Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Ohňostroj nad Prahou - ilustrační foto
aktualizováno 31.12.
silvestr 2018

Uzavřená náměstí, bezpečnostní opatření. Novoroční oslavy jsou tu

Konec roku je tady. Už za pár desítek minut se naplno rozjedou silvestrovské oslavy. Některá města částečně uzavírají svá centra. Lidé ještě vyrazili na poslední nákupy, restaurace na dnešní noc hlásí plno.

Demonstrace za zachování nemocnice v Orlové
13.12.
Demonstrace za zachování

Část nemocnice v Orlové chtějí zavřít! Personál pošlou do Karviné

Pěkně rušno bylo ve čtvrtek před Krajským úřadem v Ostravě. Lékaři, zdravotní sestry i pacienti tam s transparenty bojují za zachování nemocnice v Orlové. Na zastupitelstvu se totiž bude hlasovat o jejím osudu. Kraj chce většinu lůžkových oddělení přesunout do Karviné - včetně personálu.

Výluka hlavní vlakového nádraží v Brně
aktualizováno 10.12.
Dopravní komplikace

Uzavřené nádraží lidem komplikuje život! Autobusy zátěž nezvládají

Od pondělí začaly pro Brno velké komplikace. Roční uzavření vlakového nádraží pro dvě třetiny spojů způsobilo přeplnění autobusů, které situaci nezvládaly. Lidé se tak nemohli dostat do práce.

Prásk.tv píše:

Učitel - ilustrační foto
čtěte o tématu uzavření na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Buďte v teple a šik i v třeskuté zimě

Leden je tu a s ním konečně i ta pravá mrazivá zima. S klesajícími teplotami ale vyvstává otázka: Co na sebe, abych neumrzla, a nevypadala přitom jako jedna velká sněhová koule? My v Lunzo víme, jak na to.

Uzavřená prodejna v Ústecké čtvrti Střekov
29.11.
Fuj

Myši, bobky a odpadky. Inspekce zavřela obchod v Ústí!

Inspektoři Státní zemědělské a potravinářské inspekce SZPI) zavřeli prodejnu potravin v ústecké čtvrti Střekov - našli tam myši, jejich výkaly a odpadky. Podle inspektorů hrozila kontaminace potravin a provozovateli zakázali další činnost.

Nehoda v Brně - 1
aktualizováno 23.11.
Nehoda v Brně

Sedm aut v sobě! Hromadná nehoda zablokovala křižovatku

Sedm aut se srazilo v Brně v pátek ráno. Příčinou mohla být zdravotní indispozice jednoho z řidičů. Zranili se tři lidé.

Most nad dálnicí je v mizerném stavu, auta na něj nesmí
aktualizováno 05.11.
Havarijní stav

Most nad dálnicí je v mizerném stavu, auta na něj nesmí!

Úřady nechaly zavřít další most kvůli havarijnímu stavu, tentokrát poblíž Prostějova. Vjezdu aut na most , který vede přes dálnici D46 u Žešova, zabrání betonové zátarasy.

Provizorně podepřený most Bubenská v Praze - 3
aktualizováno 31.10.
Obnovení linek

Pod most u Vltavské v Praze se vrátí tramvaje, auta mají smůlu

Pod provizorně zajištěným mostem v Bubenské ulici v Praze Holešovicích budou opět moci od čtvrtka projíždět tramvaje. Auta zatím na most nesmějí. Přes zimu jsou plánované další práce, které by měly most lépe zajistit.

Had z Orlové - 1
aktualizováno 12.10.
Hon skončil

Had v Orlové dopaden! Specialista na plazy jej odchytil po 4 dnech

Hada, kvůli kterému byla od úterý uzavřená prodejna Kauflandu v Orlové se podařilo chytit. Jedná se o mládě užovky obojkové. Plaz má na délku asi 30 až 40 centimetrů. Prodejna znovu otevřela v pátek ve dvě hodiny odpoledne.

Had v Kauflandu - Ilustrační
aktualizováno 11.10.
Nejhledanější had

Had je stále na útěku! Prodejna v Orlové zůstává uzavřená

Vládcem orlovské prodejny Kauflandu i nadále zůstává neznámý plaz. Dveře prodejny jsou zavřené již třetí den. Hasiči prohledávají regály. V pohotovosti je i herpetolog.

Had v Kauflandu - Ilustrační
aktualizováno 10.10.
zvíře na útěku

Další pátrání po hadovi! Kaufland musel uzavřít jednu pobočku

Po vyhrocené situaci se smrtelně jedovatou mambou zelenou v Praze se objevil další had, tentokrát v Orlové. Musela kvůli tomu být uzavřena prodejna Kauflandu, kde si hada všimli na kamerovém systému. Situace už trvá druhý den. Ze záběrů není jasné, o jakého hada se jedná, opatrnost je tedy na místě, protože mohl být do obchodu přivezen se zbožím z ciziny.