Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nechutný případ

Matky prodávaly vlastní děti pedofilům! Na sex i týrání

Policisté odhalily dvě sestry, které prodávaly své děti! Muži si s nimi mohli za peníze dělat, co chtěli. Někteří je mučili, další sexuálně zneužívali. Některým dětem bylo pouhých pět let. Šokující případ se stal na Filipínách.

Skandál na Slovensku

Nechutný útok v krizovém centru: Mladík zneužil 10letou holčičku!

V krizovém středisku na západě Slovenska se odehrál nechutný čin. Sedmnáctiletý chovanec měl sexuálně zneužít jen desetiletou dívenku. Policii na citlivý případ upozornili zaměstnanci.

Modré přilby

Skandál OSN. Vojáci na Haiti požadovali od dětí za jídlo sex!

Měli pomáhat v chudé zemi, kterou trápila politická nestabilita, chudoba a čas od času i přírodní katastrofy. Místo toho ale vojáci Organizace spojených národů (OSN) na Haiti zneužívali děti! Po podvyživených dětech požadovali výměnou za jídlo nebo drobné peníze sex.

Prásk.tv píše:

Shelie Frederick - 1
čtěte o tématu zneužívání dětí na Prásk.tv
Obchodní sdělení

LEGENDY - největší motoristická slavnost v ČR

Ve dnech 10.-11. června letošního roku proběhne v areálu Psychiatrické nemocnice v Praze Bohnicích již čtvrtý ročník významné motoristické slavnosti LEGENDY, která loni přilákala do rozlehlého parkového areálu bohnické nemocnice za více jak jedním tisícem automobilových a motocyklových exponátů z minulosti i současnosti přes 35 tisíc návštěvníků.

Kauza katarský princ

Katarský princ zneužíval v Česku dívky, teď chce po ČR odškodné

Katarský princ Hámid bin Abdal Sáni požaduje po České republice odškodnění za psychickou újmu kvůli neoprávněné vazbě. Před dvěma lety ho přitom v jeho nepřítomnosti pravomocně soud odsoudil za to, že měl sexuální styk s nezletilými dívkami.

Jako Lolita

Matka se podívala dceři (13) do mobilu: 7 milenců a sex na mezi!

Matka 13leté dívky byla v šoku poté, co se podívala dceři do mobilu. Zjistila krutou pravdu o své holčičce. Dívka vedla pestrý sexuální život.

Krvácela do plen

Odporné sexuální zneužívání: Otec dceři (†3) protrhl střeva, zemřela

Otřesný případ rozplétá v těchto dnech soud v australském Brisbane. Před soudem stojí otec, který měl před čtyřmi lety brutálně sexuálně zneužíval svou tříletou dcerku. Dívce způsobil strašná zranění, na která malá Kyhesha-Lee zemřela.

Otřesná statistika

Církev plná pedofilů? Vyšetřování odhalilo šokující čísla!

Už dlouho se mluví o tom, že spousta kněží sexuálně zneužívá děti ze svých "stádeček". A unikátní statistika ukazuje, že mezi katolickými duchovními je opravdu vysoký podíl těch, kteří jsou stíhaní právě za pohlavní zneužívání dětí.

Obhajoba

Je to pomsta, brání se vedoucí obviněný ze zneužívání dívek

Dvaatřicetiletý vedoucí strakonického souboru country tanců, který podle policie s jednou svěřenkyní souložil a několik dalších fotil bez šatů, poprvé promluvil. A tvrdí, že všechno bylo úplně jinak.

Zneužívání
Aktualizováno 6.2. 2017 22:44
dětský soubor

Druhý soud: Vedoucí (32) podle obžaloby zneužíval nezletilé dívky

Z pohlavního zneužívání nezletilých dívek obvinili jihočeští kriminalisté vedoucího (32) tanečního souboru ze Strakonic. S minimálně jednou dívkou měl pohlavní styk, další si měl fotit nahé. Za podobný trestný čin byl přitom odsouzen už před devíti lety.

šokovalo to i policisty

Otřesný případ týrání: Roční dívka měla bodná zranění v rozkroku!

Za jeden z nejhorších případů, jaké kdy viděli, označili policisté z amerického Texasu případ týrání a sexuálního zneužívání teprve roční holčičky. Matka s partnerem dítě dokonce pobodali v oblasti intimních partií. Dívka brutální týrání přežila jen zázrakem.