Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pes roztrhal svého majitele před štábem BBC
13.09.
smrt při natáčení

Pes snědl feťákovi drogy, a pak ho v záchvatu roztrhal a zabil

Drogově závislý muž se účastnil natáčení dokumentu televize BBC. Během natáčení se stala velká tragédie - pes svého majitele usmrtil před zraky televizního štábu. Zvíře mělo v těle osminásobek dávky drogy, kterou by užil člověk.

BBC
aktualizováno 19.07.
milionové rozdíly

BBC odtajnila platy moderátorů, o takových penězích se vám nesní!

Ačkoli se platy vrcholných moderátorů britské veřejnoprávní televize BBC mohou zdát být přemrštěné, zdaleka ne všem tvářím televizních obrazovek se pod stejným zaměstnavatelem a na stejné pozici podaří dosáhnout takové sumy, jakou má nejlépe placený moderátor Chris Evans. Rozdíly jsou i desítky milionů korun.

Nevhodné gesto moderátorky BBC
24.03.
Pobuřující video

Trapas BBC: Moderátorka mluvila o teroru a udělala necitlivé gesto

Nevhodný posunek udělala moderátorka britské stanice BBC, když hovořila o teroristickém útoku v Londýně. Všimli si ho i diváci a někteří z nich byli pobouřeni. Moderátorka už se omluvila.

Prásk.tv píše:

Sophie Raworth
čtěte o tématu BBC na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Děti v živém vysílání
aktualizováno 10.03.
video Přímý přenos BBC

Trapas ve vysílání! Děti vtrhly do kanceláře a pobavily tisíce lidí

Vtipný moment se odehrál během živého vysílání zpravodajské stanice BBC. Rozhovor s expertem narušila "invaze" jeho dětí.

Princ Harry o Dianě
31.07.
KRÁLOVSKÁ ZPOVĚĎ

Princ Harry: Lituji, že jsem o smrti své matky nemluvil dřív

Princi Harrymu, který je pátým následníkem britského trůnu, bylo jen 12 let, když v Paříži v roce 1997 tragicky zahynula jeho matka princezna Diana. Prince prý mrzí, že o její smrti dlouho nebyl schopný hovořit.

London Bridge
aktualizováno 01.12.
hrozba terorismu

Londýn evakuoval tisíce lidí! Speciální jednotky hledaly bomby

Policisté dnes obdrželi hned dvě hlášení o hrozícím nebezpečí teroristického útoku. V obou případech se jednalo o anonymní zprávu. Nahlášen byl podezřelý balík na Tooley Street a zároveň auto poblíž Regent Street. Vyšetřovatelé museli vyklidit i některé prostory veřejnoprávní televize BBC.

Kim Čong-un
20.04.
diktátorův dárek

Kim rozdává dárky. Severní Korejci možná v televizi uvidí Top Gear a Teletubbies

Za vlády severokorejského vůdce Kim Čong-una je místní televize dost pochmurná. Ale nyní nejvyšší vůdce zvažuje, že by obyvatelům dopřál potěšení z nevídané zábavy - britských pořadů Top Gear, Teletubbies a Pán času, napsal britský list The Independent.