Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Autobus na Smíchovském nádraží srazil ženu
12.01.
Na místě zemřela

Autobus v Praze srazil ženu! Tělo vyprostili z podvozku hasiči

Na pražském Smíchovském nádraží srazil autobus chodkyni. Žena utrpěla mnohočetná zranění, kterým na místě podlehla. Podle svědků přecházela silnici a nevšimla si přijíždějícího kolosu.

Příčný práh v Horních Počernicích
aktualizováno 14.08.
zbytečné opatření

Problém s retardéry: Lidem v okolí vadí hluk, řidičům zničená auta

Zpomalovací retardéry možná brzy zmizí ze silnic a to i přes to, že díky nim řidiči opravdu svoji rychlost snižují. Většině lidí retardéry vadí, řidiči si o ně často ničí podvozky aut, lidem, kteří žijí u silnic, zase vadí hluk, a ve Velké Británii je chtějí dokonce zakázat, retardéry tam prý ničí životní prostředí.

Hromadná nehoda Praha Kbely - 5
aktualizováno 03.02.
galerie policejní vyšetřování

Hromadná nehoda: O kanál si zničilo podvozek nejméně 16 aut!

Nejméně 16 aut si v pátek ráno poškodilo podvozek v Kbelské ulici v Praze o otevřený kanál. Na místě je policie. Celý incident se obešel bez zranění.

Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

tatra - 6
aktualizováno 18.08.
GALERIE Nový model

Největší tatrovka všech dob! Podívejte se na ten kolos!

Automobilka Tatra dokončila výrobu nejdelšího a nejtěžšího nákladního auta ve své historii. Vozidlo bylo vyrobeno k průzkumným vrtům v náročném terénu. Celková hmotnost tatrovky bude přibližně 84 tun.

Havarované letadlo na letišti u Karlových Varů
aktualizováno 07.06.
zlomená podvozek

Letadlu v Karlových Varech se ulomil podvozek, dva lidé se zranili

Na letišti v Karlových Varech přistálo letadlo bez podvozku. Při manévru se zranili dva lidé. Stroji se zlomil podvozek.

Ilustrační foto
aktualizováno 21.04.
Měl štěstí

Nedostatek kyslíku a mráz! Mladík (16) přežil let v podvozku aeroplánu

Šestnáctiletý chlapec i přes nedostatek kyslíku a teplotu pod bodem mrazu přežil v podvozkové šachtě několikahodinový let z Kalifornie na Havaj. Informovala o tom dnes agentura Reuters.