Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Jeremiaha týral partner jeho matky
aktualizováno 25.02.
Hrozné týrání

Chlapce (13) nutili žít v psí boudě, týrali ho! Nakonec ho ubili k smrti

Tělo třináctiletého chlapce našli policisté z Nového Mexika v mělkém hrobě. Rozsáhlé vyšetřování ukázalo děsivé detaily o tom, jak Jeremiah před smrtí trpěl. Rodina ho týrala, byl několikrát znásilněn, musel žít v psí boudě a nakonec byl umlácen.

Znásilnění - ilustrační foto - 9
22.02.
téměř 500 znásilnění

Horor u Bratislavy! Slovák 21 let znásilňoval vlastní dceru

Přes 500krát za posledních 21 let přinutil zvrácený muž ze Slovenska k sexu svojí dceru. Když s ním dívka sex odmítala, tak před ní zmlátil její matku. Teď si u soudu vyslechl rozsudek.

Žena předstírala, že je muž
11.02.
Skončila v cele

Jsem kluk, tvrdila žena nezletilým dívkám. Měla s nimi i sex

Dva a půl roku stráví ve vězení mladá Britka Jordana Davidsonová. Soud odhalil, že lstí přiměla nejméně dvě nezletilé dívky k sexu. Podle soudce dokonce zneužité dívky Davidsonové uvěřily, že je muž.

Prásk.tv píše:

Instagram
čtěte o tématu zneužívání dětí na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE: Jak si užít Dubaj: Krátké zastavení ve městě přepychu

Je krásná, je bohatá a velmi mladá. Novodobá Dubaj je výkladní skříní luxusu, kterým oplývají šejkové ze Spojených arabských emirátů. A mohla by určitě být atraktivní arabskou princeznou. Ucházet se o její ruku sice nemůžete, prožít s ní pár nádherných dní ale určitě ano. Na co před cestou myslet? A co v Dubaji určitě nevynechat?

Papež František
aktualizováno 06.02.
Věřící se zlobí

Skandál papeže Františka! Měl vědět o zneužívání dětí kněžími

Papež František čelí největšímu skandálu od nástupu do funkce před pěti lety. Novináři zveřejnili dopis, který má dokazovat, že byl informován o případu sexuálního zneužívání dětí, kterého se měl dopouštět kněz v Chile. František tvrdil, že o případu nevěděl a hájil biskupa, který měl zločin tajit.

Kardinál Bernard Law
20.12.
Bylo mu 86 let

Zemřel kardinál, který kryl zneužívání stovek dětí kněžími

Ve věku 86 let zemřel ve středu v Římě kardinál Bernard Law, americký duchovní, který byl nejvýraznější tváří jednoho z největších skandálů, který v posledních letech zasáhl katolickou církev. Jako bostonský arcibiskup měl krýt zneužívání dětí kněžími. Po skandálu musel ve své funkci skončit.

Čech zatčen v Kambodži
aktualizováno 02.11.
Vše je jinak?

Čecha v Kambodži viní ze sexu s dítětem. Chtěl pomoct, tvrdí přátelé

Čecha přezdívaného Wendi zatkli v Kambodži za sex se čtrnáctiletou dívkou. Podle policie měl platit jejím rodičům, aby ji mohl zneužívat. Jeho přátelé ale popisují příběh úplně jinak. Wendi se prý stal obětí vykonstruovaného procesu neziskové organizace.

Alice McBreartyová, učitelka, která měla sex se studentem
06.10.
Zneužívání studentů

Krásná učitelka svedla žáka (15). Podle soudu to nemohl odmítnout

Anglický soud v pátek odsoudil na 16 měsíců vězení třiadvacetiletou bývalou učitelku Alice McBreartyovou. Žena měla na začátku roku nejméně 7x svést teprve patnáctiletého studenta. K činu se u soudu přiznala.

Kardinál George Pell
26.07.
Skandál ve Vatikánu

Kardinála obvinili ze zneužívání chlapců! U soudu byl jen pět minut

Před soudem v Austrálii stanul třetí nejvyšší představitel katolické církve - kardinál George Pell. Čelí obvinění ze sexuálního zneužívání chlapců, kterého se měl dopustit ještě jako mladý kněz v 70. letech. Kardinál od začátku vyšetřování tvrdí, že je nevinný, a do rodné země přijel očistit své jméno.

Učitelka natáčela sex se studentem
12.07.
Prozradilo ji video

Chlípná učitelka! Studenta (16) brala za školu, aby s ním měla sex

Bývalou učitelku španělštiny Ekatherinu Pappasovou ze střední školy Franklin High ve městě Reisterstown odsoudili za sex se studentem. Šestnáctiletého chlapce pětadvacetiletá učitelka dokonce vozila za školu, aby si s ním mohla užívat. Pappasová stráví rok ve vězení.

Kardinál George Pell
29.06.
George Pell

Skandál ve Vatikánu! Papežova poradce obvinili ze zneužívání dětí

Australská policie obvinila kardinála a papežova poradce George Pella ze sexuálního zneužívání dětí. Toho se měl dopustit v 70. a 80. letech, po dlouhé době se přihlásilo několik obětí.