Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Letdla na letiši v Praze
aktualizováno 27.02.
smrt při startu

Pár se zabil po pádu z letadla! Skrýval se v podvozkové šachtě

Tragicky skončil pro dva černé pasažéry start letadla mířícího do New Yorku. Dvojice zřejmě chtěla cestovat zdarma a tak se schovala do podvozkové šachty stroje. Po vzletu ale pár vypadl ven. Oba lidé byli na místě mrtví.

Autobus na Smíchovském nádraží srazil ženu
12.01.
Na místě zemřela

Autobus v Praze srazil ženu! Tělo vyprostili z podvozku hasiči

Na pražském Smíchovském nádraží srazil autobus chodkyni. Žena utrpěla mnohočetná zranění, kterým na místě podlehla. Podle svědků přecházela silnici a nevšimla si přijíždějícího kolosu.

aktualizováno 14.08.
zbytečné opatření

Problém s retardéry: Lidem v okolí vadí hluk, řidičům zničená auta

Zpomalovací retardéry možná brzy zmizí ze silnic a to i přes to, že díky nim řidiči opravdu svoji rychlost snižují. Většině lidí retardéry vadí, řidiči si o ně často ničí podvozky aut, lidem, kteří žijí u silnic, zase vadí hluk, a ve Velké Británii je chtějí dokonce zakázat, retardéry tam prý ničí životní prostředí.

Obchodní sdělení

Sezóna alergií v plném proudu - co dělat, aby vám bylo lépe?

Léto je pro někoho krásné období, kdy vše kvete, avšak pro řadu jiných nepříjemné období plné smrkání, slzení, kýchání a dalších nepříjemných projevů alergií. V dnešním článku si povíme něco o tom, jak si můžete letní sezónu užít naplno, i pokud patříte k té druhé skupině.

Hromadná nehoda Praha Kbely - 5
aktualizováno 03.02.
galerie policejní vyšetřování

Hromadná nehoda: O kanál si zničilo podvozek nejméně 16 aut!

Nejméně 16 aut si v pátek ráno poškodilo podvozek v Kbelské ulici v Praze o otevřený kanál. Na místě je policie. Celý incident se obešel bez zranění.

tatra - 6
aktualizováno 18.08.
GALERIE Nový model

Největší tatrovka všech dob! Podívejte se na ten kolos!

Automobilka Tatra dokončila výrobu nejdelšího a nejtěžšího nákladního auta ve své historii. Vozidlo bylo vyrobeno k průzkumným vrtům v náročném terénu. Celková hmotnost tatrovky bude přibližně 84 tun.

Havarované letadlo na letišti u Karlových Varů
aktualizováno 07.06.
zlomená podvozek

Letadlu v Karlových Varech se ulomil podvozek, dva lidé se zranili

Na letišti v Karlových Varech přistálo letadlo bez podvozku. Při manévru se zranili dva lidé. Stroji se zlomil podvozek.

Ilustrační foto
aktualizováno 21.04.
Měl štěstí

Nedostatek kyslíku a mráz! Mladík (16) přežil let v podvozku aeroplánu

Šestnáctiletý chlapec i přes nedostatek kyslíku a teplotu pod bodem mrazu přežil v podvozkové šachtě několikahodinový let z Kalifornie na Havaj. Informovala o tom dnes agentura Reuters.