Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Alice McBreartyová, učitelka, která měla sex se studentem
06.10.
Zneužívání studentů

Krásná učitelka svedla žáka (15). Podle soudu to nemohl odmítnout

Anglický soud v pátek odsoudil na 16 měsíců vězení třiadvacetiletou bývalou učitelku Alice McBreartyovou. Žena měla na začátku roku nejméně 7x svést teprve patnáctiletého studenta. K činu se u soudu přiznala.

Kardinál George Pell
26.07.
Skandál ve Vatikánu

Kardinála obvinili ze zneužívání chlapců! U soudu byl jen pět minut

Před soudem v Austrálii stanul třetí nejvyšší představitel katolické církve - kardinál George Pell. Čelí obvinění ze sexuálního zneužívání chlapců, kterého se měl dopustit ještě jako mladý kněz v 70. letech. Kardinál od začátku vyšetřování tvrdí, že je nevinný, a do rodné země přijel očistit své jméno.

Učitelka natáčela sex se studentem
12.07.
Prozradilo ji video

Chlípná učitelka! Studenta (16) brala za školu, aby s ním měla sex

Bývalou učitelku španělštiny Ekatherinu Pappasovou ze střední školy Franklin High ve městě Reisterstown odsoudili za sex se studentem. Šestnáctiletého chlapce pětadvacetiletá učitelka dokonce vozila za školu, aby si s ním mohla užívat. Pappasová stráví rok ve vězení.

Prásk.tv píše:

Shelie Frederick - 1
čtěte o tématu zneužívání dětí na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Luxusní Spa a Wellness jako vánoční dárek

Zaujala vás reportáž z krásného prostředí Spa a Wellness Aquapalace Praha? Dopřejte si i vy pořádný relax!

Kardinál George Pell
29.06.
George Pell

Skandál ve Vatikánu! Papežova poradce obvinili ze zneužívání dětí

Australská policie obvinila kardinála a papežova poradce George Pella ze sexuálního zneužívání dětí. Toho se měl dopustit v 70. a 80. letech, po dlouhé době se přihlásilo několik obětí.

Pedofil před soudem
11.06.
žádá o kastraci

Pedofil osahával malého chlapce. Objevili tak jeho staré zločiny

Na lavici obžalovaných u Krajského soudu v Olomouci usedl muž, který je souzený za sexuální obtěžování malého chlapce. Jenže policistům se během vyšetřování podařilo zjistit, že pedofil má na svědomí případů daleko víc. Některé z nich jsou staré bezmála 20 let.

Lee Kaplan
09.06.
Otřesný případ

Muž zneužíval šest dívek. Rodiče mu je poskytovali za peníze!

Sexuální zneužívání šesti dívek, které věznil ve svém domě muž z Pensylvánie v USA, řeší tamní soud. Lee Kaplan (51) dívky získal za peníze od jejich vlastních rodičů Savilla a Daniel Stoltzfusových, uvedl deník Mirror. Lee Kaplan tvrdil, že je prorokem Boha.

Zneužívání dětí
aktualizováno 24.05.
Vlastní praděda

Děda (81) není hodnej, svěřila se dívka (3). Pak řekla hrozné detaily

Dva dny krajský soud v Pardubicích rozplétal otřesný případ sexuálního zneužívání vlastní pravnučky. Obžalovaným je 81letý muž, kterému soudkyně ve středu před polednem udělila pouze podmínku. Senior se vynášení rozsudku nezúčastnil.

Unesená holčička
19.05.
Nechutný případ

Matky prodávaly vlastní děti pedofilům! Na sex i týrání

Policisté odhalily dvě sestry, které prodávaly své děti! Muži si s nimi mohli za peníze dělat, co chtěli. Někteří je mučili, další sexuálně zneužívali. Některým dětem bylo pouhých pět let. Šokující případ se stal na Filipínách.

1995590
05.05.
Skandál na Slovensku

Nechutný útok v krizovém centru: Mladík zneužil 10letou holčičku!

V krizovém středisku na západě Slovenska se odehrál nechutný čin. Sedmnáctiletý chovanec měl sexuálně zneužít jen desetiletou dívenku. Policii na citlivý případ upozornili zaměstnanci.

Modré přilby ze Srí Lanky na Haiti
13.04.
Modré přilby

Skandál OSN. Vojáci na Haiti požadovali od dětí za jídlo sex!

Měli pomáhat v chudé zemi, kterou trápila politická nestabilita, chudoba a čas od času i přírodní katastrofy. Místo toho ale vojáci Organizace spojených národů (OSN) na Haiti zneužívali děti! Po podvyživených dětech požadovali výměnou za jídlo nebo drobné peníze sex.