Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Zloděj
aktualizováno dnes 21:50
promyšlená loupež

Lupiči uzavřeli dálnici a přepadli posádku auta! Hledá je policie

Velmi kuriózní loupež vyšetřují policisté na jihu Moravy. Kolem jedné hodiny ráno došlo k přepadení - a to posádky jednoho z aut jedoucích po dálnici D46 ve směru na Olomouc. Co zloději ukradli, není jasné. Neváhali kvůli tomu ale zastavit provoz na dálnici.

Uzavřený most
aktualizováno 16.04.
bezpečnostní opatření

Část města odřízli od světa! Lidé se auty ani nedostanou domů

Část obyvatel Frýdku-Místku se ocitla odříznutá od okolního světa. Město tam uzavřelo silniční most přes potok a obyvatelé se tak nemohou auty dostat ke svým domovům.

UZAVŘENÉ PROVOZOVNY ZA ÚNOR 2018
aktualizováno 04.03.
velký přehled uzavřené provozovny

Švábi v bistru, myši v pekárně! Inspektoři zavřeli i známé podniky

Hned 21 provozoven museli v únoru částečně nebo zcela uzavřít kontroloři ze Státní zemědělské a potravinářské inspekce (SZPI). Hygienické podmínky, ve kterých se připravovalo jídlo, byly totiž na katastrofální úrovni.

Prásk.tv píše:

Učitel - ilustrační foto
čtěte o tématu uzavření na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bydlení se prodraží. Nečekejte, až se sazby ještě zvýší

Vlastní střecha nad hlavou se stává dražší a dražší.

Uzavřený most na Blanensku
19.02.
havarijní stav

Kvůli špatnému stavu zavřeli další most! Auta musí přes Černou Horu

Silničáři v pondělí uzavřeli most u Černé Hory na Blanensku, který je v havarijním stavu. Most byl už loni v létě tři měsíce zavřený a stavbaři ho podepřeli. Pak ho ale dorazily kamiony, které prozatím budou i s ostatními auty jezdit přes Černou Horu. Tamní obyvatelé proti tomu ale protestují.

Londýnská policie
aktualizováno 12.02.
pozůstatky války

V Temži nalezli bombu z války, policie uzavřela londýnské letiště

Kvůli nálezu pumy z druhé světové války je zcela ochromena část Londýna včetně letiště. Policisté uzavřeli široké okolí, armáda mezitím pracuje na zneškodnění pumy. Londýnské letiště zrušilo v pondělí všechny lety.

Uzavřené provozovny
10.02.
galerie myši i trus

Podívejte na tu hrůzu! Inspektoři zavřeli v lednu 14 podniků. FOTO

Kontroloři mají od nového roku opět plné ruce práce s podniky, které nedodržují základní pravidla hygieny. Jen v lednu jich uzavřeli 14 a to kvůli plísni, nepořádku i myším a jejich trusu.

Uzavření mostu
30.01.
hrozící nebezpečí

Další most uzavřen, v Česku je jich v havarijním stavu skoro stovka

Na okraji Havlíčkova Brodu musel kraj Vysočina urychleně uzavřít pro veškerou dopravu jeden z mostů. Může za to jeho havarijní stav. Lidé ho v nejbližších měsících budou muset dlouze objíždět a to nejméně až do podzimu.

Jak zvládají nemoci ženy a muži
aktualizováno 23.01.
Zákazy návštěv

Česko je na pokraji epidemie chřipky! Nemocných stále přibývá

Na jihu Čech, v Praze nebo v Moravskoslezském kraji přibývá lidí nakažených chřipkou. Jejich počet už je těsně pod hranicí epidemie. V Jihočeském kraji proto začal platit zákaz návštěv v některých nemocnicích a domovech důchodců.

Vytahování lávky v Tróji
17.12.
pád lávky

V Česku chátrají stovky mostů. Po incidentu v Troji některé uzavřeli

Po pádu pražské lávky v Troji se spustila lavina kontrol mostů po celé České republice. A podle expertů jsou jich ve špatném stavu stovky. Jeden takový teď preventivně uzavřeli v Kroměříži. Místní lávka je totiž postavena podobně jako ta v Troji. Další most uzavřel i pražský magistrát a to frekventovanou lávku spojující Vyšehrad se Smíchovem.

Lávka v Černošicích
aktualizováno 05.12.
preventivní opatření

Strach o bezpečnost: Lávku přes Berounku v Černošicích uzavřeli!

V pondělí večer byla v Černošicích z bezpečnostních důvodů uzavřena lávka přes Berounku. Informovalo o tom vedení města s tím, že pražský magistrát nechává zpracovat aktuální posudek, který rozhodne o tom, co dalšího se bude dít.