té doby panuje v ulicích města napětí, které se snaží krotit posílené hlídky státní i městské policie.

Policie v metru
15.07.
posílení hlídek

Policie reaguje na útoky v Nice: Takhle nám chce zajistit bezpečí

Česko v reakci na tragédii ve francouzské Nice posílilo policejní hlídky u vybraných objektů a na místech s vyšší koncentrací osob. Podobně postupovala na konci června po teroristických útocích v Turecku.

Anketa - vojenská hlídka v Praze
aktualizováno 03.05.
HLASUJTE ptali jsme se

Ozbrojenci v ulicích: Bojíte se jich, nebo vás uklidňují? ANKETA

Kvůli zvýšeným bezpečnostním opatřením jsou v ulicích českých měst kromě běžných policistů k vidění i vojáci se samopaly. Cítí se díky nim lidé bezpečněji anebo je naopak ozbrojenci děsí? Vyrazili jsme se zeptat do pražských ulic!

Dopravní policista - ilustrační foto
aktualizováno 19.04.
doprava o svátcích

Velikonoční zátah: SEZNAM míst, kde policisté číhají na řidiče

Ode dneška až do pondělí musejí všichni, kteří vyrazí na silnice, počítat s přísným policejním dohledem, a to po celé republice. I letos vyhlásili dopravní policisté na velikonoční svátky bezpečnostní akci. Zátah bude zaměřený hlavně na opilce za volantem.