Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Tereza Šnoblová a ranní Televizní noviny
10.11.

Ranní TN 10. 11.

Ranní televizní noviny s Terezou Šnoblovou.

Střepiny s Markétou Fialovou
aktualizováno 05.10.

STŘEPINY: Náhled do ložnic Čechů a report z torpédoborce

Konec ocelárny Vítkovice Steel a další stovky lidí bez práce na Ostravsku. Exkluzivní reportáž z amerického torpédoborce Kárny, aneb co dokáže osm tisíc tun oceli na hladině oceánu. A na dobrou noc o fetiších a fetišistich... co všechno může přinášet vzrušení a uspokojení? Je tu váš přehled týdne, jsou tu Střepiny.

Liga otevřených mužů
17.05.

VÍKEND: Liga otevřených můžů

Matkou se ženy stávají z biologické podstaty, pro roli otce se ale musí muži hlavně rozhodnout. Právě téma, jakým tátou být v 21. století, bylo jedním z prvních, které se ve sdružení s názvem "Liga otevřených mužů" řešilo.

Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Vaše téma - s Václavem Klausem mladším
aktualizováno 14.05.
VAŠE TÉMA

Máme moc univerzit, dostane se na ně i "tydýt", míní Klaus mladší

Hostem pořadu Vaše téma byl ve čtvrtek syn bývalého prezidenta Václav Klaus mladší. Bývalý ředitel prestižního gymnázia PORG mluvil nejen o problémech českého školství.

Lucie Borhyová a Rey Koranteng
01.04.

Televizní noviny 1. 4.

Televizní noviny s Lucií Borhyovou a Reyem Korantengem.

VÍKEND: O co děti ve velké tlupě přijdou a co získají?
aktualizováno 19.03.

VÍKEND: O co děti ve velké tlupě přijdou a co získají?

V České republice má téměř polovina rodin jenom jedináčka. Je to prý trend posledních let. V reportáži magazínu Víkend nahlédneme do rodin, které se rozhodly jít mimo hlavní proud a pořídili si dětí pět.

VÍKEND: Rodinné fotografie jako cenný poklad
aktualizováno 19.03.

VÍKEND: Rodinné fotografie jako cenný poklad

V historii měli profesionální fotografové zakázky i na mrtvé děti. Jak snadno a rychle se fotografie staly miláčkem lidí, ceněným pokladem a dědictvím, vám řekne reportér Josef Kubeš.

Veš
aktualizováno 19.03.

VÍKEND: Vše, co jste nevěděli o vších

Na světě je 450 druhů vší. Jak se jim bránit a jak lze na nich vydělat?

Víkend
aktualizováno 19.03.

Narozeninový speciál: Magazín Víkend oslavil 10 let!

Balón Víkendu vzletěl poprvé v březnu 2005 a jeho koš od té doby přináší divákům romantiku, trochu dobrodružství, spousty překvapivých objevů a zábavu. Šárka Loukotová s Martinem Venclem žijí příběh Víkendu od jeho úplného začátku. Podívejte se na desetiletý příběh společně s nimi.

Bulvární show PRÁSK
12.12.
video

Bulvární show PRÁSK 11. prosince 2014

Kolik utrácejí české hvězdy za dárky? Vánoce je přijdou pěkně draho! A jak hubnou naši slavní? Poradí Vám své recepty na štíhlou linii!