Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pátrání - PETŘÍK MIROSLAV
aktualizováno 13.06.
nikdo neví, kde je

Olomoucký radní zmizel před měsícem, teď ho odvolali z funkce

Zmizelý olomoucký radní, po kterém je už více než měsíc vyhlášeno celostátní pátrání, už není ředitelem technických služeb. Představenstvo Technických služeb města Olomouce s ním rozvázalo pracovní poměr. Manažer a politik, který o sobě nedal dlouhé týdny vědět, není ani předsedou představenstva této společnosti.

Pátrání - PETŘÍK MIROSLAV
aktualizováno 05.06.
Pátrání pokračuje

Ztratil se schválně? Politik ČSSD si před zmizením vybral peníze!

Olomoucký radní a ředitel tamějších technických služeb Miroslav Petřík je nezvěstný už skoro měsíc. Těsně před svým zmizením si v Brně vybral peníze. Právě kamera bankomatu ho zachytila jako poslední.

Pátrání - PETŘÍK MIROSLAV
aktualizováno 21.05.
zdravotní problémy?

Politik ČSSD se stále pohřešuje: Sám chtěl zmizet, tvrdí jeho žena!

Po olomouckém radním za ČSSD Miroslavu Petříkovi už třetím týdnem pátrá policie. Vlivný politik zmizel za záhadných okolností od svého domu v Olomouci. Jeho manželka si myslí, že muž zmizel úmyslně a chtěl se tak vyhnout svým problémům, uvedla pro MF Dnes.

Obchodní sdělení

Zkuste štěstí a bavte se u nových Sazka Her

Spoustu zábavy, pestrý výběr her a velká šance na lákavé výhry, to vše nabízí Sazka Hry. Novinka je nyní dostupná online na herním portále Sazka.cz. Vyzkoušet můžete více než 25 rychlých her včetně oblíbených Starburst nebo Gonzo´s Quest.

Pátrání - PETŘÍK MIROSLAV
aktualizováno 12.05.
radní olomouce

Vlivný politik ČSSD záhadně zmizel! Pátrají po něm policisté

Olomoučtí policisté pátrají po pohřešovaném Miroslavu Petříkovi (48). Vlivný člen ČSSD je místopředsedou tamního krajského výboru, radním a také ředitelem Technických služeb města Olomouce. Podle policie v neděli odešel ze svého domu a od té doby ho nikdo neviděl.

Libeňský most - 2
aktualizováno 24.04.
Postaví nový

Libeňský most v Praze se má zbourat! Návrh už podpořili radní

Pražští radní dnes podpořili zbourání Libeňského mostu. Na jeho místě má vzniknout nový. Zbourání musí ještě potvrdit pražští zastupitelé. S návrhem na demolici souhlasilo sedm z 11 radních z řad ANO a ČSSD, bourání nepodpořili zástupci Trojkoalice (SZ, KDU-ČSL a STAN).

Radmila Kleslová
23.10.
střet zájmů?

Kleslová rezignovala z pražských firem! Brala od nich statisíce

Předsedkyně pražského hnutí ANO a starostka Prahy 10 Radmila Kleslová rezignovala na funkce v městských firmách Prahy. Uvedla to v tiskovém prohlášení.

1800027
aktualizováno 23.10.
nestabilní koalice

Pražští zastupitelé odvolali čtyři radní. Schytal to i Stropnický

Pražští zastupitelé v noci na návrh předsedy zastupitelského klubu TOP 09 Václava Novotného odvolali hned čtyři z jedenácti radních. O svůj post přišli Matěj Stropnický (SZ), Michal Hašek (ANO), Hana Nováková a Irena Ropková (obě ČSSD). Důvodem je špatné fungování města.

Dominik Feri
06.11.
Mládí vpřed

V Teplicích budou mít nejmladšího radního! Tohoto mladíka z topky

Lídr kandidátky hnutí Moje Teplice - TOP 09 Petr Měsíc se vzdal mandátu, který získal v říjnových komunálních volbách. Jeho místo v zastupitelstvu lázeňského města tak získá první náhradník z kandidátky Dominik Feri.

Razítko - 3
aktualizováno 14.10.
korupční případ?

Skandál v Nejdku! Končící radní podepsali tendr za půl miliardy!

Končící radní v Nejdku na Karlovarsku schválili těsně po volbách kontroverzní tendr na úklid za půl miliardy korun. V dnešním vydání to uvedla Mladá fronta Dnes (MfD).

Ústecký primátor Vít Mandík
aktualizováno 23.04.
čssd má průšvih

Policie stíhá primátora Ústí Mandíka a dva radní! Zneužili své postavení

Policie stíhá primátora Ústí nad Labem Víta Mandíka a radního Josefa Macíka (oba ČSSD) za porušení povinnosti při správě cizího majetku a zneužití pravomoci úřední osoby.