Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Londýnská policie
aktualizováno 12.02.
pozůstatky války

V Temži nalezli bombu z války, policie uzavřela londýnské letiště

Kvůli nálezu pumy z druhé světové války je zcela ochromena část Londýna včetně letiště. Policisté uzavřeli široké okolí, armáda mezitím pracuje na zneškodnění pumy. Londýnské letiště zrušilo v pondělí všechny lety.

Uzavřené provozovny
10.02.
galerie myši i trus

Podívejte na tu hrůzu! Inspektoři zavřeli v lednu 14 podniků. FOTO

Kontroloři mají od nového roku opět plné ruce práce s podniky, které nedodržují základní pravidla hygieny. Jen v lednu jich uzavřeli 14 a to kvůli plísni, nepořádku i myším a jejich trusu.

Uzavření mostu
30.01.
hrozící nebezpečí

Další most uzavřen, v Česku je jich v havarijním stavu skoro stovka

Na okraji Havlíčkova Brodu musel kraj Vysočina urychleně uzavřít pro veškerou dopravu jeden z mostů. Může za to jeho havarijní stav. Lidé ho v nejbližších měsících budou muset dlouze objíždět a to nejméně až do podzimu.

Prásk.tv píše:

Učitel - ilustrační foto
čtěte o tématu uzavření na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Jak udržet své finance zdravé?

Mějte řešení nečekaných výdajů, spoření, splátky a zůstatek na vašem bankovním účtu dokonale pod kontrolou. Je zde několik praktických rad, které vám bez ohledu na vaši aktuální situaci pomohou udržet finance v dobré kondici.

Jak zvládají nemoci ženy a muži
aktualizováno 23.01.
Zákazy návštěv

Česko je na pokraji epidemie chřipky! Nemocných stále přibývá

Na jihu Čech, v Praze nebo v Moravskoslezském kraji přibývá lidí nakažených chřipkou. Jejich počet už je těsně pod hranicí epidemie. V Jihočeském kraji proto začal platit zákaz návštěv v některých nemocnicích a domovech důchodců.

Vytahování lávky v Tróji
17.12.
pád lávky

V Česku chátrají stovky mostů. Po incidentu v Troji některé uzavřeli

Po pádu pražské lávky v Troji se spustila lavina kontrol mostů po celé České republice. A podle expertů jsou jich ve špatném stavu stovky. Jeden takový teď preventivně uzavřeli v Kroměříži. Místní lávka je totiž postavena podobně jako ta v Troji. Další most uzavřel i pražský magistrát a to frekventovanou lávku spojující Vyšehrad se Smíchovem.

Lávka v Černošicích
aktualizováno 05.12.
preventivní opatření

Strach o bezpečnost: Lávku přes Berounku v Černošicích uzavřeli!

V pondělí večer byla v Černošicích z bezpečnostních důvodů uzavřena lávka přes Berounku. Informovalo o tom vedení města s tím, že pražský magistrát nechává zpracovat aktuální posudek, který rozhodne o tom, co dalšího se bude dít.

Lékař Ilustrační snímek
aktualizováno 18.10.
Rozsáhlý protest

Tisíce lékařů zavírají ordinace, přidají se i některé lékárny

Pokud dnes potřebujete navštívit svého praktického lékaře, nejprve si ověřte, zda vůbec ordinuje. Právě dnešek je totiž dnem rozsáhlého protestu "praktiků", kteří si stěžují, že se jim ministerstvo zdravotnictví dostatečně nevěnuje.

Uzavřené provozovny
aktualizováno 12.10.
špína a hnus

Nejhnusnější hospody v Česku: Inspektoři jich letos zavřeli už 129

Celkem 129 restaurací a prodejen museli v letošním roce uzavřít inspektoři. Nesplňovaly totiž hygienické podmínky. Nejčastěji kontroloři trestali za špínu, plesnivé potraviny či škůdce.

Tragická nehoda blokovala dálnici D5
aktualizováno 04.09.
smrtelná nehoda

Osobák narazil na D5 do stojícího kamionu, provoz se úplně zastavil

Řidič osobního auta zemřel odpoledne při nehodě na dálnici D5 u Holoubkova na Plzeňsku. Jeho vůz zůstal zaklíněný pod kamionem. Dálnice byla v místě nehody uzavřena. Řidič kamionu vyvázl bez zranění. Za nehodou se vytvořila několikakilometrová kolona.

Uzavřené provozovny: Obchody
26.08.
galerie vážné nedostatky

Malé obchody, ale i Albert a COOP. FOTO prodejen, které v létě zavřeli

Špína, hmyz, trus, hromadící se odpadky - kvůli všem těmto prohřeškům inspektoři o prázdninách uzavřeli téměř 30 podniků. Kontrolou prošly i méně, či více známé obchody. A zhruba desítka z nich musela provoz pro nevyhovující podmínky přerušit.