Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Střelba v azylovém domě v Domažlicích - 1
11.04.
střelba v domažlicích

Postřelení policisté už jsou po operaci, chystá se jejich výslech!

Úterní střelbu v azylovém domě v Domažlicích vyšetřuje policie jako dvojnásobný pokus o vraždu. Dvojice postřelených mužů zákona už je po operaci a vyšetřovatelé se je v nejbližší době chystají vyslechnout. Případ však kvůli smrti střelce s největší pravděpodobností odloží.

Střelba v azylovém domě v Domažlicích
aktualizováno 11.04.
nemocný střelec

Muž (34) postřelil dva policisty jejich zbraní! Pak zabil i sebe

V úterý dopoledne se v azylovém domě v Domažlicích odehrál dramatický konflikt. Psychicky nemocný muž (34) tam postřelil dva policisty. Následně obrátil zbraň proti sobě. Záchranářům se ho už nepodařilo zachránit. S největší pravděpodobností střílel ze služební zbraně, kterou vzal policistům.

Krádež luxusních vozů z autosalonu v Domažlicích
12.12.
galerie pátrání po svědcích

Z autosalonu zmizela luxusní auta za miliony! Pachatelé použili klíče

Krádež luxusních aut z autosalonu Car point vyšetřují kriminalisté v Domažlicích. Vozy značky Audi zmizely o víkendu, neznámí pachatelé použili při krádeži originální klíče. Celková škoda je vyčíslena na 2,6 milionu korun.

Obchodní sdělení

Co dát dětem na svačinku? Bezlepkové křupky!

Doba dovolených a výletů se blíží a my pro vás máme tip, co dát dětem ke svačince nebo na mlsání. A pokud vás čeká delší cestování objevte s námi svět pana Křupky, který má pro vaše děti spoustu her a zábavy.

Nehoda na přechodu
02.12.
vběhl do silnice

Auto srazilo pětileté dítě v Domažlicích, má zranění hlavy

Krátce po desáté hodině dopoledne srazilo osobní auto v Domažlicích přibližně pětileté dítě. Na místě zasahovali všechny záchranné složky a dítě skončilo v nemocnici s lehkým zraněním hlavy.

Ilustrační foto-9
aktualizováno 17.07.
vyšetřování

Kuriózní nehoda: Dítě (2) přejelo autem vlastního tatínka

Policisté se zabývají kuriózní nehodou, která se stala v neděli dopoledne v Domažlicích. V ulici Na Hvízdalce na dvoře rodinného domu přimáčklo auto muže ke zdi. Zaparkovaný vůz se rozjel kvůli tomu, že se malému chlapci (2), který si uvnitř hrál, podařilo nejspíš otočit klíčkem.

Otrávená vesnice Kolovče
12.11.
nebezpečí z potrubí

Oprava kanalizace otrávila vesnici. Lidé zvraceli, tekla jim krev

Silný zápach vyděsil už v půlce týdne obyvatele Kolovče u Domažlic. Některým bylo dokonce špatně. A nikdo přitom netušil, odkud se zápach bere. Až přivolaní hasiči z chemické laboratoře jejich domech naměřili vysokou koncentraci nebezpečných výparů toluenu a dalších rozpouštědel. Ukázalo se, že do rodinných domů pronikly po opravě kanalizace v obci. Případ vyšetřuje policie.

Marcel Vigrád
aktualizováno 08.07.
policejní ostuda

Policisté chytili pachatele po osmi letech! Utekl jim ale ze služebny

Policisté z Horšovského Týna pátrají po muži, který jim minulý týden utekl ze služebny. Marcel Virág je podezřelý z majetkové trestné činnosti. Zadržet se ho podařilo po dlouhých osmi letech.

Pátrání - Markéta Pobořilová
aktualizováno 05.05.
pomozte s pátráním

Markéta záhadně zmizela: Napřed divoký sex, pak strach z nemoci

Policie pátrá po patnáctileté Markétě Pobořilové, která utekla z výchovného ústavu v Houstoni. Měla se stát obětí sexuálního deliktu. V policejní databázi je už od února.

Zadržená dodávka plná uprchlíků
aktualizováno 21.04.
řidič utekl

U Domažlic zadrželi dodávku s 26 uprchlíky! Je mezi nimi i 10 dětí

Policie dnes ráno zadržela nedaleko Domažlic skupinu nelegálních uprchlíků. Je mezi nimi i několik dětí.

Uprchlíci v Evropě - 30
aktualizováno 14.09.
vtipná záměna

Ženu z Domažlic vyděsil uprchlík se samopalem! Koho dopadli?

Kuriózní případ museli řešit v pondělí ráno domažličtí policisté. Vyděšená žena si myslela, že tady vidí ozbrojeného uprchlíka. Nakonec to ale bylo úplně jinak.