Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Týraná dívka Ilustrační snímek
aktualizováno 04.04.
šíření pornografie

Chorvatsko řeší strašlivý případ, muž měl zneužít přes 50 dětí!

Strašlivý případ sexuálního zneužívání dětí řeší chorvatští policisté, kteří již zatkli mladého muže (24). Ten měl napříč celou zemí kontaktovat více než padesát nezletilých dívek. Mnoho z nich bylo mladších patnácti let. Své oběti si vybíral na sociálních sítích, kde po nich následně vyžadoval sexuální představení. Došlo i na vydírání.

Brittany Zamoraová
aktualizováno 24.03.
Sexuální skandál

Krásná učitelka zneužívala žáka (13). Lechtivé SMS našla matka

Skandál hýbe základní školou Las Brisas Academy ve městě Goodyear v americkém státě Arizona. Policisté zatkli sedmadvacetiletou učitelku Brittany Zamoraovou. Podezřívají ji, že se pravidelně oddávala sexu s teprve třináctiletým studentem. Ten možná nebyl jedinou obětí chlípné učitelky.

Jeremiaha týral partner jeho matky
aktualizováno 25.02.
Hrozné týrání

Chlapce (13) nutili žít v psí boudě, týrali ho! Nakonec ho ubili k smrti

Tělo třináctiletého chlapce našli policisté z Nového Mexika v mělkém hrobě. Rozsáhlé vyšetřování ukázalo děsivé detaily o tom, jak Jeremiah před smrtí trpěl. Rodina ho týrala, byl několikrát znásilněn, musel žít v psí boudě a nakonec byl umlácen.

Prásk.tv píše:

Instagram
čtěte o tématu zneužívání dětí na Prásk.tv
Obchodní sdělení

JUBILEJNÍ 5.ROČNÍK AUTOMOBILOVÉ SLAVNOSTI LEGENDY PŘIVÍTÁ NOVĚ VÝSTAVIŠTĚ PRAHA

Ojedinělá automobilová slavnost LEGENDY vstoupí v letošním roce do svého 5. jubilejního ročníku.

Znásilnění - ilustrační foto - 9
22.02.
téměř 500 znásilnění

Horor u Bratislavy! Slovák 21 let znásilňoval vlastní dceru

Přes 500krát za posledních 21 let přinutil zvrácený muž ze Slovenska k sexu svojí dceru. Když s ním dívka sex odmítala, tak před ní zmlátil její matku. Teď si u soudu vyslechl rozsudek.

Žena předstírala, že je muž
11.02.
Skončila v cele

Jsem kluk, tvrdila žena nezletilým dívkám. Měla s nimi i sex

Dva a půl roku stráví ve vězení mladá Britka Jordana Davidsonová. Soud odhalil, že lstí přiměla nejméně dvě nezletilé dívky k sexu. Podle soudce dokonce zneužité dívky Davidsonové uvěřily, že je muž.

Papež František
aktualizováno 06.02.
Věřící se zlobí

Skandál papeže Františka! Měl vědět o zneužívání dětí kněžími

Papež František čelí největšímu skandálu od nástupu do funkce před pěti lety. Novináři zveřejnili dopis, který má dokazovat, že byl informován o případu sexuálního zneužívání dětí, kterého se měl dopouštět kněz v Chile. František tvrdil, že o případu nevěděl a hájil biskupa, který měl zločin tajit.

Kardinál Bernard Law
20.12.
Bylo mu 86 let

Zemřel kardinál, který kryl zneužívání stovek dětí kněžími

Ve věku 86 let zemřel ve středu v Římě kardinál Bernard Law, americký duchovní, který byl nejvýraznější tváří jednoho z největších skandálů, který v posledních letech zasáhl katolickou církev. Jako bostonský arcibiskup měl krýt zneužívání dětí kněžími. Po skandálu musel ve své funkci skončit.

Čech zatčen v Kambodži
aktualizováno 02.11.
Vše je jinak?

Čecha v Kambodži viní ze sexu s dítětem. Chtěl pomoct, tvrdí přátelé

Čecha přezdívaného Wendi zatkli v Kambodži za sex se čtrnáctiletou dívkou. Podle policie měl platit jejím rodičům, aby ji mohl zneužívat. Jeho přátelé ale popisují příběh úplně jinak. Wendi se prý stal obětí vykonstruovaného procesu neziskové organizace.

Alice McBreartyová, učitelka, která měla sex se studentem
06.10.
Zneužívání studentů

Krásná učitelka svedla žáka (15). Podle soudu to nemohl odmítnout

Anglický soud v pátek odsoudil na 16 měsíců vězení třiadvacetiletou bývalou učitelku Alice McBreartyovou. Žena měla na začátku roku nejméně 7x svést teprve patnáctiletého studenta. K činu se u soudu přiznala.

Kardinál George Pell
26.07.
Skandál ve Vatikánu

Kardinála obvinili ze zneužívání chlapců! U soudu byl jen pět minut

Před soudem v Austrálii stanul třetí nejvyšší představitel katolické církve - kardinál George Pell. Čelí obvinění ze sexuálního zneužívání chlapců, kterého se měl dopustit ještě jako mladý kněz v 70. letech. Kardinál od začátku vyšetřování tvrdí, že je nevinný, a do rodné země přijel očistit své jméno.