Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

žádá o kastraci

Pedofil osahával malého chlapce. Objevili tak jeho staré zločiny

Na lavici obžalovaných u Krajského soudu v Olomouci usedl muž, který je souzený za sexuální obtěžování malého chlapce. Jenže policistům se během vyšetřování podařilo zjistit, že pedofil má na svědomí případů daleko víc. Některé z nich jsou staré bezmála 20 let.

Otřesný případ

Muž zneužíval šest dívek. Rodiče mu je poskytovali za peníze!

Sexuální zneužívání šesti dívek, které věznil ve svém domě muž z Pensylvánie v USA, řeší tamní soud. Lee Kaplan (51) dívky získal za peníze od jejich vlastních rodičů Savilla a Daniel Stoltzfusových, uvedl deník Mirror. Lee Kaplan tvrdil, že je prorokem Boha.

Zneužívání dětí
Aktualizováno 24.5. 2017 13:58
Vlastní praděda

Děda (81) není hodnej, svěřila se dívka (3). Pak řekla hrozné detaily

Dva dny krajský soud v Pardubicích rozplétal otřesný případ sexuálního zneužívání vlastní pravnučky. Obžalovaným je 81letý muž, kterému soudkyně ve středu před polednem udělila pouze podmínku. Senior se vynášení rozsudku nezúčastnil.

Prásk.tv píše:

Shelie Frederick - 1
čtěte o tématu zneužívání dětí na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Letní festivaly lákají na hudbu i lepší zázemí

Letní hudební festivaly v sobě spojují stanování v přírodě, koncerty českých i zahraničních kapel a bohatý doprovodný program. V Česku se jich pravidelně koná asi tři sta a každý rok jich několik přibude.

Nechutný případ

Matky prodávaly vlastní děti pedofilům! Na sex i týrání

Policisté odhalily dvě sestry, které prodávaly své děti! Muži si s nimi mohli za peníze dělat, co chtěli. Někteří je mučili, další sexuálně zneužívali. Některým dětem bylo pouhých pět let. Šokující případ se stal na Filipínách.

Skandál na Slovensku

Nechutný útok v krizovém centru: Mladík zneužil 10letou holčičku!

V krizovém středisku na západě Slovenska se odehrál nechutný čin. Sedmnáctiletý chovanec měl sexuálně zneužít jen desetiletou dívenku. Policii na citlivý případ upozornili zaměstnanci.

Modré přilby

Skandál OSN. Vojáci na Haiti požadovali od dětí za jídlo sex!

Měli pomáhat v chudé zemi, kterou trápila politická nestabilita, chudoba a čas od času i přírodní katastrofy. Místo toho ale vojáci Organizace spojených národů (OSN) na Haiti zneužívali děti! Po podvyživených dětech požadovali výměnou za jídlo nebo drobné peníze sex.

Kauza katarský princ

Katarský princ zneužíval v Česku dívky, teď chce po ČR odškodné

Katarský princ Hámid bin Abdal Sáni požaduje po České republice odškodnění za psychickou újmu kvůli neoprávněné vazbě. Před dvěma lety ho přitom v jeho nepřítomnosti pravomocně soud odsoudil za to, že měl sexuální styk s nezletilými dívkami.

Jako Lolita

Matka se podívala dceři (13) do mobilu: 7 milenců a sex na mezi!

Matka 13leté dívky byla v šoku poté, co se podívala dceři do mobilu. Zjistila krutou pravdu o své holčičce. Dívka vedla pestrý sexuální život.

Krvácela do plen

Odporné sexuální zneužívání: Otec dceři (†3) protrhl střeva, zemřela

Otřesný případ rozplétá v těchto dnech soud v australském Brisbane. Před soudem stojí otec, který měl před čtyřmi lety brutálně sexuálně zneužíval svou tříletou dcerku. Dívce způsobil strašná zranění, na která malá Kyhesha-Lee zemřela.

Otřesná statistika

Církev plná pedofilů? Vyšetřování odhalilo šokující čísla!

Už dlouho se mluví o tom, že spousta kněží sexuálně zneužívá děti ze svých "stádeček". A unikátní statistika ukazuje, že mezi katolickými duchovními je opravdu vysoký podíl těch, kteří jsou stíhaní právě za pohlavní zneužívání dětí.